протоколи, призери – інформатика

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформатики  8 клас   

 у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Веряцька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Довбак Тетяна Іванівна 2 0 0 0 2
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 15 15 2 0 32  І
Дьомін Володимир Іванович 15 10 0 0 25  ІІ
Фанчиківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Вадим 5 0 2 0 7
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Боршош Йосип 2 0 2 0 4

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформатики  9 клас   

 у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чабрун Олександр В’ячеславович 13 8 5 1 27  ІІ
Назаренко Олександр Олександрович 6 15 0 0 21
Фущіч Олександр Ярославович 10 15 0 0 25  ІІІ
Сакалош Олександр Анатолійович 10 2 0 0 12
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Слепич Олександр 7 2 0 0 9
Орновський  Олександр 7 5 2 2 16
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Лизанець Анатолій 7 0 0 0 7
Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 15 15 15 9 54  І
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Черкун Олесь Олександрович 10 2 0 0 12
Товт Іван Олексійович 7 1 2 0 10

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформатики 10 клас   

 у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Чернікова Ніколетта Вікторівна 15 35 20 30 100 І
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 10 0 5 0 15
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Пентя Марія Василівна 1 0 0 0 1
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформатики 11 клас   

 у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Королівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Яцура Денис Володимирович 2 0 0 0 2
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Буковець Ангеліна Сергіївна 5 1 0 0 6
Белла Віталій Олександрович 4 4 0 0 8
Виноградівська гімназія Фарковець Михайло 4 0 0 2 6
Вилоцька  ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Отращенко Василь 15 10 0 10 35  І
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Івашко Вікторія Іванівна 1 0 0 0 1

 

члени журі:

Ісак І.С.

Пилип В.В.

Мадяр В.С.

Білак Л.Ю.

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з інформатики

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І місце Вовк Ірина Анатоліївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
ІІ місце Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
9 клас
І місце Сікора Олександр Анатолійович Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
ІІІ місце Чабрун Олександр В’ячеславович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
ІІІ місце Фущіч Олександр Ярославович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
10 клас
І місце Чернікова Ніколетта Вікторівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
11 клас
ІІ місце Отращенко Василь Васльович Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Товт Жолт Васильович