протоколи ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

5 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
5-1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бочкор Христина-Марія Карліна 7
5-6 Виноградівський НВК Ковач Євгенія Євгеніївна 5
5-4 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Товт Іванна Олексіївна 6
5-5 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Дудаш Лера Михайлівна 6
5-3 Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Староста Емілія Іванівна 5
5-2 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мелеш Дарина Михайлівна 8
5-7 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ Попович Ангеліна Віталіївна 5
  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

6 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
6-2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна Володимирівна 7
6-3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Келевіз Даніелла Робертівна 5
6-7 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Шапошнікова Даша Іванівна 8
6-13 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Мелінда Тарасівна 7
6-9 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Філей Ганна Володимирівна 6
6-6 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст.

 

Маркулинець Андріяна Андріївна 7
6-4 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Трикур Вікторія Федорівна 5
6-1 НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Філеп Олександра Олександрівна 7
6-11 Шаланківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Цібеленко Василь Сергійович 6
6-17 Великоком’ятівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кочіш Тетяна Романівна 6
6-16 Великоком’ятівська ЗОШ  І-ІІІ ст Онисько Євгенія Іванівна 6
6-15 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Нірода Каміла Леонідівна 6
6-14 Виноградівський НВК Юраш Ванесса Романівна 6
6-12 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.- ДНЗ» Черепко Сніжана Юріївна 6
6-10 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.- ДНЗ» Сакалош Марина Іванівна 6
6-5 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Світлана Юріївна 6
6-8 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Макар Олександра Миколаївна 6
  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

7 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
7-8 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кивир Крістіна Іванівна 5
7-4 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Бобіта Василь Васильович 5
7-11 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Данкович Наталія Іванівна 6
7-14 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»

 

Вийбер Наталія Богданівна

 

7
7-5 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ст . Лендєл Вікторія Василіна 6
7-15 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст.. Кіш Богдана Іванівна 6
7-6 Олешницька ЗОШ  І-ІІІ ст.. Марушка Сергій Михайлович 4
7-2 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІ ст .

 

Демчик Владислава Олександрівна 4
7-1 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІ ст . Густі Анастасія Ернестівна 5
7-16 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія Юріївна 8
7-9 Виноградівський НВК Німець Крістіна Михайлівна 6
7-7 Широківська ЗОШ І-ІІІ ст Ясинко Вікторія Василівна 6
7-12 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №8

 

Годьмаш Вікторія Ярославівна 7
7-13 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Дудого Василь Андрійович 7
7-10 НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ»

 

Колонич Валентина

Адальбертівна

6
7-3 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст..

 

 

Йокоб Олександра Олександрівна

 

         6

 

 

  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

8 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
8-5 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 9
8-9 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Реміцькі Дмитро Іванович 5
8-6 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Довжанин Крістіна Сергіївна 5
8-3 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінко Ярослава Мирославівна 7
8-4 Виноградівська гімназія Кіш Ганна Іванівна 6
8-2 НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» Кордобан Олександра Юріївна 5
8-10 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна

 

6
8-8 Виноградівський НВК Худа Денис Валерійович 4
8-11 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІI ст . Алексик Марія Іванівна 5
8-1 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Фодор Андрій Юрійович 10
8-7 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Оросі Ксенія Олександрівна 6
  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

9 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
9-3 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ісайович Анастасія Ігорівна 6
9-11 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Удут Вікторія Іванівна 7
9-15 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Русінка Домініка Миколаївна 7
9-14 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Гречин Мирослава Юріївна 15
9-10 Виноградівський НВК Муржа Леся Миколаївна 5
9-12 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Кіш Мар’яна Василівна

 

6
9-5 Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степаніна 10
9-8 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Андріана Андріївна 6
9-4 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Фельцан Богдана іванівна 6
9-7 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Александра Володимирівна 5
9-13 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Анастасія Володимирівна 8
9-1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №4 Сабітова Аліна Олегівна 8
9-2 Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 5
9-6 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Гормотій Артем Лорантович 5
9-9 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1

 

Довбан Андріяна Василівна

 

8
  Протокол ІІ етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

10 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
10-2 Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 9
10-6 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 10
10-5 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №4 Сігетій Аліна Михайлівна 6
10-4 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мар’ян Андрій Володимирович 8
10-1 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Удичка Злата Володимирівна 5
10-3 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Матій Христина Святославівна 5
  Протокол ІІ етапу VIІI  Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

11 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
11-1 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Салуха Богдана Юріївна 9
11-3 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бакаєва Каміла Юріївна 6
11-2 Виноградівська гімназія Кобаль- Хассетт  Мадлена 13
11-4 Королівська ЗОШ І-ІІI ст.№1

 

Пальок Яна Едуардівна

 

18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *