протоколи, правознавство

  Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       правознавства     клас  9  у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Лукач Ангеліна Віталіївна 5 1 10 3 12 3 34 ІІ
6 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісаєвич Даніела Юріївна 5 9,5 11 5 11 5 42 І
Івашко Янек Іванович 6 2 2 3 13 3 29 ІІІ
Роман Тамара Іванівна 2 1 4 1 10 0 18
10 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Легун Крістіна Олегівна 2 0 1 3 1 2 14
Лемак Аміна Вікторівна 3 0 0 2 2 0 7
11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Довбак Андріана Василівна 7 1 1 3 8 2 22
12 Виноградівська гімназія Свищо Марія Михайлівна 5 0 0 3 10 2 20
Петканич Богдана Сергіївна 3 2,5 4 3 11 4 27,5
13 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Ребрик Вікторія Володимирівна 5 0 0 3 3 1 12
15 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Удут Вікторія Іванівна 4 1 0 3 0 2 10
16 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Пилип Богдана Романівна 3 0 0 3 10 0 16
20 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 2 1 7 2 8 3 23
21 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Мирослава Михайлівна 3 1,5 0 5 2 0 11,5
36 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Молнар Емілія Степанівна 5 5 2 4 0 2 18
41 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мізун Іванна Володимирівна 3 1 5 2 1 2 14

Члени журі:

Сейкель А.А.

Шереш Е.Ю.

Уйфалуші В.В.

Терпай В.В.

Гевді О.І.

Липчей А.М.

Мар’ян Г.І.

Ковач А.Я.

Сігетій М.І.

Станинець Ю.М.

  Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       правознавства         клас   10  у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк–Михаіл Вікторович 6 9 3 8 4 2 32
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Сігетій Аліна Михайлівна 3 9 5 4 7 6 34 ІІІ
Густа Анастасія Василівна 1 9 3 8 4 1 26
6 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Немченко Анастасія Дмитрівна 3 7 2 8 4 2 22
Швець Вікторія Вікторівна 3 8 2 8 3 3 27
Шепа Олександр Олександрович 6 8 5 8 8 3 38 ІІ
Літвінова Ольга Вячеславівна 4 3 3 6 6 2 24
11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 5 5 3 2 5 1 21
12 Виноградівська гімназія Гаснюк Максим Олександрович 4 9 3 6 9 3 34 ІІІ
14 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 4 3 5 6 4 0 22
15 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Дерин Каріна Василівна 5 9 0 4 6 2 26
Костак Олександр Володимирович 6 1 0 6 6 2 21
21 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Даніелла Юріївна 4 7 2 4 8 2 27
22 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 6 8 5 8 7 5 39 І
25 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Оксана Василівна 4 10 3 6 6 2 31
53 ВПУ-34 Тупиця Вікторія Михайлівна 3 4 5 6 5 1 24

Члени журі:

Білак М.І.

Копинець В.М.

Ловско Д.П.

Неймет О.М.

Попович Е.Ю.

Скляр В.М.

Кенч М.С.

  Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       правознавства      клас   11  у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6
1 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ласло Еріка Балажівна 3 2 1 3 1 1 11
2 Виноградівська гімназія Брич Діана Іванівна 6 2 6 2 3 8 27 ІІІ

Члени журі:

Жиленко Л.Я.

Земко Г.М.