Протоколи, завдання, відповіді (правознавство)

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, 9 клас у 2018–2019 н. р. Всього балів

 

Місце у ІІ етапі
Назва закладу освіти ПІБ учасника завдання
1 2 3 4 5 6
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Савко Мар’яна Сергіївна 4 4 4 1 0 5 18
2. Савко Евеліна Євгенівна 1 1 0 0 0 3 5
3. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр Юрійович 4 9,5 12 2 8 5 40,5
4. Поп Никита Петрович 3 6 6 1 10 3 29
5. Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бочкор Наталія Василівна 3 5 10 2 3 5 28
6. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Черепко Катерина Михайлівна 3 6 2 5 7 2 25
7. Тігор Камалія Олександрівна 4 2 6 2 7 2 23
8. Тодер Владислав Володимирович 3 6,5 7 2 6 2 26,5
9. Мерінгер Василь Васильович 2 0 2 1 0 0 5
10. Кость Ірина Романівна 4 3,5 1,5 1 6 2 18
11. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Сотко Крістіна Ласлівна 3 1 1 1 0 1 7
12. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Раплєв Андрій Євгенович 2 3 1 3 1 3 13
13. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 4 3 10 2 8 2 29
14. Тотар Олександра Максимівна 3 4 7 3 3 4 24
15. Виноградівська гімназія Лучкей Аліна Олександрівна 4 4 3 0 0 2 13
16. Філеп Степан Олександрович 3 8 7 2 8 3 31
17. Вінце Крістіан Йосипович 4 3 4 1 5 4 21
18. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 2 2 3 1 0 3 11
19. Алексик Марія Іванівна 2 0 0 2 0 0 4
20. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Дору-Товт Владислав Вікторович 3 4 4 0 1 4 16
21. НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Леско Меліса Василівна 1 1,5 8 1 2 1 14,5
22. Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Локотош Ніколетта Миколаївна 3 3,5 4 4 3 4 21,5
23. НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Порада Олександр Віталійович 4 6 3 2 6 2 23
24. Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст. Фанчики Арнольд Мартін Шандорович 2 1 2 3 1 1 10

члени журі:

Терпай В.В.

Білак М.І.

Неймет О.М.

Гевді О.І.

Мар’ян Г.І.

Шереш Е.Ш.

Уйфалуші В.В.

Сейкель А.А.

Роспопа К.А.

Болог Ж.Е.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, 10 клас у 2018–2019 н. р. Всього балів

 

Місце у ІІ етапі
Назва закладу освіти ПІБ учасника завдання
1 2 3 4 5 6
25. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісаєвич Даніела Юріївна 3 2 2 4 3 6 20
26. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Лемак Аміна Вікторівна 2 2 0 0 1 0 5
27. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 4 1 4 2 1 5 17

члени журі:

Петканич А.М.

Кльофа І.В.

Земко Г.М.

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, 11 клас у 2018–2019 н. р. Всього балів

 

Місце у ІІ етапі
Назва закладу освіти ПІБ учасника завдання
1 2 3 4 5 6
28. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Мельник Олександр Володимирович 5 3,5 4 1 8 9 30,5

члени журі:

Петканич А.М.

Кльофа І.В.

Земко Г.М.

Завд. право 2 етап           Відповіді 9-11 2 ет. право

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *