Методичне об’єднання вихователів старших груп з короткотривалим перебуванням дітей дошкільного віку в НВК.(09.11.2017р.)

09.11.2017р. На базі Великоком’ятського ДНЗ відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп з короткотривалим перебуванням дітей  дошкільного віку в НВК.

Вихователем Герич Світланою Василівною було проведено заняття з розвитку мовлення – « Картина запрошує до розмови», « Захід сонця над Боржавою». Практичний перегляд заняття відбувся на базі Великоком’ятівської  ЗОШ І – ІІ ст. Були запрошені адміністрація та вчителі початкових класів школи.

Вихователь  Лендел  Н. М. підготовила  доповідь на тему : «Використання методу багатоканальної діяльності в роботі з дітьми старшої групи. Реалізація інтегрованого підходу та інтерактивних методів взаємодії з дітьми за творами пейзажного живопису.»

Вихователь Драгун Є. М.  презентувала свій досвід роботи на тему «Мовлення – головний інструмент контакту дитини з довкіллям».

Вихователем Боржавського НВК  Брич С. І. підготовлено презентацію на тему: «Прийоми активізації мовлення дітей під час роботи за картиною».

Керівник  методичного об’єднання  ознайомила присутніх з підбіркою картин, які пропонує фаховий журнал «Джміль», для опрацювання з дітьми : «Яскрава Осінь», «Водойми у творах живопису», «Зимові розваги», «Весняні свята»; було підготовлено пам’ятки вихователям на тему: «Добірка орієнтовних творчих запитань для роботи за картиною»

З учасниками методичного об’єднання проведено тренінг «Які  ми насправді?»  де  використовувалась діагностична  вправа  «Хто я?». Вихователі мали змогу за допомогою картин пейзажного живопису,  які намалювали в своїй уяві, розкрити свій талант професійної діяльності та спілкування.

Не менш цікавою для вихователів була організована виставка картин пейзажного живопису «Зустріч з художниками».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *