Семінар-практикум для практичних психологів.

Консультування і терапія при втраті – важка робота, яка починається з розради,  підтримки  і  допомоги  клієнту по-справжньому пережити втрату. Розв’язання проблеми втрати є надзвичайно болючим процесом і кожна людина повинна прийти до цього своїм власним шляхом.

14.03.2019 року,  у рамках роботи методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби, на базі  центру  практичної  психології  та  соціальної  роботи  відбувся  семінар-практикум для практичних психологів освітніх закладів району на тему: «Реакція втрати: перспективи застосування терапевтичних технік».

В  ході  семінару розглядалися  культурні, соціальні  аспекти переживання втрати, стадії горювання у дорослих та дітей за віком, практичні аспекти допомоги на кожній стадії горювання. Ознайомлено учасників із специфічним інструментарієм в роботі психолога-практика, основними особливостями взаємодії з людьми, що належать до «кризової групи». Аналізувалися типи горя та форми дисфункціонального горя, зверталася увага на  ключові моменти при консультуванні людини, яка переживає втрату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *