математика

умови, вказівка-відповідь, призери

протоколи

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики                       6  клас     у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гаврилюк Арсен 5 0 0 0 5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Шворц Назар 0 1 0 0 1
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна 1 1 0 0 2
4 Галас Ерік 0 1 0 0 1
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бочкор Іван 0 1 0 0 1
6 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Зінченко Богдан 7 1 5 0 12
7 Русанюк Олексій 0 1 0 7 8
8 Баник Крістіан-Адальберт 0 1 5 0 6
9 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Муржа Крістіна 0 1 3 0 4
10 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Ньорба Марійка 0 5 2 0 7
11 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Егрі Йосип 0 0 0 0 0
12 Молчанов Крістіан 0 1 0 0 1
13 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Болехан Владислав 0 0 0 0 0
14 Виноградівська гімназія Антал Григорій 0 0 1 2 3
15 Станкович Михайло 0 0 1 0 1
16 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Созянський Владислав 2 1 0 0 3
17 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Борис Каріна 0 0 1 0 1
18 Онисько Євгенія 5 0 1 0 6
19 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бора Анастасія 0 1 1 0 2
20 Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Берегі Петро 0 0 0 7 7
21 Зелик Кінче 2 0 1 7 10
22 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Сабов Мозеш 0 0 1 0 1
23 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Козар Василь 4 1 1 0 6
24 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Мелінда 3 1 6 7 17
25 Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гомокі Габор 0 0 0 0 0
26 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Філей Ганна 0 1 0 3 4
27 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Русанова  Дарина 4 1 1 0 6
28 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Карпач Богдан 5 0 0 0 5
29 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Філеп Олександр 0 0 1 0 1
30 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Очкай Вікторія 0 1 0 0 1
31 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Коста Василь 6 1 7 2 16
32 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Емілія 0 0 1 0 1
33 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Удуд Матей 0 0 0 0 0
34 Корчинський Гергев 0 0 0 0 0
35 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Обоні Інна 1 0 0 0 1
36 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Могорита Крістіан 0 1 1 0 2
37 Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст. Шафі Борбора 0 0 1 0 1
38 Боргато Язмін-Софія 0 1 0 0 1
39 Холмовецька ЗОШ  І-ІІ ст. Чонтош Анастасія 0 1 0 0 1
40 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Черепко Сніжана 0 1 0 0 1

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики                     7   клас     у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Фущич Степан 1 0 0 1 0 2
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр 1 0 2 0 0 3
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мілютін Ігор 1 0 0 1 0 2
4 Маркович Катерина 0 0 0 1 0 1
5 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Лоя Максим 3 1 2 2 0 8
6 Гандера Роберт 3 1 2 1 1 8
7 Пішта Ігор 1 1 2 1 1 6
8 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Шурін Шандор 0 0 0 0 0 0
9 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Мейсар Естер-Петра 0 0 0 0 0 0
10 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Батин Ніколетта 0 0 0 1 1 2
11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія 0 0 0 0 0 0
12 Гріга Вікторія 0 0 0 0 1 1
13 Виноградівська гімназія Білич Вероніка 4 0 2 3 3 12
14 Гусар Артур 0 0 0 6 0 6
15 Богаш Даніель 3 0 2 2 3 10
16 Шпак Богдана 1 0 0 2 0 3
17 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Ісак Еріка 0 0 2 0 1 3
18 Гнетило Віталій 0 0 0 1 0 1
19 Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Камілла 0 0 2 0 0 2
20 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Пішто Адам 0 0 0 1 1 2
21 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Данко Владислава 0 0 0 0 0 0
22 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина 0 0 0 0 1 1
23 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія 0 0 0 0 1 1
24 Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Поладі Матвій 0 0 0 0 0 0
25 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кивир Крістіна 0 0 0 0 0 0
26 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Ковач Каріна 0 0 0 0 0 0
27 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Йокоб Олександр 0 0 0 0 0 0
28 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Євчак Василь 0 0 2 0 2 4
29 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Світлинець Віктор 0 0 0 2 3 5
30 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Цифра Ніка 0 0 2 0 0 2
31 Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шін Кіра 0 0 0 0 2 2
32 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Вереш Мирослава 0 0 0 1 0 1
33 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Томаш 0 0 2 0 0 2
34 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Пензеш Еніке 0 0 0 0 1 1
35 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дурунда Анатолій 0 0 0 0 0 0
36 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Синько Руслан 0 0 0 0 2 2
37 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Клевець Євгенія 0 0 2 1 1 4
38 НВК «Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Товт Петер 0 0 0 1 2 3
39 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава 0 0 0 0 1 1
40 Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав 0 0 2 0 0 2
41 Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст. Кіраль Фружіно 0 0 0 6 0 6
42 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Вейбер Наталія 0 0 0 1 1 2

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики                        8    клас     у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла 7 1 0 7 0 15
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр 0 0 1 0 1 2
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Деяк Володимир 7 7 0 1 0 15
4 Дьомін Володимир 2 7 0 7 0 16
5 Супрунович Микола 2 7 0 1 0 10
6 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Борош Йосип 1 0 3 0 0 4
7 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Лозовська Наталія 0 0 1 0 0 1
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій 2 0 1 0 0 3
9 Виноградівська гімназія Панющик Тіфані 2 0 2 0 1 5
10 Філеп Степан 2 0 0 1 0 3
11 Плескач Едіта 2 0 1 0 1 4
12 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Болог Богдан 2 0 2 0 4 8
13 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мелай Ненсі 1 0 0 1 0 2
14 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Лісіцькі Богдан 4 0 0 0 0 4
15 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла 1 1 1 1 0 4
16 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінка Ярослава 2 0 1 0 0 3
17 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж 1 0 1 1 0 3
18 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Оросі Ксенія 2 0 0 1 2 5
19 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Монда Вікторія 7 1 0 6 0 14
20 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Сербак Маріанна 1 0 0 0 0 1
21 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Філей Сніжана 0 0 0 1 0 1
22 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кузьма Мар’яна 0 0 1 0 0 1
23 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Жендей Евелін 0 0 1 1 1 3
24 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Попович Микола 2 3 1 0 0 6
25 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Попович Артур 2 0 0 0 0 2
26 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Яна 2 0 0 1 0 3
27 НВК «Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Сіладі Ванда 2 7 0 0 1 10
28 Сабов Біанка 0 7 2 0 0 9
29 Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Габор Марина 1 0 1 0 0 2
30 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Порада Олександр 2 0 0 1 0 3

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 9 клас у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 3 1 2 7 0 13
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Тисяк Катерина Олександрівна 0 0 2 0 0 2
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Сакалош Олександр Анатолійович 1 0 0 0 7 8
4 Чабрун Олександр В’ячеславович 7 7 0 7 0 21
5 Малеш Микола В’ячеславович 1 0 0 0 0 1
6 Бігорі Едуард Юрійович 0 0 2 1 1 4
7 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Муржа Леся Миколаївна 0 1 0 0 0 1
8 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Легун Крістіна Олегівна 0 0 2 1 0 3
9  Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 2 1 7 0 0 10
10 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Ребрик Вікторія 0 0 0 0 0 0
11 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Валентина Ярославівна 0 0 0 1 0 1
12 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Удут Вікторія Іванівна 0 1 0 0 0 1
13 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 0 0 2 0 5 7
14 Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Сегев Йоганна Ернестівна 0 0 2 0 0 2
15 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Домокош Гойнолко Елемирівна 0 0 1 0 0 1
16 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 0 0 2 1 0 3
17 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Мирослава Михайлівна 1 1 0 1 0 3
18 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товт Іван Олексійович 0 0 2 0 0 2
19 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Гормотій Артем Лорантович 1 0 2 0 0 3
20 Егреші Іван Іванович 0 0 0 0 0 0
21 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія 0 0 0 0 0 0
22 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Русінко Домініка Миколаївна 2 0 0 1 0 3
23 Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст. Мінченко Ребека Олегівна 0 0 0 1 0 1
24 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мітельман Ілдіка Євгенівна 2 0 0 1 0 3
25 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Борто Клавдія 0 0 2 0 0 2
26 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Черничко Яна Іванівна 1 0 0 0 0 1
27 НВК «Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Баторі Вівіен Андріївна 1 0 0 0 0 1
28 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Ференці Наталія Романівна 0 0 0 0 0 0
29 Костів Світлана Володимирівна 0 0 0 0 0 0
30 Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст. Кіраль Єва Тіберіївна 6 0 2 0 0 8
31 Карачинський ліцей  Пішта Потрік Федерович 2 0 0 0 6 8

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 10 клас у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк-Михаіл Вікторович 6 0 1 0 2 9
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Грабовчак Вікторія Володимирівна 1 0 2 0 1 4
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Курташ Юлія Романівна 1 2 3 2 2 10
4 Швець Вікторія Вікторівна 0 7 2 0 0 9
5 Штефуца Андріан Іванович 2 6 0 0 0 8
6 Чернікова Ніколетт Вікторівна 1 2 2 0 0 5
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 1 0 2 0 0 3
8 Чутора Богдана Володимирівна 0 1 0 0 0 1
9 Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 6 6 3 1 0 16
10 Білич Даніелла Вікторівна 1 5 2 1 0 9
11 Гунцелізер Ольга Андріївна 0 1 0 0 0 1
12 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 1 0 1 0 0 2
13 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Шаповалова Марія Іванівна 0 1 1 0 0 2
14 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Вадим Іванович 0 0 1 0 0 1
15 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 0 0 1 0 0 1
16 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 6 0 1 0 2 9
17 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Панько Аліна Іванівна 0 1 2 0 1 4
18 Карачинський ліцей  Кулчар Венцел Кріштоф 0 0 2 0 0 2
19 ВПУ-34  Віліновський Федір Федорович 1 0 0 0 0 1

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 11 клас у 2017-2018 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Буковецька Ангеліна Сергіївна 3 7 0 3 1 14
2 Белла Віталій Олександрович 7 7 1 1 1 17
3 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Отращенко Василь Васильович 0 0 1 0 0 1
4 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Грабовчак Михайло Михайлович 2 6 1 1 0 10
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Шушко Крістіна Іванівна 0 0 1 0 1 2
6 Виноградівська гімназія Уршанський Юрій Борисович 3 7 2 2 1 15
7 Фарковець Михайло Михайлович 1 5 1 0 1 8
8 НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Мошкола Віта 1 0 0 1 1 3
9 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Симчера Неля Михайлівна 0 1 0 1 0 2
10 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Іванка Іванівна 3 0 2 0 1 6
11 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Йокоб Ярослава Мирославівна 0 1 1 1 0 3
12 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чонка Ірина Іванівна 2 0 0 0 1 3
13 Карачинський ліцей  Сотак Емеше Юліївна 0 2 1 3 1 7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *