протоколи ІКТ

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформаційних технологій  8 клас у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Гичко Лана Василівна 1 0 0 0 2 3
Король Олег Михайлович 5 0 0 0 1 6
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №7 Мазур Даніела Анатоліївна 0 5 5 0 3 13
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна (7 кл) 5 35 0 0 1 41  ІІІ
Дьомін Володимир Іванович 30 5 0 0 6 41  ІІІ
Бровді Віталій Михайлович 15 40 10 20 0 85  І
Супрунович Микола Юрійович 10 0 10 25 4 49  ІІ
Виноградівська гімназія Параска Богдан Володимирович 15 5 5 0 2 27
Філеп Степан Олександрович 30 10 0 0 2 42  ІІІ
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Вадим Дмитрович 5 0 0 0 0 5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Кормош Беата Карлівна 3 3 0 0 1 7
Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст Михайнець Денис Іванович 4 0 5 0 0 9
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Ворго Корнел 3 0 0 0 0 3
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст Довбак Тетяна Іванівна 0 5 0 0 2 7
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Свищо Олександр Васильович 5 25 0 0 1 31
Теківська ЗОШ І-ІІ ст  Гоч Золтан Золтанович 4 0 0 0 2 6

члени журі:

Ісак І.С.

Пилип В.В.

Мадяр В.С.

Білак Л.Ю.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформаційних технологій  9 клас у 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бабинець Олександра Василівна 1 8 15 0 2 26
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Чабрун Олександр В’ячеславович 5 1 30 0 2 38
Жигало Олександр Васильович 3 0 0 10 0 13
Фуціч олександр Ярославович 5 0 0 8 0 13
Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 2 50 30 0 9 91  І
Іляшко Каріна Степанівна 10 30 15 0 2 57  ІІ
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Козар Валерія Степанівна 3 1 1 0 3 8
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Сабов Йожеф Йосипович 1 1 0 0 1 3
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Егреші Беата Олександрівна 15 1 0 0 2 18
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Підперигора Євгенія Павлівна 4 15 0 0 1 20
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Балог Олексій Олексійович 3 0 0 0 2 5
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст Ліхтей Злата Сергіївна 0 15 0 0 3 18
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 0 0 0 0 0 0
Рацин Михайло Васильович 3 1 0 0 0 4
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Товт Христина Едуардівна 3 25 0 0 3 31
НВК «Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Параска Йосип Йосипович 5 15 0 0 0 20
Теківська ЗОШ І-ІІ ст Ференці Наталія Романівна 5 2 12 0 2 21
Костів Світлана Володимирівна 0 5 1 0 1 7

члени журі:

Ісак І.С.

Пилип В.В.

Мадяр В.С.

Білак Л.Ю.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформаційних технологій  10 класу 2017-2018 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №4 Віула Михайло Тарасович 7 15 0 0 4 26
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чернікова Ніколетт Вікторівна 30 35 30 12 7 114  І
Тирпак Юлія Василівна 30 20 9 15 5 79  ІІ
 
Виноградівська гімназія Скляр Владислав Іванович 10 30 2 0 5 47  ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Попдякуник Богдана Ігорівна 20 5 0 0 1 26
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Ворон Максим Вікторович 7 2 0 0 3 12
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Петречко Роман Іванович 1 0 0 0 6 7
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Ковач Євгеній В’ячеславович 20 10 10 0 4 44  ІІІ
Боржавська Онисько Михайло Івановч 6 10 0 0 6 22

члени журі:

Ісак І.С.

Пилип В.В.

Мадяр В.С.

Білак Л.Ю.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформаційних технологій  11 клас   у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Кошан Томас Степанович 15 40 32 8 1 96  ІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Параска Степан Степанович 20 0 40 2 0 62
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Буковецька Ангеліна Сергіївна 5 0 0 0 5 10
Белла Віталій Олександрович 30 25 20 0 5 80  ІІІ
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст № 1 Отрощенко Василь Васильович 1 1 10 8 4 24
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Грабовчак Михайло Михайлович 30 1 0 0 6 37
Виноградівська гімназія Фарковець Михайло Михайлович 0 45 43 8 6 102  І
Уршанський Юрій 20 25 20 0 1 66
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бакаєва Каміла Юріївна 0 2 0 0 0 2
Бучок Роман Вікторович 0 15 0 0 4 19
ПТУ Шевченко Станіслав Вікторович 1 15 1 0 0 17

журі:

Ісак І.С.

Пилип В.В.

Мадяр В.С.

Білак Л.Ю.