фізика протоколи

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 7 класу у 2017-2018 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чепак Уляна Юріївна 0 0 5 2 0 7
Левчак Олександра Віталіївна 0 0 5 2 0 7
Штефан Віталій Юрійович 0 0 5 0 0 5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Савко Олександр Йосипович 0 0 5 2 0 7
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Мілютін Ігор Дмитрович 0 2 5 2 2 11
Маркович Катерина Вікторівна 0 0 5 0 0 5
4 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Яким Вікторія Юріївна 2 2 5 2 0 11
5 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Заріцька Олександра Михайлівна 2 0 5 0 0 7
6 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Плиска Максим Васильович 0 0 5 2 0 7
7 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Колонич Валентина Адальбертівна 0 0 0 0 0 0
8 Веряцька ЗОШ І-ІІІ ст Цифра Ніка Петрівна 1 0 0 3 1 5
9 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Дурунда Анатолій Іванович 0 5 5 2 2 14
10 НВК Перехрестянська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Товт Петер Євгенович 1 0 5 5 5 16
11 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст Козьма Владислав Томашович 2 1 5 3 0 11

 

Голова журі:                        __________Майор І.І.

Експерт –консультант:      _________ Корпош І.І.

члени журі:                         __________ Любка П.Ю.

__________ Мадяр І.І.

__________ Бігун С.С.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 8класу у 2017-2018 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Молнар Таміна Ервінівна 1 5 3 3 3 15
Кізляк Яна Юріївна 1,5 5 2 3 1,5 12
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Устич Олександр Юрійович 0,5 0,5 1 3 3 8
3 Виноградівська гімназія Філеп Степан Олександрович 0,5 2 0,5 1,5 0,5 5
4 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІст.№6-днз Худа Денис Валерійович 1 0 0,5 0 2 3,5
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Дьомін Володимир Іванович 0,5 3 3 2 0,5 9
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Лозовська Наталія Олександрівна 1 0,5 0 0 0 1,5
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Фодор Андрій Юрійович 1 3 2 3 0 9
8 НВК Боржавеька ЗОШ І-ІІІ ст. днз Маргітич Л,М. 0,5 0 0 0 0 0,5
9 В. Ком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст Болог Богдан Корнелійович 1 4 0,5 2 1 8,5
10 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Мелай Ненсі Миролюбівна 1 3 0,5 2 0,5 7
11 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Лісіцькі Богдан Михайлович 0 0 0,5 0,5 0 1
12 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Попович Данієла Степанівна 1 0 0 2 2 5
13 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Лемак Марія Юріївна 0 0 0,5 0 0 0,5
Чізмар Тетяна Юріївна 0 0 0 0 0,5 0,5
Масимович Адом Робертович 0 0 0 0 0 0
14 Фанчиківська   ЗОШ І-ІІІ ст   Нодь Балаж Балажович 0,5 0,5 0 3 2 6
15 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Оросі Ксенія Олександрівна 0,5 0 0,5 1,5 0 2,5
16 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Монда Вікторія Сергіївна 0,5 3,5 1 1 0 6
17 Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст Шіпош Грета Жолгівна 0 0 0,5 0 0,5 1
18 Широцька ЗОШ І-ІІІ ст Копинець Юлія Сергіївна 0,5 0 0,5 0 0 1
19 НВК „Хижанеька ЗОШ І-ІІІ ст Філей Інна Іванівна 1 0 1,5 0,5 2 5
20 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Попович Микола Юрійович 0,5 1 1 3 1 6,5
21 Матіївська ЗОШ І-ІІ  ст Тайстра Роман Романович 0,5 0 1 0 0 1,5
22 Новоселицька ЗОШ І-ІІ  ст | Світли Аннастасія Петрівна 0,5 0 0 0 0 0,5
23 НВК Новосільська  ЗОШ І-ІІ  ст. днз Леско Меліса василівна 0,5 0,5 0,5 0 2 3,5
24 Теківська ЗОШ І-ІІ  ст Марусинець Жанна Йосипівна 0,5 0 0 0 0,5 1
25 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Феєр Руслана Іванівна 0,5 0 1 0,5 0,5 2,5
26 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст Габор Марина Сергіївна 0,5 0 1 0 2 3,5

 

Голова журі:                      _________ _Майор І.І.

Експерт – консультант-            ———–Корпош І.І.

члени журі:                        __________  Кріп С.В.

___________Коложварі Н.О.

____________ Ленчко Е.Й.

____________ Годван Н.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 9 класу у 2017-2018 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гречин Мирослава Юріївна 5 1,5 3,5 0 1 11
Мацько Анастасія Юріївна 0,5 0,5 0,5 0 0,5 2
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Орловскій Олександр Олександр. 0,5 0,5 1 2 0,5 4,5
3 Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 0 0,5 0,5 1 5 7
4 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІст.№6-днз Муржа Леся Миколаївна 0,5 0 0,5 0,5 0,5 2
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бабинець Олександра Василівна 1 1 1 0 3 6
6 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Івашко Янек Іванович 2,5 1 3 0,5 1,5 8
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ісайович Анастасія Ігоривна 0 0,5 0 0 0 0,5
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Більце Валентина Василівна
9 НВК Боржавеька ЗОШ І-ІІІ ст. днз Маргітич Ю.М. 0 0 0 0 1 1
10 Буківська  ЗОШ І-ІІІст Роман Валентина Ярославівна 0,5 1 0,5 0,5 0 2,5
11 В. Ком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст Удут Вікторія Іванівна 0 0 0,5 0 0,5 1
12 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Бровді Світлана Михайлівна 0 1 0 5 1 7
13 НВК Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІ ст. днз Домокош Гойнолко Елемирівна 1 1 1 0 0,5 3,5
Оброчош Тімео – Мартіна Йосипівна 1 0,5 0,5 0 0 2
14 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Пантьо Вікторія Василівна 0,5 0,5 0,5 1 1 3,5
15 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Тільняк Станіслава Юріївна 0,5 0 1 1,5 1 4
16 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Лемак Вероніка Юріївна 0 0 0 0 0 0
17 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Гормотій Артем Лорантович 0 0 0 2 0 2
18 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Ігнатишин Анжела Володимир. 0,5 0,5 1 0 0 2
19 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Доменіка Миколаївна
20 Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст Штефан Елеонора Андріївна 0,5 0 0,5 0 0,5 1,5
21 НВК „Хижанеька ЗОШ І-ІІІ ст Зелді Вероніка Іванівна 0,5 2 0 0,5 1 4
22 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Носок Александра Володимирів. 1 0,5 1,5 0 0 3
23 Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст Мітельман Ілдіка Євгенівна 1 1 0,5 0,5 0 3
24 Веряцька ЗОШ І-ІІІ ст Чутора Михайло Михайлович 1 0 0,5 0 0 1,5
25 Матіївська ЗОШ І-ІІ  ст Черничко Яна Іванівна 0,5 1 0,5 0 0 2
26 НВК Новосільська  ЗОШ І-ІІ  ст. днз Мізун Іванна Володимирівна 1 0,5 1,5 0,5 0 3,5
27 Теківська ЗОШ І-ІІ  ст Ференці Наталія Романівна 0 0 0,5 0 1 1,5
28 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст Йокоб Олеся Василівна 0,5 1 1 0 0 2,5
Ситар Мар’яна Василівна 0,5 0,5 0,5 0 0,5 2

 

Голова журі:                      _________ _Майор І.І.

Експерт –консультант-            ———–Корпош І.І.

члени журі:                        __________ Рябець В.В.

___________ Макарова В.М.

____________ Світлик М.І.

_____________ Бокоч В.К.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 10класу у 2017-2018 н.р.

 

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Данканич Марк-Михаїл Віктор. 4,5 5 1 0 1,5 12
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Кобрин Ангеліна Олександрівна 1 1 1 0 1 4
3 Виноградівська гімназія Скляр Владислав Іванович 1 2 0 1 0 4
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Курташ Юлія Іванівна 2 1 1,5 0,5 1,5 6,5
5 Швець Вікторія Вікторівна 1 1 1 0 0,5 3,5
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Попдякуник Богдана Ігорівна 2 1 1 0 0 4
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лемак Рената Василівна 0 1 1 0 0 2
8 НВК Боржавеька ЗОШ І-ІІІ ст. днз Онисько Михайло Іванович 1 2 1 1 1 6
9 В. Ком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст Дерин Каріна Василівна 0 0 3,5 1,5 0 5
10 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Антолик  Вадим Іванович 0 1 0 1 0 2
11 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Марушка Діана Михайлівна 1,5 0,5 0,5 0 0,5 3
12 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Мар’ян Андрій Володимирович 5 4,5 4,5 1 2 17
13 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Матій Христина Святославівна 0 0,5 2 0 0,5 3
14 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Петренко Роман Іванович 0 1 1 0 1 3
15 Карачинський Ліцей Митро Даніел Бейлович 1 1 0 3 0 5
16 Пейтерфолівський ліцей Нодь Ондраш Андрійович 0 0 0,5 1 0 1,5
17 ВПУ -34 Щадей Сніжанна Юріївна 0 0 0 0 0 0
18 Густа Ростислав Василович 0 0,5 0,5 0 0 1

 

 

 

Голова журі:                                __________ Майор І.І.

Експерт –консультант-              ___________ Корпош І.І.

члени журі:                                  __________  Чейпеш С.І.

___________ Цимбота М.М.

___________ Луканинець В.В.

___________ Пантьо М.М.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 11класу у 2017-2018 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Фізер Радіон Генадійович 1 1 1,5 1,5 0,5 5,5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Костак Томаш Степанович 0,5 0 0 0 0 0,5
3 Виноградівська гімназія Пилип Лідія Миколаївна 2 0,5 3 0,5 0,5 6,5
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Роман Христина Іванівна 3,5 1 1 0,5 0,5 6,5
Костак Каріна Юріївна 2 0,5 0,5 1 0,5 4,5
5 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст №1 Отрощенко Василь Васильович 2 1,5 0,5 0,5 0 4,5
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Філей Ростислав Андрійович 1 0.5 0.5 0 0.5 2.5
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Шушко Крістіна Іванівна 0,5 0 0 0 0 0,5
8 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Палюх Михайло Михайлович 1,5 0,5 0,5 0 0,5 3
9 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Пантьо Іванка Іванівна 0,5 0,5 0,5 0 0 1,5
10 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Любка Наталія Михайлівна 1 0.5 0.5 0 0.5 2.5
11 Фанчиківська   ЗОШ І-ІІІ ст   Гевді Василь Васильович 0,5 0,5 0 0 0 1
12 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Патер Олександра Чобівна 0,5 0 0,5 0 0 1
13 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Йокоб Ярослава Мирославівна 2,5 3,5 0,5 0 0,5 6,5
14 Пейтерфолівський ліцей Бокоч Віктор Вікторивоч 1.5 1.5 0.5 0 0.5 4
15 Карачинський  ліцей Кулчар Венцел Кріштофович 0,5 0,5 0 0 0 1

 

Голова журі:                      _________ _Майор І.І.

Експерт –консультант-            ———–Корпош І.І.

члени журі:                        __________  Шкіря І.І.

___________ Добоні І.М.

____________Чонка О.О.

____________ Леньо Ю.Ю.