Протоколи, призери, завдання, відповіді ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

завдання (10-11), (7-9);  призери

                                                                                                                                                                                                                                  Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    

 7класу 2017-2018н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП  мова література Вго  
1 2 3 4 1 2 3    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Уляна Юріївна 6 4 4 3 7 1,5 2 27,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Щербак Максим Денисович 6 3 4 3 7 2,5 2 27,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 6 3 4 4 10 1 2 30
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Керечан Крістіан Томашович 1 2,5 2 3 1 0 2 11,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь Андрійович 3 3,5 2 2 10 2 2 24,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 7 3,5 4 4,5 10 1 1 31
Виноградівська гімназія Шпак Богдана Іванівна 8 2 4 4 7 1 0.5 26,5
Виноградівська гімназія Шетеля Ванесса Юріївна 6 3 4 0 9 1 0 23
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Жупанин Валентина Михайлівна 1 0 2 2 5 2 0 12
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Борис Андріана Андріївна 0 2 1,5 2 3 0,5 0,5 9,5
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковач Каріна Олександрівна 1 0,5 2 0,5 3 0 0 7
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Надія Василівна 3 3 3 3 4 1 0 17
Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст. Вереш Мирослава Василівна 2 1,5 2 1,5 4 2 1 14
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ясинко Вікторія Василівна 2 2,5 2 3 6 1 0 16,5
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Машіка Світлана Богданівна 0,5 3 2,5 2 9 0 0,5 17,5
Пушкінівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лендєл Вікторія Василівна 2 1,5 3 2,5 7 0 1 16
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 5 3 3 3 7 2 0,5 23,5
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 4 2,5 2,5 4 7 1 1 22
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 6 3,5 3 3,5 7 2 2 27
Холмовецька ЗОШ І-ІІ ст. Кондор Дмитрій Йосипович 0 2 2 0 3 0 0 7
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Черничко Вікторія Івнівна 4 3 2 3 4 1 0 17
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Івашко Євгенія Іванівна 4 3,5 2,5 4 4 0 1 19
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Бобіта Василь Васильович 4 3 2,5 1 5 0 2 17,5
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина Адальбертівна 2,5 0,5 2,5 2 7 1 0,5 16
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Батин Василь Васильович 2 2 2 2 4 1 1 14
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Кобрин Ельвіра Михайлівна 1 2 2 3 5 0 0 13
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дякович Віталій Миколайович 1 2 2,5 3 7 0 1 16,5
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 6 3 3,5 3 5 1 2,5 24
Горбківська ЗОШ І-ІІст. Агій Анастасія Петрівна 3 1 1 0,5 0 0 0,5 6
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 6 1,5 2.5 4 4 1 1 20

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    

 8 класу

2017-2018н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова всього
1 2 3 1 2 3 4
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 6 3 4 8 3 6 7 37
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Габор Яна Янівна 0 1 3 3,5 0 2 0 9,5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Варцаба Ніколетта Іванівна 0 0 3 2 0 1.5 2 8,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Поп Никита Петрович 4 1 4 5 3 4 2 23
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Магарита Олександра Олександрівна 8 2 3 4 3 4,5 3 27,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 9 3 4 5 1,5 4 5 31,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Супрунович Микола Юрійович 7 2,5 4 3 3 3 0 22,5
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ковач Золан Олександрович 4 1 4 4 1 4 0 18
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 7 2 4 6 3 2,5 3 27,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Поп Крістіна Юріївна 8 3 4 5 7 6,5 3 36,5
Виноградівськагімназія Кіш Ганна Іванівна 9 1,5 4 7 5 0 3 29,5
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Зленська Оксана Богданівна 8 2 4 3 0 3,5 0 20,5
НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Сак Анна Іванівна 4 0 2 2 1,5 3 0 12,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Ввасилівна 8 3 0 2 1,5 1 1,5 17
ВеликокопанськаЗОШ  І-ІІІ ст. МелайНенсіМиролюбівна 7 2 3 7 3 0 3 25
Веряцька ЗОШ І-ІІст. Джумурат Олександра Йосипівна 7 3 2 7 3 4 6 32
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Келкко Вікторія Едуардівна 4 1 1 1 1 0 1 9
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанівна 8 0 3 8 2 3,5 3 27,5
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.. НодьБалажБалажович 5 1,5 2 1 0 2,5 1 13
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінка Ярослава Мирославівна 6 2 4 3 0,5 2.5 1 19
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Тромбола Дарина Степанівна 9 3 3 6 1.5 3,5 1.5 27,5
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Кордобан Олександра Юріївна 7 0 4 6 0 4 1 22
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Галас Каріна Віталіївна 8 2 4 2 4 1 3 24
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Філей Інна Іванівна 2,5 1 4 4 0 3 1 15,5
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Вікторія Федорівна 6 2 2 3 0 4 0 17
МатіївськаЗОШ  І-ІІ ст. Міндак Софія Федорівна 6 1,5 1 2 1 0 0 11,5
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Барничко Ганна Олександрівна 7 1 3 4 1 0 3 19
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна 5 0 4 2 0 1,5 2 14,5
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Штефанюк Василь Васильович 1 1 2 0 0 1,5 1 6,5
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Гаджега Марія Володимирівна 6 0 0 1 0 1,5 0 8,5
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 3 0 3 3 3 2,5 0 14,5
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Феєр Руслана Іванівна 5 0,5 2 2 0,5 2 2 14
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    

 9 класу

2017-2018н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП   завдання всього
1 2 3 4 5 6 7 8
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 9 2,5 4 7 2,5 4 3 4 36
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Сабітовааліна Олегівна 4 2 0 1,5 3 2,5 1,5 2 16,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ходаківська Ангеліна Сергіївна 5 1 2 3 0,5 3 1,5 4 20
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Яник Іванович 5 2,5 0,5 1 2 3 0,5 1 15,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пойдин Лілія Іванівна 4 2,5 4 4 3 3 2,5 4 27
Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 6 0 0 7 0,5 3,5 1,5 4 21,5
Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 5 2,5 0,5 5 3 3 2 4 25
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Муржа Леся Миколаївна 2 3 0 1 2 3 1 0 12
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 ЛегунКристіна Олегівна 5 1 0 4 1,5 3 2 4 20,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Довбак Андріяна Іванівна 6 1 3 7 1 3 3 1 25
НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Ребрик В.В. 4 1,5 2 0,5 2 1 0 0 11
БуківськаЗОШ  І-ІІІ ст. ОлашинОлекандра Юріївна 0 0 0 0 1 1,5 0 2 4,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Чепурний Валерій Валерійович 0 0 0 0,5 0 1 1 1 3,5
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІст Бровді Світлана Михайлівна 2 2 4 1,5 0,5 3 0,5 3 16,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. ПантьоВікотія Василівна 6 1 8 7,5 2,5 2 2 4 24
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Фельцан Богдана Іванівна 4 0,5 0 3,5 2 2 1 2 15
Сасівська ЗОШ І-ІІІст. Носок Александра Володимирівна 6 2 4 6 1 4 2 4 29
Сасівська ЗОШ І-ІІІст. Носок Анастасія Володимирівна 6 1,5 0 3 1,5 3 3 1 19
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Гормотій Артем Лорантович 2 0 0,5 1,5 0 2,5 2 0 8,5
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ігнатишин Анжела Володимирівна 4 0 1 1 1,5 2 2 0 11,5
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кайланич Ганна Юріївна 2 0 1 4 0 2 0 1 10
ВербовецькаЗОШ  І-ІІІ ст. Варга Доріна Федорівна 1 1 0 1 0 2 2 0 7
Великоком’ятівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Шаркаді Оксана Іванівна 2 1,5 2 2 1 3 0 1 12,5
Пушкінська   ЗОШ  І-ІІ ст. Шегда Світлана Андріївна 5 2 0 2 1,5 2,5 2 1 16
ДротинськаЗОШ  І-ІІІ ст. МітельманІлдіка Євгенівна 2 2 0 3 1 3,5 1 0 12,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» ДевріГенріетта Петрівна 6 1 0 5 3 2,5 3 1 23,5
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Черничко Яна Іванівна 4 3 3 3 2,5 0,5 0 1 17
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Русінко Домініка Миколаївна 8 1,5 1 4 0 2 3 2 21,5
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Ситар Мар’яна Василівна 5 1 0 5 2 2 2 0 17
Теківська ЗОШ ІІІ ст. Костів Світлана Володимирівна 4 2 1 6 1,5 4 3 1,5 23
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Клюван Валерія Валеріївна 1 0 1 1 0 2 0 0 5
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    

 10класу

2017-2018н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП мова література всього
1 2 3 4 1 2 3 4
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Сипко Рената Мирославівна 5 4 0,5 2,5 3 2 1 1 19
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 МериничНіколетта Іванівна 2,5 3 0 2 0 0 4 1 12,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Козловська Даніелла Антонівна 7,5 4,5 0 5 5 3 1 3 29
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Кузьмін Ігор Ігорович 5,5 5,5 1,5 2 4 3 2 2 25,5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Зеленяк Віктор Вікторович 2,5 3 0,5 2 0 1 2 0 11
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Швець Вікторія Вікторівна 7 3,5 3 4 10 4 4 4 39,5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 ЧерніковаНіколетт Вікторівна 6,5 3,5 1 3 5 3 1 3 26
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дорогі Юліанна Іванівна 6 3 0 4 5 0,5 1 2 21,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 3,5 3 1 1,5 4 2 1 0 16
Виноградівськагімназія Гунцелізер Ольга Андріївна 5,5 4 0 5 4 1 1 1 21.5
Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 4 4 1 5 5 2 4 3 28
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Субота Олександр Васильович 2,5 1 0 2 1 2 1 1 11
НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Бровдій Андріяна Михайлівна 3 2 1 1.5 2 2 1 0,5 13
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 1 3 1,5 3 3 3 2 0 16,5
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.. СейкейЖанетта Романівна 7 4 0 2 5 2 2 0 22
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Секерчук Неля Сергіївна 1,5 2 0 1 0 1 0 0 5,5
Підвиноградівська ЗОШІ-ІІІст. Мар’ян Андрій Володимирович 6 4 2 4 5 0 3 2 26
ВПУ-34 Тупиця Вікторія Михайлівна 2 2 0 4 3 2 0 0 13
ВПУ-34 ЩадейСніжанна Юріївна 3,5 4 0 1 0 0 2 0 10,5
ВПУ-34 Становий Віктор Володимирович 2,5 3 1 0,5 1 0 1 0 9
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    

11класу

2017-2018н.р.

е у ІІ етапі
ЗОШ ПІП  

література

 

мова

всього
1 2 3 4 1 2 3 4
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Палінкаш Богдана Мирославівна 5 4 4 1 4 4 0 0 22
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бабинець Андріана Василівна 10 2 3 2 6 3 1 5 32
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Костак Каріна Юріївна 10 1 3 0 6 3,5 2,5 0 26
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Христина Іванівна 10 1 3 4 7 3 2,5 4,5 35
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 ГейдерГенріеттаЗолтанівна 5 1 1 1 1 1 0.5 0,5 11
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Пальок Яна Едуардівна 11 0 3 0 2 4 1 4 25
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Баник Вікторія Євгенівна 7 0 2 0 2 2 0 4 17
Виноградівська гімназія Кобаль-ХассеттМадлена 11 1 2 3 6 4 1 2,5 30,5
Виноградівська гімназія Уршанський Юрій Борисович 8 0 2 2 6 5 2 0 25
Виноградівська гімназія Пилип Лідія Миколаївна 11 0 3 3 5 3 1 0 26
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Варваринець Альбіна Михайлівна 6 0 3 0 1 4 0 0 14
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Іванка Іванівна 9 1 3 2 4 5 3 1 28
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Біланчук Світлана Степанівна 6 0 3 1 1 2 0 0 13
СасівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Йокоб Ярослава Мирославівна 11 1 2 1 4 5 1 0 25
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Вінце Крістіна Йосипівна 6 1 2 0 1 0 0 4 14
ЧернянськаЗОШ  І-ІІІ ст. Чонка Ірина Іванівна 5 0 1 0 2 4 0 2 14
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Товт Тетяна Олександрівна 6 1 3 1 1 2 0 1 15
ШироківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Іваній Діана Михайлівна 4 0 1 1 0 0 0 1 7
НВК «Боржавська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Тернинко вікторія Іванівна 6 0 3 0 1 4 0 4 18
ВПУ-34 Керечан Мирослава Володимирівна 8 0 1 0 0 1 0 2 12

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *