Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з англійської мови

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Кениз Александра Пийтерфолвівський ліцей Колонич Ірина Йосипівна
ІІ Йоно Доріна Степанівна Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Феньвеші Ноемі Євгенівна
ІІ Черепко Катерина Михайлівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Хутренко Олександра Анатоліївна
ІІІ Молнар Таміла Ервінівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Євчак Аліна Олександрівна
ІІІ Аблонцаі Марк-Андрій Аттілович Карачинський ліцей Берегі Вероніка Володимирівна
ІІІ Магарита Олександра Олександрівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №7 Щербан Любов Миколаївнв
9 клас
І Сікора Олександр Анатолійович Виноградівська гімназія Пішпекі Юлія Юріївна
ІІ Варі Іштван Степанович Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Варі Вікторія Юліївна
ІІ Варга Доріна Федорівна Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Варга Ліонелла Євгенівна
ІІ Борто Клавдія Августівна Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Модьорі Тімео Миколаївна
ІІІ Ісаєвич Даніела Юріївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Вінтонів Світлана Василівна
ІІІ Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Мишанич Марія Василівна
ІІІ Вереш Александра Степанівна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №3 Коложварі Наталія Степанівна
 

10 клас

І Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Вінтонів Світлана Василівна
ІІ Вігула Михайло Тарасович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Іваніга Сільвія Омелянівна
ІІІ Літвінова Ольга Вячеславівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Змикало Анжеліка Михайлівна
ІІІ Гаснюк Максим Олександрович Виноградівська гімназія Чонка Наталія Валентинівна
ІІІ Данканич Марк Вікторович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ізай Тетяна Миколаївна
11 клас
І Кобаль Хассетт –Мадлена Виноградівська гімназія Романчук Даніелла Сергіївна
ІІ Онищенко Валентин Михайлович  

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8

Шарга Оксана Андріївна
ІІ Пішпекі Вікторія Тіберіївна  

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8

Шарга Оксана Андріївна
ІІІ Балог Клавдія Чобівна Пийтерфолвівський ліцей Колонич Ірина Йосипівна
ІІІ Фарковець Михайло Михайлович Виноградівська гімназія Романчук Даніелла Сергіївна