протоколи, трудове навчання

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   трудового навчання та технологій                                       8 клас  дівчата   у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  разом
1 2
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Тамілла Ервенівна 18,5 55 73,5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Габор Яна Янівна   11,5   52  63,5
3 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Фозекош Анна Олександрівна 12,5   35 47,5
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Пелехач Марія Михайлівна 15,5 55 70,5
Бучок Корнелія Павлівна 15,5 40 55,5
5 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8  Роспопа Дарина Павлівна 15,5 40 55,5
Станко Анастасія Душанівна 14 50 64
6 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Лозовська Наталія Олександрівна  22 42 64
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Хрипта Ярослава Ігорівна  18 38  56
8 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Гойда Марія Василівна  10,5 35 45,5
9 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гул ьпа  Вікторія Іванівна  9,5 45 54,5
10 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна   18 45 63
11 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Зекурич Вікторія Людвигівна  14,5  30 44,5
12 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Данко Анастасія Андріївна  18,5 47 65,5
13 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Сусик Вероніка Василівна  10  50  60
14 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чоткович  Маряна Іванівна  12 30 42
15 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Уйфолуші Інесса Едуардівна  5,5 30 35,5
16 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Феєр Руслана Іванівна  14,5 40 54,5
17 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кузьма Маряна Володимирівна  11 40 51
17 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Шімон Іванна Ласлівна  11  30  41
19 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Повні Емілія Федорівна  11   50  61

 

Голова журі                        Майор І.І.

Експерт- консультант         Роман Л.Ф.

Члени журі                           Феєр М.Ю.                  Карабаза С.О.

Ленчко Є.Ю.               Данко О.І.

Біланчук О.    Касинець  М.В

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  трудового навчання та технологій                             9 клас  дівчата  у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Філеп Еріка Степанівна 27 55 82
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Федак Наталія Павлівна  18  40

40

58
3 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Локотош Нора Матвіївна 8,5 45 53,5
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Переста Христина Юріївна 17 55 72
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Чейпеш Аделіна Василівна 19 40 59
6 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Керечанин Крістіна Іванівна 28,5 58 86,5
8 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1    Данкович Лаура Іванівна 15,5 40 55,5
10 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Легун Крістіна Олегівна 34,5 50 84,5
11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Стрижак Даніелла Віталіївна 16 45 61
15 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Онисько Руслана Василівна 27 50 77
16 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 29,5 55 84,5
24 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Анастасія Володимирівна  25,5 50 75,5
Носок Александра Володимирівна 25,5 45 70,5
28 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Козеца Деонетта Золтанівна 27 40 67
37 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Кравчук Денді Василівна 16 40 56
41 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Деврі Генріетта Петрівна   30 52 82
44 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Ференці Христина Юріївна 24. 15 69

 

Голова журі                        Майор І.І.

Експерт- консультант         Роман Л.Ф.

Члени журі                           Феєр М.Ю.                  Карабаза С.О.

Ленчко Є.Ю.               Данко О.І.

Біланчук О.І

Касинець  М.В.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   трудового навчання та технологій     8 клас  хлопці   у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Лешко Степан Степанович 8 56  64
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 19 52 71
3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 18 58 76
Олаг Сілард Чобович  12 54 66
4 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Васько Іван Іванович 9 44 53
5 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сігеті Дмитро Іванович 13 48 61
6 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Човбан Вадим Іванович 8 48 56
7 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данило Андрій Іванович  8  46  54
8 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Руслан Русланович 21 50 71
9 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Попович Микола Юрійович 25 50 75

 

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант      Карабаза В.М.

члени журі:                                 Булеза М.Ю.          Бігун С.С.

Егреші  М.І.             Пилипенко В.П.

Купар В.Ю.

Дубляк Ю.П.

Пасічник Г.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з      трудового навчання та

 технологій   9 клас   хлопці  у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гаврилюк Сергій Сергійович 18  54  72
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шевченко Олександр Павлович  14  56  70
3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Олаг Норберт Чобович  10 44  54
4 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Маргітич Максим Юрійович  22  50  72
5 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Егреші Петро Петрович  17  52  69
6 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Тимканич Степан Віталійович 15 46  61
7 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Болог Олексій Олексійович  9 50  59
8 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Зеленяк Сергій Чергійович  14  48  62
9 Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст. Добоні Мирослав Васильович  9 0  9
10 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Кляп Михайло Михайлович  15 58 73

 

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант      Карабаза В.М.

члени журі:                                 Булеза М.Ю.

Егреші  М.І.

Купар В.Ю.

Дубляк Ю.П.

Пасічник Г.В        Бігун С.С.   Пилипенко В.П.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з         трудового навчання

 та технологій  10  клас хлопці    у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Бітлян Михайло Михайлович  25 54

 

 79
Шепа Олександр Олександрович  18  58

 

 76
2 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Мошкола Іван Віталійович  14  50

 

 64
3 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Лендел Олександр Олександрович  13 56

 

 69
4 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. ПетречкоРоман Іванович  19 52

 

 71

 

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант      Карабаза В.М.

члени журі:                                 Булеза М.Ю.

Егреші  М.І.

Купар В.Ю.

Дубляк Ю.П.

Пасічник Г.В.

Бігун С.С.

Пилипенко В.П.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з    трудового навчання

 та технологій            11 клас    хлопці у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Балаж Денис Мирославович  24 58  82
Кобиш Іван Ігорович  27 58 85
2 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Гербик Владислав Іванович  25 58 83
3 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Густа Андрій Олександрович  19 20 39
4 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Черкун Павло Васильович  15 30 45

 

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант      Карабаза В.М.

члени журі:                                 Булеза М.Ю.

Егреші  М.І.

Купар В.Ю.

Дубляк Ю.П.

Пасічник Г.В.

Бігун С.С.

Пилипенко В.П.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з     трудового навчання та технологій                          10 клас дівчата    у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Лутай Олександра Олександрівна  18.5   39  57.5
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чейпеш Мілена Андріївна  24.5 32  56.5
3 Королівський МНВК Лемак Рената Володимирівна  22 33  55
4 Підвиноградівська МНВК. Леньо Світлана Анатолівна  20.5  35 55.5
5 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Івашко Вероніка Василівна  17 29  46
6 Тисобикеньський МНВК Петраш Софія Рудольфівна  9 27 36

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант       Луканинець О.В.

члени журі:                                 Суходольська Г.М.

Легун Н.М.

Токач І.І.

Йокоб М.А.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з     трудового

навчання та технологій   11 клас    дівчата  у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Бобіта Вікторія Василівна  18 18  36
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Тупиця Марія Михайлівна  16   39  55
3 Королівський МНВК Лабатій Тетяна Вікторівна  22,5  30  52.5
4 Підвиноградівський МНВК Добра Антоніна Іванівна  20 38 58
Фегир Марина Сергіївна  20.5 32 52.5
5 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бідзіля Даніелла Іванівна  20 19 39
Балаєва Каміла Юріївна  19.5 22 41.5
6 Тисобикеньський МНВК Марто Католін Елемирівна  10.5  38 48.5

 

Голова журі                      Майор І.І.

Експерт-консультант       Луканинець О.В.

члени журі:                                 Суходольська Г.М.

Легун Н.М.

Токач І.І.

Йокоб М.А.