призери, хімія

Дані про переможців 7 клас
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
         
         
 

І

Левчак Олександра Віталіївна 21 березня 2005 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
 

ІІ

Козьма Владислав Томович 6 червня 2004 Тросницька ЗОШ І-ІІ ст Леврінц Людмила Степанівна
 

ІІІ

Дудого Василь Андрійович 11 січня 2005 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Родванська Ганна Войтехівна
 

ІІІ

Лоя Максим Юрійович 11 січня 2005 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
 

 

       
Дані про переможців 8 клас
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
         
 

І

Дьомін Володимир Іванович 4 жовтня 2004 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
 

ІІ

Молнар Таміла Ервівна 4 вересня 2004 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гасич Оксана Петрівна
 

ІІ

Фодор Андрій Юрійович 26 травня 2004 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Кікінеджі Яна Іванівна
ІІІ        
  Мелай Ненсі Миролюбівна 12 вересня 2004 Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Бордаш Ліда Михайлівна
ІІІ

 

Оросі Ксенія Олександрівна 16 січня 2004 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Матій Алла Юріївна
Дані про переможців 9 клас
Місце

у ІІ етапі

ПІБ учня Повна дата народження школа ПІБ вчителя
         
І Гречин Мирослава Юріївна 7 червня 2003 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
ІІ Пантьо Вікторія Василівна 15 березня 2003 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Маряна Василівна
Дані про переможців 10 клас
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
         
І Курташ Юлія Романівна 11 квітня 2002 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Орлова Олександра Сергіївна 2 травня 2002 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Сворін Віктор Михайлович 12 березня 2002 Карачинський ліцей Новак Томаш Андрійович
ІІІ Швець Вікторія Вікторівна 21 червня 2002 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
Дані про переможців 11 клас
Місце

у ІІ етапі

ПІБ учня Повна дата народження школа ПІБ вчителя
         
 

І

Роман Христина Іванівна 22 грудня 2001 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ

 

Фізер Радіон Геннадійович 11 травня 2001 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
 

ІІІ

Кедик Вікторія Миколаївна 7 червня 2001 Виноградівська гімназія Свищо Маряна Йосипівна

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з хімії

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
 

І

Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
 

ІІ

Молнар Таміла Ервівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гасич Оксана Петрівна
 

ІІ

Фодор Андрій Юрійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Кікінеджі Яна Іванівна
ІІІ МелайНенсіМиролюбівна Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Бордаш Ліда Михайлівна
ІІІ

 

Оросі Ксенія Олександрівна Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Матій Алла Юріївна
9 клас
І Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
ІІ Пантьо Вікторія Василівна Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Мар’яна Василівна
ІІІ Івашко Янек Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
10 клас
І Курташ Юлія Романівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Орлова Олександра Сергіївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Сворін Віктор Михайлович Карачинський ліцей Новак Томаш Андрійович
ІІІ Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
11 клас
 

І

Роман Христина Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ

 

ФізерРадіон Геннадійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
 

ІІІ

Кедик Вікторія Миколаївна Виноградівська гімназія Свищо Мар’яна Йосипівна