Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови у 2017-2018 н.р

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у 2017-2018 н.р.

 8 клас

ЗОШ ПІП завдання  міс-це
Ауд Чит П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Молнар Таміла Ервінівна 22 20 28 18 88  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Поп Никита Петрович 22 12 14 28 76  
Устич Олександр Юрійович 18 12 17 26 73  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Дьомін Володимир Іванович 22 16 20 17 75
Черепко Катерина Михайлівна 22 24 22 25 93
Ворон Аліна Йосипівна 12 13 13 10 48
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№7 Магарита Олександра Олександрівна 20 24 18 25 87  
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Варш Анастасія Михайлівна 16 6 4 8 34  
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Омбоді Доріна Василівна 14 14 14 9 51  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ковач Золтан Олександрович 10 22 23 26 81  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Тотар Олександра Максимівна 20 15 18 20 73
Виноградівська гімназія Криж Кіра Гаврилівна 20 10 10 13 53  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна 16 10 18 22 66  
Великоком»ятівська ЗОШ І-ІІ ст. Попович Валерія Валеріївна 14 8 5 0 27  
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Йоно Доріна Степанівна 24 22 23 25 94  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Реміцькі Дмитро Іванович 16 10 12 19 57  
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Нюл Василь Степанович 22 12 3 7 44  
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж Балажович 16 8 9 8 41  
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кормош Беатріса Карлівна 18 2 14 10 44
Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст. Шімон Вікторія Іштванівна 22 14 18 7 61
Карачинський ліцей Аблонцаі Марк-Андрій Аттілович 20 24 18 26 88
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ» Порада Олександр Віталійович 6 14 2 5 27
Пийтерфолвівський ліцей Кениз Александра 22 28 27 20 97
Кутоші Дорина 18 16 2 5 41
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Джумурат Олександра Йосипівна 20 12 17 26 75
НВК «Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ» Ковач Ліліана Золтанівна 14 12 0 0 26
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Сербак Маріанна Іванівна 12 14 9 8 43
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Ярослава Мирославівна 4 14 10 14 42
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Копинець Юлія Сергіївна 10 6 4 6 26
 

Члени журі:

 

Іваниш О. Л.

Шегда Т.М.

Любко Н.Й.

Варга Л.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з  англійської мови у 2017-2018 н.р.

 9 клас     

       

ЗОШ ПІП завдання  міс

це

Ауд Ч П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Гречин Мирослава Юріївна 23 24 20 17 84  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Вереш Александра Степанівна 17 20 16 30 83  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Черкун Марія Вікторівна 18 14 13 20 65  
  Орловскій Олександр Олександрович 11 19 15 20 65  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісаєвич Данієла Юріївна 14 20 24 28 86  
  Івашко Яник Іванович 12 24 17 21 74  
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст.№6 – ДНЗ» Марушка Каріна Ігорівна 16 18 10 18 62  
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Варі Іштван Степанович 28 23 24 15 90  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Легун Крістіна Олегівна 10 14 3 3 30  
  Ісайович Анастасія Ігорівна 10 14 8 0 32  
Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 28 24 24 28 104  
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Варга Доріна Федорівна 17 26 20 25 88  
  Сегев Йоганна Ернестівна 12 14 8 15 49  
НВК «Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Сабов Йожеф Йосипович 9 16 15 20 60  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 20 20 20 18 78  
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Фельцан Богдана Іванівна 12 16 3 7 38  
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Каріна Іванівна 14 20 15 17 66
Теківська ЗОШ І-ІІ ст. Костів Світлана Володимирівна 14 10 10 5 39
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Борто Клавдія Августівна 20 26 22 20 88  
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Александра Володимирівна 18 22 20 10 70
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 10 14 16 8 48
Пийтерфолвівський ліцей Ідяртов Соболч Адальбертович 16 15 20 25 76
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Чоло Рената Юліївна 14 12 5 3 34
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Пилип Богдана Романівна 14 14 6 5 39
НВК «Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ» Кравчук Дендія Василівна 14 11 2 0 27
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Русінка Домініка Миколаївна 18 8 6 6 38

 

Члени журі:

Щербан Л.М.

Поличко Н.В.

Змикало А.М.

Фуделла А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у 2017-2018 н.р.

 10 клас

ЗОШ ПІП завдання  міс-це
Ауд Чит П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Данканич Марк Вікторович 28 24 20 18 90  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Кузьмін Ігор Ігорович 28 18 18 22 86  
Вігула Михайло Тарасович 28 14 28 30 100  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Густа Каріна Михайлівна 28 18 18 18 82  
Швець Вікторія Вікторівна 30 24 27 22 103  
Літвінова Ольга Вячеславівна 30 24 20 20 94  
Гріга Анастасія Андріївна 16 26 16 19 77  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дорогі Юліанна Іванівна 22 12 14 10 58  
Мельник Олександр Володимирович 28 20 12 17 77  
Виноградівська гімназія Гаснюк Максим Олександрович 26 18 28 20 92  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Чутора Богдана Володимирівна 20 16 11 9 56
Крушельницький Денис Романович 20 20 10 6 56
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Даніелла Юріївна 14 20 10 8 52  
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Оксана Василівна 19 14 10 12 55  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Антолик Вадим Іванович 18 18 1 0 37
Карачинський ліцей Кормочі Норберт Зігмундович 26 28 22 9 85
Сворін Віктор Михайлович 28 20 18 10 76
Пийтерфолвівський ліцей Бочкор Емілія Жолтівна 23 16 20 7 66
ВПТУ-34 Безушко Андрій Андрійович 18 20 2 0 40
Горнецкі Андрій Михайлович 20 16 12 5 53
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Грицько Моніка Юріївна 26 16 10 6 58
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Фулитко Анастасія Юріївна 28 16 16 6 66
 

Члени журі:

Кейті Міллер

Сабов Д.М.

Ізай Т. М.

Шарга О.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з  англійської мови у 2017-2018 н.р.

 11  клас                                  

ЗНЗ ПІП завдання  міс-це
Ауд Чит П М всього
 

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4

Сорводі Наталія Федорівна 16 16 14 20 66  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Кіралі Чілла Карлівна 24 26 18 13 81  
 

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8

Пішпекі Вікторія Тіберіївна 22 30 18 28 98  
Онищенко Валентин Миколайович 26 22 26 26 100  
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 Гейдер Генріетта Золтанівна 18 20 15 18 71  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ботош Богдана Михайлівна 20 24 18 18 80  
Пальок Яна Едуардівна 16 20 15 0 51  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Балаж Кароліна Адальбертівна 18 30 10 11 69  
Лабатій Тетяна Вікторівна 12 20 10 6 48  
Виноградівська гімназія Кобаль Хассетт –Мадлена Петрівна 18 26 28 29 101  
Фарковець Михайло Михайлович 16 26 23 25 90  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Іванка Іванівна 18 24 20 21 83  
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іванова Софія Сергіївна 18 24 21 13 76
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Патер Олександра Чобівна 16 20 10 6 52
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Черевко Діана Федорівна 10 20 10 15 55
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Чонка Ірина Іванівна 22 26 10 6 64
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Салуха Богдана Юріївна 14 26 8 0 48
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Варі Вікторія Карлівна 16 20 15 7 58
Пийтерфолвівський ліцей Балог Клавдія Чобівна 20 28 22 22 92
Карачинський ліцей Мокар Анна-Марія Юріївна 22 26 18 17 83
Сотак Емеше Юліївна 18 26 18 12 74
Члени журі:

 

Джосем Міллер

Іваніга С.О.

Вінтонів С.В.