Протоколи ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови у 2017-2018 н.р.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови у 2017-2018 н.р.

 8 клас

ЗНЗ ПІП завдання  м
ауд чит пис мов всього
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 4 4 7 8 23  
Алексик Марія Іванівна 4 3,5 2 10 19,5  
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Даніела Юріївна 13 3 2 5 23  
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ Дубляк Вікторія Федорівна 4 4 1 4 13  

члени журі:     Ісак Ю.В.

Бота М.Л.

Ярема М.М.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови у 2017-2018 н.р.

 9 клас

ЗНЗ ПІП завдання  м
ауд чит пис мов всього
НВК «Боржавська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ребрик Вікторія Володимирівна 22 2,5 1 5 30,5  
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Головнич Ярослава Іванівна 22 6,5 1 7 36,5  
Шаркаді Оксана Іванівна 18 6 13 15 52  
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Пилип Богдана Романівна 30 8 2 6 46  
           

члени журі:     Бота М.Л.

Ісак Ю.В.

Ярема М.М.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  французької мови у 2017-2018 н.р.

 10 клас

ЗНЗ ПІП завдання  м
ауд чит пис мов всього
Великоком’ятівська ЗОШ І – ІІІ ст. Дерин Каріна Василівна 24 7,5 23 21 75,5  І

члени журі:   Рацин Т.М.

Сігетій Н.М.

Іваниш О.Л.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови у 2017-2018 н.р.

 11 клас

ЗНЗ ПІП завдання   
ауд чит пис мов всього
Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Симчера Неля Михайлівна 18 8 16 16 58  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Андріана Михайлівна 16 2 17 17 52  
ВПТу  №34  м. Виноградів Густа Олександр Володимирович 18 3 6 0 27  
Дору-Товт Михайло Михайлович 16 1 0 0 17  
Виноградівська гімназія Поринець Наталія Борисівна 14 5 9 15 43  
Брич Діана Іванівна 16 3 4 16 39  

члени журі:   Рацин Т.М.

Сігетій Н.М.

Іваниш О.Л.

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з французької мови

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови та нагородити відповідно – дипломом І ступеня:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
10 клас
І Дерин Каріна Василівна Великоком’ятівська ЗОШ І – ІІІ ст. Ісак Юлія Василівна