протокол географія 9

    Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з      географії    9      клас    

у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання   всього  
1 2 3 4 5 6 7
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 9,5 2 4 2 2 1 13,5  34
2 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Леврінц Андреа Андріївна 5 0 0 0 0 0 0 5
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Орловський Олександр Олександрович 7 3 2 2 0 2 12 28
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чабрун Олександр В’ячиславович 11,5 2 2 2 1 1 8 27,5
5 Івашко Янек Іванович 12,5 7 4 3 2 0 10 38,5
6 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Лизанець Анатолій Михайлович 8 2 1 0 1 0 8,5 20,5
7 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Ласлов Марк Олександрович 10 1 1 1 0 0 9 22
8 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Цуцков Константин Константинович 5.5 2 0 0 0 1 5 13,5
9 Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 6 1 0 0 0 0 12 19
10 Андрух Микита Євгенович 10 2 0 0 1 0 9 22
11 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Ребрик Вікторія Володимирівна 4,5 0 0 0 0 0 0,5 5
12 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Валентина Ярославівна 9,5 1 1 0 2 1 12,5 27
13 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Удут Вікторія Іванівна 7,5 2 3 1 0 0 11,5 25
14 Чепурний Валерій Валерійович 4 0 0 0 0 0 3,5 7,5
15 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 6,5 7 4 3 1 0 10 31,5
16 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Тільняк Станіслава Юріївна 7,5 1 1 0 0 0 3,5 13
17 Лендел Іван Іванович 2 1 2 0 0 0 3 8
18 Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кутоші Летесія Йосипівна 6 2 4 2 0 0 14 28
19 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Александра Володимирівна 10 6 3 3 0 0 10 32
20 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ігнатишин Анжела Володимирівна 6 1 1 0 0 0 5 13
21 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Теслович Олександра Генадіївна 3,5 1 1 0 0 0 12 17,5
22 Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Колонич Брігітта Оттілівна 3 1 0 0 0 0 1 5
23 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Тарнай Росинка Русланівна 8 1 1 0 0 0 6 16
24 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мітельман Ілдіка Євгенівна 4,5 1 1 1 0 0 5 12,5
25 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Молнар Емілія Степанівна 9 8 0 1 0 0 15 33
26 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Кравчук Дендія Василівна 7,5 5 0 0 0 0 7 19,5
27 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Густі Віталій Іванович 3,5 0 1 0 0 0 0 4,5
28 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мізун Іванна Володимирівна 4 1 0 0 0 0 11,5 16,5
29 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Костів Світлана Володимирівна 7,5 4 4 2 0 0 12,5 30
30 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Рацин Даніелла Анатоліївна 4,5 0 0 0 0 0 11,5 16
31 Пийтерфолвівський ліцей  Варга Чобо Чобович 6 0 0 1 0 0 8 15