протоколи

  Протокол ІІ етапу XVIІІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас

Місце у ІІ етапі
  ЗОШ ПІП завдання всього
  1 2 3 4    
1. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 СкларКирил Вікторович 6 4 4 4 18
2. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 ОлашинАмеліяРолландівна 10 3 4 4 21
3. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Мокар Анастасія Василівна 2 3 4 4 13
4. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Мушка Роберт Васильович 9 3 4 4 20
5. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Гуцал Софія Русланівна 2 3 2 3 10
6. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 ДумчиковаНіколетта Сергіївна 6 2 4 5 17
7. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Магочі Артур Степанович 3 1 4 3 14
8. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Русінка Рената Валеріївна 10 2 2 2,5 17
9. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 БровдіАндріанна Василівна 10 2 4 3 19
10. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Свищо Софія Андріївна 6 1 2 2 11
11. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Попович Вадим  Віталійович 0 2 2 1 5
12. Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Куричка Аліна Василівна 3 2 4 3 12
13. Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мереуца  Максим Адріанович 7 1 4 4 16
14. КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дубровка Юлія Юріївна 5 3 4 4 16
15. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Довбак Ольга Юріївна 1 1 3 2 7
16. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мотрунич Надія Юріївна 3 1 2 1 7
17. ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Гецко Богдана Михайлівна 0 3 4 3 10
18. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Маханець Анастасія  Василівна 4 1 2 2 9
19. Буківська ЗОШ І-ІІІст. Чутора Богдана Василівна 5 1 3 2 11
20. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Густі Ганна Олексіївна 4 1 4 1 6
21. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. РегеціСніжанна Іванівна 0 1 4 0 5
22. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Монда Іванна 0 1 4 0 5
23. ФанчиківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Мазун Богдана Василівна 1 1 4 1 7
24. ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Булеза Ізабелла Володимирівна 0 0 0 3 3
25. Матіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Михайло Михайлович 3 2 4 2 11
26.
27.
28.

 

Забутна М.І.

Фанта Н.В.

 

 

Протокол ІІ етапу XVIІІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

4 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Штенда Ілля Олександрович 10 5 3 3 21
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Староста Марк Миколайович 8 7 0 3 18
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бояркін Ванесса Іванівна 4 4 0 3 11
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Муромцева Вікторія Сергіївна 2 2 0,5 1 6
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Лішіцькі Ангеліна Едуардівна 6 7 1 3 17
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Тимощук Серафим Олександрович 8 8 2 4 22
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Загводська Кіра Миколаївна 7 4 2 3 16
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Товт Василь Віталійович 1 0 0 2,5 4
Боржавська ЗОШ  НВК Марушко Анастасія Іванівна 7 0 0 4 11
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шестак Світлана Василівна 3 3 0 0 6
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Талабірчук Софія Андріївна 7 3 1 2 13
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 АрендашНіколетта Ростиславівна 7 7 1 1 16
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. ПалькоКрістіна Юріївна 3 1 0 0 4
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Боднар ДаніелаЕрнестівна 4 1 0 3 8
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Деміцкі Наталія Юріїва 7 0 0 2 9
Чернянська І-ІІ ст.. Костяк Михайло Михайлович 1 0 0 0 1
Чернянська І-ІІ ст.. Ком’яті Ярослав Рудольфович 4 0 0 0 4
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Урста Евеліна Едуардівна 3 4 1 2 10
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Козуб Ангеліна Михайлівна 0 0 1,5 0 2
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Фірцак Діана Михайлівна 4 3 1 0 8
Матіївска ЗОШ І-ІІ ст. Вовчок Ангеліна Василівна 2 2 0 0,5 5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Густа Крістіна Юріївна 3 0 1 2 6
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Федак Андріана Миронівна 5 2,5 1 2,5 11
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Кляп Степан Степанович 1 2 2 0 5

 

 

Члени журі:

Якушевич Н.М.

Хоменчук  С.М.

 

Протокол ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 5  клас    

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Зейкан Софія Михайлівна 8 4,5 5 1,5 19
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Савко Іванна Євгенівна 7 5 6 3 21
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Штефанко Дмитро Васильович 5 5 5 0,5 15,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мельнікова Анастасія Вікторівна 5 4,5 3 1,5 14
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Свищо Петро Сергійович 0 3.5 4,5 1 9
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Бунчук Максим В’ячеславович 5 5 4 2,5 16,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Столець Степан Степанович 7 5 6 1,5 19,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дору-Товт Аліна Юріївна 5 3 5 1,5 14,5
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Михайлянич Кароліна Сергіївна 6 2 3,5 1,5 13
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Каллов Єва Андріївна 0 3 5 1,5 9,5
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст Петенько Олена 4 4,5 5 1,5 15
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 КлюсаКрістіна Іванівна 6 5 7 2 20
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Келемен Ярослав Ярославович 5 4 5 1,5 15,5
Виноградівськагімназія Король Катерина Олегівна 5 4,5 3,5 2 15
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Олах Вікторія Миколаївна 5 3 4 2 14
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Іванчо Корнелія Борисівна 2 2,5 3,5 0 8
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лешко Аліна Андріївна 5 4 2,5 2,5 14
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Лемак Ангеліна Михайлівна 0 4 4 1,5 9,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Марина Степанівна 4 3,5 6 1 14,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товт Іванна Олексіївна 5 3,5 4 1,5 14
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бошка Евеліна Володимирівна 5 4,5 6 2,5 18
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Анастасія Денисівна 5 4,5 5 1,5 16
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. ГерегНіколетта Іванівна 5 3 4 2 14
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мелеш Дарина Михайлівна 6 4 6 2 18
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Анжеліка Золтанівна 5 4,5 4,5 1,5 15,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Реплюк Валентина Сергіївна 7 3 4,5 1,5 16

 

Члени журі:

 

Токач І.М.

Чегіль М.М

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Протокол ІІ етапуХVІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

6 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Керечанин Ангеліна Миколаївна 3 4 2,5 2,5 12
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Осташ Іванна Андріївна 5 4,5 4 3 16,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Леньо Георгіна Артурівна 8 2,5 4 1,5 16
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Добоні Евеліна Миколаївна 6 3 2,5 1,5 13
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Бочкор Ганна Василівна 7 4 5 2,5 18,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 ПойдинКамілія Іванівна 10 5 5 7 27
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Кочнєва Олександра Сергіївна 5 4 4 3,5 16,5
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» МуржаКрістіна Леонідівна 1 3 1,5 2 7,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Шапошнікова Даша Іванівна 7 3,5 3,5 2,5 16,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Петечук Володимир Володимирович 4 4,5 4 7 19,5
Виноградівськагімназія Мацола Ангеліна Сергіївна 5 4 2,5 2,5 14
Виноградівськагімназія Кобаль Марія Іванівна 8 4,5 4 5 21,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Егрешій Емілія Станіславівна 6 4,5 4 2,5 17
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Обоні Інна Віталіївна 6 3,5 3,5 5 18
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мотрунич Віталій Віталійович 3 4 3,5 7 17,5
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Бора Анастасія Юріївна 5 4 1,5 5 15,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Світлана Юріївна 3 3 1 2 9
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Хмелевська Вікторія Сергіївна 3 3,5 2.5 4 13
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Надія Михайлівна 3 4 4,5 3.5 15
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Русанова Дарина Сергіївна 3 4,5 3,5 2 13
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Шетеля Богдана Михайлівна 8 5 4,5 3,5 21
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Горзов Мар’яна Федорівна 0 2 3 3,5 8,5
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Андреняк Максим 7 5 3,5 5 20,5
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст. Берегі Петра Жолтівна 4 4,5 4 2 14,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макар Олександра Миколаївна 8 3 3 2,5 16,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Фекете Стефанія Степанівна 2 3,5 1,5 5 12
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Філеп Олександра Олександрівна 9 4 4,5 4,5 22
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Очкай Вікторія Артурівна 5 4 4 2 15
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. ЧерепкоСніжанна Юріївна 6 4 4,5 2,5 17
Тросницька ЗОШ І-ІІІ ст. Вароді Евеліна Вікторівна 3 4.5 4,5 4 16
Теківська  ЗОШ  І-ІІ ст. Гаджега Світлана Володимирівна 7 4 3 3,5 17,5

Члени журі:

 

Любка Г.С.

Тупиця С.П.

 

Протокол ІІ етапу XVIІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Чепак Уляна Юріївна 9 4 3 4 24.5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Щербан Максим Денисович 7 3 3 6 19
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Андрійчук Анастасія Томашівна 7 2 4 5 18
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 5 8 3 4 20
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 БатинНколетта Віталіївна 9 6 2 5 22
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 12 10 3 4 29
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Ісак Еріка Юріївна 4 4 1.5 1 11
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Демчик Владислава Олександрівна 5 1,5 2 2 10,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Блищак Яна Михайлівна 4 1,5 4 4 13,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 9 8 2 5 24
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Вереш Едуард Іванович 4 5 2,5 5 16,5
ПідвиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 5 8 3 4 20
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. МарушкаНіколетта Василівна 6 7 2 5 20
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Машіка Світлана Богданівна 8 5 3 3 19
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Кобрин Ельвіра Михайлівна 7 6 3 2 18
Вербовецька   ЗОШ  І-ІІ ст. ШіпошАндрея Андріївна 8 5 1,5 4 19
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Черничко Вікторія Іванівна 10 7 3 3 23
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 4 4 3 2 13
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Надія Василівна 4 3 2,5 4 13,5
Чернянська ЗОШ І-ІІІст. Токач Вікторія Петрівна 5 1 2 2 10
Новоселицька ЗОШ І-ІІст. Баник Володимир Володимирович 6 5 1,5 4 17
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Батин Василь Васильович 5 4 3 3 15
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Бобіта Василь Васильович 6 7 3 4 20
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Колонич Валентина Адальбертівна 6 2 2 4 14

Члени журі:

 

Агій Л.Ф.

Теняк О.С.

 

Протокол ІІ етапу XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

8 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Поп Никита Петрович 6 8 3 6 23
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Молнар Таміла Ервінівна 11 10 3 8 32
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Габор Яна Янівна 3 3 2 4 12
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Варцаба НіколеттаІванівеа 4 3 2 4 13
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Маді Каріна Михайлівна 8 8 1 6 23
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 7 9 3 7 26
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 7 6 3 6 22
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Магарита Олександра Олександрівна 7 8 3 7 25
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Худа Денис Валерійович 5 3 2 6 16
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 10 9 3 7 29
Виноградівська  гімназія Кіш Ганна Іванівна 9 9 3 7 28
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Омбоді Доріна Василівна 6 5 1 3 15
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. МелайНенсіМиролюбівна 5 9 3 6 23
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Келкко Вікторія Едуардівна 6 2 1 7 16
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сусик Мирослава Владиславівна 7 7 2 7 23
Широківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Галас Каріна Віталіївна 8 6 3 5 22
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінко Ярослава Мирославівна 6 6 3 6 21
Фанчиківська ЗОШ  І-ІІІ ст. КупорДаніела Юріївна 6 3 1 5 15
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Анастасія Петрівна 6 8 3 7 24
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. КормошБеатріса Карлівна 6 4 1 6 17
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Монда Вікторія Сергіївна 7 8 3 6 24
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Міндак Софія Федорівна 6 4 1 4 15
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Джумурат Олександра Йосипівна 8 7 2 7 24
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна 5 4 1 4 14
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Марусинець Жанна Йосипівна 6 3 1 4 14
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 6 5 1 4 16
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Попович Микола Юрійович 7 6 2 6 21
НВК «Хижанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Філей Інна Іванівна 5 3 1 4 13

 

 

Члени журі:

Григоряк Н.С.

Токач В.І.

Протокол ІІ етапу XVIІІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Біров Іванна Степанівна 8 8 1.5 2,5 20
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Гречин Мирослава Юріївна 9 8 3 3,5 23,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Сабітова Аліна Олегівна 6 7 2,5 3,5 19
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ходаківська Ангеліна Андріївна 6 3 3 2,5 14,5
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Муржа Леся Миколаївна 3 2 2 3 10
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ісайович Анастасія Ігорівна 6 7 4 1 18
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Довбак Андріяна Василівна 6 9 3 2 20
Виноградівськагімназія Андрух Микита Євгенович 6 9 1 3 19
Виноградівськагімназія Ілляшко Каріна Степанівна 9 10 3,5 4 26,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Шаркаді Оксана Іванівна 6 5 2,5 2 15,5
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Варга Доріна Федорівна 4,5 3 2 0,5 10
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 7 7 1,5 4 19,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Мирослава Михайлівна 4,5 3 3 2,5 13
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст Підперигора Євгенія Павлівна 4 4 2.5 2 12,5
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст Носок Александра Володимирівна 9,5 6,5 2 2,5 20,5
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Валентина Ярославівна 6 3 2 2,5 13,5
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кайланич Ганна Юріївна 4 4 1,5 2 11,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Реплюк Богдана Миколаївна 0,5 1 1 0 2,5
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Ситар Мар’яна Василівна 4 5,5 1 1,5 12
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Данкай Наталія Іванівна 4 4,5 1,5 1,5 11.5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» ДевріГенріетта Петрівна 2 3 2,5 3 10,5
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Костів Світлана Володимирівна 5 7 2 3 17
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 3 3 2 1 9
Новоселицька  ЗОШ  І-ІІ ст. Густі Віталій Іванович 4 10 2 2 18

 

Члени журі:

Нюл О.С.

Егреші В.І

Келемен М.А.

 

 

Протокол ІІ етапу XVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

10 клас                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Сігетій Алана Михайлівна 7 6 5 3,5 4,5 26
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Баник Анастасія Тарасівна 6 3 2 1 4 16
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Швець Вікторі Вікторівна 10 7 5 3 5 30
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чернікова Ніколет Вікторівна 4 5 3 2 5 19
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Удичка Злата Володимирівна 5 2 3 0,5 1 11,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 8 1 3 1,5 2 15.5
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Чука Каріна Севастянівна 5 5 3 0,5 4 17,5
Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 5 3 2.5 3 1 14,5
Фанчиківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сейкей Жанетта Романівна 7 5 1 0,5 4 17,5
Підвиноградівськаа  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 7 6 2,5 2,5 4 22
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 7 4 0 2 4,5 17,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Бак Ярослава Ярославівна 5 1 2,5 0,5 4 13
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Данієлла Юріївна 7 5 1,5 3 5 21,5

 

Члени журі:

Жодані М.І.

Скоблей Т.Є.

 

Протокол ІІ етапу XVIІІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП   завдання всього
1 2 3 4 5    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №4 Маринченко Злата Олександрівна 8 4 4 2,5 4,5 23
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 НесторишинаАлександра Русланівна 10 6 5,5 3,5 3 28
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Дубляк Марія Федорівна 7 4 4,5 4 3 22,5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №7 Бабинець Андріана Василівна 8 6 5 2 3,5 24,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Христина Іванівна 5 5 5 1 3,5 19,5
Виноградівська гімназія Пилип Лідія Миколаївна 7 5,5 4,5 2 2,5 21,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Пальок Яна Едуардівна 9 5 4,5 2 3,5 24
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Балаж Кароліна Адальбертівна 9 2 4,5 3,5 3 23
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мотрунич Сергій Сергійович 3 1 3,5 1 3 11,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Йокоб Ярослава Мирославівна 10 8 4,5 2,5 2,5 27,5
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Іванка Іванівна 9 4 5,5 3 3,5 25
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» ЖолобакІветта Миколаївна 5 1 5,5 0,5 2,5 14,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Патер Олександра Чобівна 3 0 4 2,5 3 12,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Зевдій Анастасія Аліківна 3 2 4 2 3 14

 

 

 

 

Члени журі:

Чонка О.Ф.

Регецій Г.М.

Попенич М.С.