Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 8 клас у 2017-2018 н.р.

ЗОШ ПІБ завдання  всього
1 2 3 4 5
1.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.№1 1.       Герзанич Софія Степанівна 4 6 8 4 4 26
2.       Журавльова Вікторія Сергіївна 6 6 2.5 6 0 20,5
3.       Савко Евеліна Євгеніївна 4 6 4 8 12 34
2.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 4.       Попович Роман Богданович 3 6 6 5 10 30
5.       Поп Никита Петрович 8 6 12 0 10 36
3.       Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 6.       Бочкор Наталія Василівна 3 3 13.5 2 2 23,5
4.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 7.       Тодер Владислав Володимирович 3 3 9,5 4 1 20,5
8.       Станко Анастасія Душанівна 1 0 12,5 5 4 22,5
5.       Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 9.       Тотар Денис Васильович 4 0 12,5 1 2 19,5
6.       Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 10.    Зоря Гретта Робертівна 5 0 0 0 0 5
7.       Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 11.    Лозовська Наталя Олександрівна 6 0 7 3 2 18
8.       Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 12.    Поп Крістіна Юріївна 6 3 8 8 4 29
9.       Виноградівська гімназія 13.    Вінце Олександр Йосипович 3 0 7.5 12 2 24,5
14.    Вінце Йосип Йосипович 5 6 12,5 4 16 43,5
10.    Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. 15.    Русин Ангеліна Василівна 3 0 5 7 0 15
11.    Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. 16.    Мелай Ненсі Миролюбівна 1 3 13,5 3 10 30,5
12.    Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст. 17.    Адовба Івета Жолтівна 2 6 6 0 0 14
18.    Фейшеш Флора Валентинівна 1 0 2 2 10 15
13.    Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. 19.    Лісіцькі Богдан Михайлович 3 0 4 2 10 19
14.    Олешницька ЗОШ  І-ІІІ ст. 20.    Попович Даніелла Степанівна 4 0 5 3 2 14
15.    Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. 21.    Русінка Ярослава Мирославівна 1 6 9 8 4 28
16.    Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. 22.    Купор Даніела Юріївна 6 3 14,5 5 6 34,5
17.    Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 23.    Тромбола Дарина Степанівна 4 0 11 9 10 34
18.    Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. 24.    Монда Вікторія Сергіївна 4 6 7,5 12 8 37,5
19.    НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” 25.    Головка Каміла Русланівна 4 3 6,5 1 1 14,5
20.    Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. 26.    Попович Руслан Русланович 4 3 10,5 1 4 22,5
21.    Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. 27.    Довбак Тетяна Іванівна 2 0 6,5 4 4 16,5
22.    Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст. 28.    Кузьма Мар’яна Володимирівна 3 3 5 5 2 16
23.    Дюлянська ЗОШ І-ІІ ст. 29.    Жендей Евелін-Тамара Чобівна 4 0 12 7 7,5 30,5
24.    НВК “Оклігедьська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ 30.    Ковач Ліліана Золтанівна 4 0 10 2 6 22
25.    Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ 31.    Попович Микола Юрійович 6 9 15,5 8 10 48,5
26.    Матіївська  ЗОШ І-ІІ ст. 32.    Руснак Ніколетта Миколаївна 2 1 12 7 4 26
27.    Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст. 33.    Барничко ГаннаОлександрівна 2 3 6 2 2 21
28.    Новосільська ЗОШ І-ІІ ст. 34.    Повлі Емілія Федорівна 3 6 8 4 4 25
29.    Перехрестянська ЗОШ І-ІІ ст. 35.    Сіладі Ванда Золтанівна 6 6 10 4 2 28
36.    Сабов Біанка Золтанівна 0 0 0 0 0 0
30.    Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. 37.    Марусинець Жанна Йосипівна 3 1 4,5 3 0 11,5
31.    Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. 38.    Габор Марина Сергіївна 5 3 11,5 0 6 25,5
32.    Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. 39.    Порада Олександр Віталійович 1 0 10 0 0 11
33.    Пийтерфолвівський ліцей 40.    Кениз Александра Робертівна 5 0 12,5 0 16 33,5
41.    Данку Естер Гаврилівна 0 3 14 6 2,5 25,5

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   біології 9 клас у 2017-2018 н.р.

ЗОШ ПІБ завдання  всього
1 2 3 4 5
1.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 1.       Мацько Анастасія Ігорівна 9 0 9,5 6 6 30,5
2.       Гречин Мирослава Юріївна 6 6 11 11 16 50
2.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 3.       Леврінц Андрея Андріївна 2 3 7 8 0 20
3.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 4.       Орловскі Олександр Олександрович 2 0 8 7 2 19
4.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 5.       Чабрун Олександр В’ячеславович 4 0 8 5 8 25
6.       Івашко Янек Іванович 4 0 6 4 6 20
5.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6 7.       Муржа Леся Миколаївна 4 6 7,5 5 5 27,5
8.       Лизанець Анатолій Михайлович 4 3 7 6 10 30
6.       Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 9.       Більце Валентина  Василівна 5 0 7 4 6 22
7.       Виноградівська гімназія 10.    Іляшко Каріна Степанівна 4 6 8,5 16 2 36,5
11.    Клантюк Мирослава Михайлівна 4 3 7,5 4 4 22,5
8.       Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. 12.    Литовчук Богдана Віталіївна 4 0 5,5 2 0 11,5
9.       Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. 13.    Головнич Ярослава Іванівна 3 0 4 3 0 10
10.    Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 14.    Домокош Гойнолка Елемирівна 2 0 6 3 8 19
11.    Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. 15.    Пантьо Вікторія Василівна 1 0 9 8 2 20
12.    Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. 16.    Фельцан Богдана Іванівна 4 6 4,5 0 2 16,5
13.    Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 17.    Копинець Валентина Іванівна 3 0 8 9 2 22
18.    Ситар Іван Михайлович 5 3 8 2 4 22
14.    Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. 19.    Носок Александра Володимирівна 3 6 9,5 5 14 37,5
20.    Носок Анастасія Володимирівна 4 6 8 7 8 33
15.    Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. 21.    Шкирта Анастасія Сергіївна 4 3 6,5 7 4 24,5
16.    НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” 22.    Козеца Леонетта Золтанівна 2 0 7 7 4 20
17.    Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст. 23.    Зелді Вероніка Іванівна 1 9 6,5 2 2 20,5
18.    Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст. 24.    Мінченко Ребека Олегівна 4 6 6.5 8 2 26,5
19.    Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. 25.    Тобола Еріка Валеріївна 2 0 6.5 4 8 20,5
20.    Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. 26.    Борто Клавдія Августинівна 1 0 7 0 0 8
21.    НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ 27.    Елек Ірина  Олександрівна 5 0 6,5 0 2 13,5
22.    Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. 28.    Чоло Рената Юліївна 4 3 5,5 2 2 16,5
23.    Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. 29.    Ференці Наталія  Романівна 6 3 8 0 6 23
24.    Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. 30.    Ситар Мар’яна Василівна 4 0 6 3 4 17
25.    Холмовецька ЗОШ  І-ІІ ст. 31.    Товт Володимир Олександрович 1 0 6,5 2 2 11,5
26.    Пийтерфолвівський ліцей 32.    Варга  Чобо Чобович 3 0 7,5 1 0 11,5

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 10 клас у 2017-2018 н.р.

ЗОШ ПІБ завдання  всього
1 2 3 4 5
1.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 1.       Данканич Марк Вікторович 9 3 17 5 0,5 36,5
2.       Сипко Рената Мирославівна 8 18 10 0 0 36
2.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 3.       Бісінгер Дора Робертівна 3 0 5 0 0 8
3.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 4.       Орлова Олександра Сергіївна 9 6 9 0 7 31
5.       Швець Вікторія Вікторівна 11 12 8 2 3 36
4.       Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 6.       Попдякуник Богдана Ігорівна 11 9 15 3 5 43
5.       Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 7.       Чутора Богдана Володимирівна 9 3 14 0 6 32
6.       Виноградівська гімназія 8.       Скляр Владислав Іванович 4 12 14 0 5,5 35,5
9.       Гунцелізер Ольга Андріївна 8 3 16 3 7 37
7.       Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. 10.    Фулитка Анастасія Юріївна 7 6 13 0 5 31
8.       Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. 11.    Дерин Каріна Василівна 5 0 11 3 0 19
9.       Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. 12.    Антолик Вадим Іванович 7 0 15 10 3,5 25,5
10.    Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. 13.    Любка Даніелла Юріївна 6 9 12 0 0 27
11.    Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 14.    Мар’ян Андрій Володимирович 12 18 19 20 15 84
12.    Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. 15.    Гевді Оксана Василівна 6 0 14 3 5,5 28,5
13.    Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 16.    Панько Аліна Іванівна 8 12 11 5 8,5 44,5
14.    Пийтерфолвівський ліцей 17.    Кормош Гойнолка Йосипівна 5 3 11 3 0 22
18.    Елек Ванесса Валентинівна 2 3 7 0 0 12

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   біології  11 клас у 2017-2018 н.р.

ЗОШ ПІБ завдання  всього
1 2 3 4 5
1.       Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 1.       Фізер Радіон Геннадійович 11 3 8 5 5 32
2.       Батин Мелінда Іванівна 13 21 3 0 0 37
2.       Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 3.       Тімканич Емілія Еміл’янівна 10 9 4 0 5 28
3.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 4.       Дорогі Анетта Мирославівна 6 0 5 0 15 26
4.       Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 5.       Роман Христина Іванівна 15 6 8 5 15 49
6.       Костак Каріна Юріївна 12 30 14,5 10 5 71,5
5.       Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 7.       Нірода Дмитро Дмитрович 4 0 1 0 0 5
6.       Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 8.       Грабовчак Михайло Михайлович 13 9 12 5 10 49
7.       Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 9.       Селеші Серафима Йосипівна 4 6 4 0 0 14
8.       Виноградівська гімназія 10.    Кедик Вікторія Миколаївна 11 12 7,5 5 20 55
9.       Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. 11.    Сак Валентина Михайлівна 4 0 7 0 0 11
10.    Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. 12.    Симчера Неля Михайлівна 4 0 4,5 10 5 23,5
11.    Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. 13.    Рацин Олександра Олександрівна 5 6 7,5 5 15 38
12.    Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. 14.    Паньтьо Іванка Іванівна 13 21 9,5 5 0 48,5
13.    Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. 15.    Густа Андрій Олександрович 5 0 8 5 0 18
14.    Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. 16.    Йокоб Ярослава Мирославівна 11 0 6,5 3 10 35
15.    Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. 17.    Гевді Василь Васильович 2 0 0 0 0 2
16.    НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” 18.    Жолобак Іветта Миколаївна 8 6 0 0 5 19
17.    Пийтерфолвівський ліцей 19.    Елек Ніколетта Євгенівна 12 15 0 0 0 27
18.    ВПУ-34 20.    Пилип Таїсія Василівна 8 6 1 0 0 15