історія

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       історії    8  клас

у 2017-2018 н.р.

 

ЗОШ ПІП завдання всього Місце у ІІ етапі
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Савко Евеліна Євгенівна 5 0 6 2 0 0 14
2 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Бочкор Ярослава Іванівна 6 0 6 2 0 0 14
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Гичко Лана Василівна 3 2 6 4 5 1 21
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр Юрійович 3 3 8 4 2 9 29
5 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Попович Роман Богданович 1 4 9 5 3 4 26
6 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Мазур Даніела Анатоліївна 4 0 4 4 4 2 18
7 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 3 2 6 0 1 4 16
8 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Тодер Владислав Володимирович 6 3 7 3 2 5 26
9 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Худа Денис Валерійович 3 2 7 4 5 11 32
10 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Лозовська Наталія Олексіївна 1 1 4 6 0 2 14
11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 1 2 8 3 4 8 26
12 Виноградівська гімназія Філеп Степан Олександрович 3 1 5 2 1 6 18
13 Виноградівська гімназія Антолик Василь Васильович 4 0 8 4 2 3 21
14 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 1 2 5 4 0 14 26
15 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Даніелла Юріївна 3 1 7 4 4 5 24
16 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Свищо Любомир Сергійович 4 0 8 4 0 1 17
17 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанів 4 2 7 4 5 3 25
18 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Іван Богданович 8 2 8 8 7 7 40
19 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінко Ярослав Мирославович 5 1 8 4 3 9 30
20 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж Балажович 5 2 8 4 4 9 32
21 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Тромбола Дарина Степанівна 3 1 8 2 3 3 20
22 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Монда Вікторія Сергіївна 4 1 6 7 4 6 28
23 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Рапцюн Домініка Жолтівна 5 3 10 3 0 0 21
24 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Ніколаєвський Олександр Олександрович 6 0 7 3 0 0 16
25 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Молнар Олександра Атілівна 5 0 6 4 0 0 15
26 Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Шімон Грета Жолтівна 3 4 6 0 4 0 17
27 Широківська НВК Порада Олександр Віталійович 2 3 10 2 7 4 23
28 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Довбак Тетяна Іванівна 4 7 9 6 5 8 39
29 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Джумурат Олесандра Йосипівна 3 6 6 6 5 18 44
30 Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст. Попович Валерія Валеріївна 3 1 8 6 1 0 19
31 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Ковач Ліліана Золтанів 4 2 6 0 0 0 12
32 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Вікторія Федорівна 2 0 5 4 0 6 17
33 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Руснак Ніколетта Миколаівна 4 0 8 3 5 0 15
34 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Анастасія Петрівна 4 1 6 4 3 5 23
35 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Повлі  Емілія Федорівна 1 2 7 3 0 7 19
36 Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст. Філеп Ласлов Аттілович 2 7 9 0 4 0 22

члени журі:

 

Терпай В.В                  Шереш Е.Ш.

Форті  Т.М.                  Уйфолуші В.В.

Боричок Т.Ю.              Роспопа К.А.

Веремчук П.М.

Керечан Г.І.

Гевді О.І.

Липей Г.М

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       історії    9  клас

у 2017-2018 н.р.

ЗОШ ПІП завдання всього Місце у ІІ етапі
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 7 8 3 7 2 13 40
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Янко Іванович 2 1 3 2 2 2 12
3 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Данкович Лаура Іванівна 2 6 0 5 0 2 15
4 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ісайович Анастасія Ігорівна 7 9 0 6 4 0 26
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Більце Валентина Василівна 2 7 0 3 0 1 13
6 Виноградівська гімназія Свищо Марія Миколаївна 2 1 1 4 0 1 9
7 Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 3 6 2 2 0 8 22
8 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Валентина Ярославівна 2 6 2 5 0 1 16
9 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Пилип Богдана Романівна 1 0 3 4 6 1 15
10 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Домокош Гойнолка Елемирівна 2 1 0 3 0 9 15
11 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Марія Владиславівна 1 3 2 3 0 1 10
12 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Мирослава Михайлівна 2 0 2 3 0 1 8
13 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ситар  Іван Михайлович 2 1 0 6 0 9 18
14 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Міхеєв Андрій Сергійович 5 8 3 7 2 12 30
15 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Міндак Максим Павлович 2 3 1 4 0 0,5 10,5
16 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Теслович Олександра Генадіївна 6 5 1 1 0 2 15
17 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Палінчак Каріна Іванівна 2 2 1 3 0 0 8
18 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мітельман Ілдіка Євгенівна 4 5 1 5 0 2 17
19 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Елек Ірина Олександрівна 2 1 1 1 0 0 5
20 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Черничко Яна Іванівна 2 3 3 5 1 2 16
21 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Густі Віталій Іванович 1 1 1 3 0 0 6
22 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Деврі Генріетта Петрівна 3 10 0 3 0 0,5 16,5
23 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Костів Світлана Володимирівна 3 6 0 4 0 7 20
24 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Ференці Наталія Романівна 3 1 0 4 0 0,5 8,5
25 Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Ситар Мар’яна Василівна 3 4 1 5 0 3 16
26 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Клювак Валерія Валерівна 3 4 0 0 0 0 7

 

 

члени журі:

 

Білак М.І.                                   Шереш Е.Ш

Крічфолуші Л.Й.                       Уйфолуші В.В.

Роман В.В.                      Роспопа К.А.

Богдан М.В.

Молнар М.Й.

Попович Е.Ю.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       історії    10  клас

у 2017-2018 н.р.

 

ЗОШ ПІП завдання всього Місце у ІІ етапі
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк-Михаіл Вікторович 3 3 4 2 10 4 26
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Костак Софія Володимирівна 8 8 5 1 8 17  47
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Козловська Даніелла Антонівна 8 7 5 4 10 13 46
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Сігетій Аліна Михайлівна 9 9 5 2 7 10 42
5 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шепа Олександр Олександрович 9 9 5 8 10 19 60
6 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Субота Олександр Васильович 5 5 5 6 6 10 37
7 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Мельник Олександр Володимирович 6 6 4 0 8 12 36
8 Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 7 7 4 8 7 4 37
9 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитко Анастасія Юріївна 6 5 3 1 7 6 28
10 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Вадим Іванович 5 5 4 1 9 12 36
11 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Керечан Владислав Віталійович 5 2 2 8 7 2 26
12 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 8 3 5 8 10 12 46
13 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Оксана Василівна 6 4 3 8 5 13 39
14 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Панько Аліна Іванівна 9 3 4 8 12 7 43
15 ВПУ-34 Крічфолуші Богдан Михайлович 2 3 4 2 10 6 27
16 ВПУ-34 Савляк Ігор Ігорович 4 3 2 2 7 4 22

 

 

 

 

члени журі:

 

Копинець  В.М.

Кенч М.С.

Корчинська  В.Й.

Ігнат В.Й.

Ребрик  З.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з       історії    11  клас    

у 2017-2018 н.р.

 

ЗОШ ПІП завдання всього Місце у ІІ етапі
1 2 3 4 5 6
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Палінкаш Богдана Мирославівна 4 4 1 4 2 4 19
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Ган Янко Ральфович 5 5 3 2 3 0 18
3 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Бровді Девід Степанович 6 8 3 1 3 9 30
4 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Христина Іванівна 6 4 3 2 2 7 24
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Балаж Кароліна Адальбертівна 3 1 0 1 2 4 11
6 Виноградівська гімназія Брич Діана Іванівна 5 8 3 6 3 7 32
7 Виноградівська гімназія Уршанський Юрій Борисович 3 6 1 0 3 9 22
8 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Купар Валентина Вікторівна 3 4 1 2 2 0 12
9 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сімчера Неля Михайлівна 6 6 1 0 1 3 17
10 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Андріана Михайлівна 4 1 0 3 1 2 11
11 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Іванка Іванівна 3 6 0 2 3 3 17
12 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Юричко Анастасія Євгеніївна 4 1 0 2 2 4 13
13 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Тетяна Юріївна 3 2 0 1 3 1 10
14 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Іванова Софія Сергіївна 5 3 0 0 2 8 18
15 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Вароді Орест Чобович 5 10 4 3 2 5 29
16 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чонка Ірина Іванівна 3 1 0 1 2 1 8
17 ВПУ-34 Мацола Юрій Юрійович 4 0 0 4 2 3 13
18 ВПУ-34  Боєчко Андрій Дмитрович 4 4 0 1 2 0 11

 

 

 

 

 

 

члени журі:

 

Кльофа І.В.

Мар’ян Г.І.

Земко Г.М.

Мотрунич К.І.

Станинець Ю. М.

Неймет О.М.