призери, трудове навчання

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з трудового навчання

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

 

Дані про переможців     8      клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
1 Молнар Тамілла Ервенівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№1 Біланчук О.І.
2 Пелехач Марія Михайлівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Луканинець О В
3 Данко Анастасія Андріївна Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Данко О.І.

 

Дані про переможців       9    клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Керечанин Крістіна Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Роман Л.Ф.
ІІ Легун Крістіна Олегівна Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Легун Н.М.
ІІ Бровді Світлана Михайлівна Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст Феєр М.Ю.
ІІІ Філеп Еріка Степанівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Біланчук  О.І.
ІІІ Деврі Генріетта Петрівна НВК Новосільська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ Ленчко Є.Й.

 

Дані про переможців      8     клас  хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
І Фодор Андрій Юійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Пасічник Г.В.
ІІ Попович Микола Юрійович НВК Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ Дубляк Ю.П.
ІІІ Попович Руслан Русланович Широківська ЗОШ І-ІІІ ст Феєр І.П.

 

 

Дані про переможців      9     клас хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Кляп Михайло Михайлович   НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Ю.П.
ІІ Гаврилюк Сергій Сергійович   Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Карабаза В.М.
ІІІ Маргітич Максим Юрійович   НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Купар В.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Дані про переможців     10      клас хлопці

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
І Бітлян Михайло Михайлович 22.04.2002 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІ Шепа Олександр Олександрович 16.01.2001 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІІ ПетречкоРоман Іванович 03.08.2002 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Булеза М.Ю.

 

 

 

Дані про переможців      11     клас хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Кобиш Іван Ігорович   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІ Гербик Владислав Іванович   НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Купар В.Ю.
ІІІ Балаж Денис Мирославович   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.

 

 

Дані про переможців       10    клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Лутай Олександра Олександрівна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Луканинець О.В
ІІ Чейпеш Мілена Андріївна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Л.Ф.
ІІІ Лемак Рената Володимирівна   Підвиноградівський  МНВК Суходольська Г.М.
ІІІ Леньо Світлана Анатолівна   Королівський МНВК Токач І.І.

 

 

Дані про переможців        11   клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Добра Антоніна Іванівна   Підвиноградівський МНВК Суходольська Г.М.
ІІ Тупиця Марія Михайлівна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Луканинець О.В.
ІІІ Лабатій Тетяна Вікторівна   Королівський МНВК Монда М.М.
ІІІ Фегир Марина Сергіївна   Підвиноградівський МНВК Суходольська Г.М.