протоколи: укр. мова та літер. в школах з угорською мовою навчання

Протокол з української мови та літератури

 для шкіл з мовами навчання національних меншин       

7 клас

Назва навчального закладу ПІП учня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 всього місце
1 Дюлянська

ЗОШ І-ІІ ст.

Молнар РейкаТіберіївна 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5
2 Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мейсар Естер-Петра Степанівна 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3
3 Великопаладська ЗОШ І-ІІІ ст. Нодь  Камілла Гергелівна 0 0 0 0 1 0 3 1 1 0 6
4 НВК «Неветленфолів-

ська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

Дусин Еугенія Гаврилівна 0 1 0 0 0 0 5 0 0 0 6  
5 НВК «Неветленфолів-

ська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

ОросіГабріелла Гаврилівна 0 1 0 0 0 0 2 1 1 0 5  

 Члени журі:

Меца Т.Ю.

Біров А.Ф.

  

Протокол з української мови та літератури

 для шкіл з мовами навчання національних меншин       

8 клас

Назва навчального закладу ПІП учня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 всього місце
1 НВК «Перехрестівська ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» Якоб Олександра Йосипівна 0 0,5 1 1 0 3 4 3 4 0 16,5
2 Форголанська ЗОШ І-ІІ ст. Шімон Вікторія Іштванівна 0 0 0,5 0 0 0 3 0 3 0 6,5
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Богля Домініка Анатоліївна 0 0 1 1 0 10 0 4 5 1 22
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ЛеврінцЕмешеІштванівна 1 1 1 1 0 7 3 2 4 0,5 20,5
5 Пийтерфолвів-

ський ліцей

КенизАлександра Робертівна 0 1 1 1 0,5 3 1 3 5 0 15,5

 Члени журі:

Гевеші Р.М.

Товт К.О.

  

Протокол з української мови та літератури

 для шкіл з мовами навчання національних меншин       

9 клас

Назва навчального закладу ПІП учня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 всього місце
1 НВК «Оклігедьська ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» Елек Ірина Олександрівна 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
2 Фертешолмашська ЗОШ І-ІІ ст. Біров Рената Арпадівна 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2
3 Фертешолмашська ЗОШ І-ІІ ст. Кіраль Єва Тіберіївна 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 4
4 Дюлянська

ЗОШ І-ІІ ст.

Борто Клавдія Августинівна 0 0 0 0 0 0 1 2 2 0 5
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Барчук Емілія Олександрівна 0 1 0 1 0 6 4 2 1 4 19
6 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Ровка Едуард Олександрович 0 0 0 1 0 5 4 2 0 4 16
7 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ЛеврінцАндреа Андріївна 0 1 0 1 0 5 6 2 2 3 20
8 Карачинський ліцей Нодь Юлія Олександрівна 0 1 1 1 0 4 4 2 1 1 15
9 Пийтерфолвівський ліцей ВаргаЧобоЧобович 0 1 1 1 0 4 4 2 0 0 13
10 НВК «Неветленфолів-

ська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

ДомокошГойнолкоЕлемирівна 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 4  

 

Члени журі:

Гомокі Г.С.

Кейс С.М.

Бакаєва З.В.

Чірі С.І.

  

Протокол з української мови та літератури

 для шкіл з мовами навчання національних меншин       

10 клас

Назва навчального закладу ПІП учня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 всього місце
1 Пийтерфолвів-ський ліцей Котров Емілія Робертівна 1 0 1 0 0,5 6 2 6 5 0 21,5
2 Пийтерфолвів-ський  ліцей КормошГайналка Йосипівна 0 0 1 0 0 7 0 6 4 0 18
3 Карачинський ліцей ЮгасВероніка-ЦінтіяОтілівна 0 0 0 0 0 7 0 6 3 0 16
4 Карачинський ліцей Гарапко Дора Юріївна 0 0 0 0,5 0 6 0 6 3 0 15,5
7 Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ЛакатошГенріеттаРудолфівна 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4

Члени журі:

Богов Т.В.

Ковня В.Ю.

  

Протокол з української мови та літератури

 для шкіл з мовами навчання національних меншин       

11 клас

Назва навчального закладу ПІП учня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 всього місце
1 Пийтерфолвів-

ськийліцей

Балог Клавдія Чобівна 0 0 0 0 0 4 6 3 2 0,5 15,5
2 Пийтерфолвів-

ський ліцей

ПелешкейЖофіяБейлівна 0 0 0 0,5 0,5 7 5,5 1 2 1 17,5
3 Карачинський ліцей Домокош Олександра Людвиківна 0 0 1 0 0 4 6 2,5 2 2 17,5
4 Карачинський ліцей МокарАннамарія Юріївна 0 0 1 0 0 7 6 1,5 2 0 17,5
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Вінце Вікторія Олександрівна 1 0 0,5 0 0,5 7 6 0 4 2 21
6 Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ОнищенкоКетрін Олександрівна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 Члени журі:

Матіяш В.С.

Біров З.А.