Протоколи, завдання, відповіді (фізика).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 7 класу у 2018-2019 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

учасника

1 2 3 4 5 всього
           
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Трикур Вікторія Вікторівна 0 1 2 1 0 4
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Товт Крістіан Йосипович 0 0 0 2 0 2
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Медєрі Анастасія Андріївна 0 0 2 3 0,5 5,5
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Будяченко Богдан Романович 2 0 0,5 1 0 3,5
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Русанюк Олексій Михайлович 2 5 2 4 0 13
Ліщина Анастасія Сергіївна 0,5 1,5 2 2,5 0 6,5
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Болехан Владислав Анатолійовч 0,5 0 1 0,5 0 2
7 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Добоні Світлана Юріївна 0 0,5 0 1 0 1,5
8 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чірі Світлана Степанівна 0 0 0 0,5 0 0,5
9 Веряцька ЗОШ І-ІІІ ст Коста Василь Антонович 0,5 0 0 2,5 0 3
10 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст Котенко Вадим Іванович 0 0 0 0,5 0 0,5
11 НВК «Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІ  ст.- днз Сабов Мозеш Івнович 0 3 0,5 3 0 6,5
12 НВК Боржавеька ЗОШ І-ІІІ ст. днз Тернинко Віталій Васильович 0 0 0,5 0 0 0,5
13 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Антолик Іванна Іванівна 0 2 0 0 0 2
14 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Карпач Богдан Федорович 0 0,5 1 1 0 2,5

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 8класу у 2018-2019 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ       учасника 1 2 3 4 5 всьог
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Левчак Олександра Віталівна 1 1,5 1 3 1 7,5
Чепак Уляна Юріївна 0,5 2 1 3 1,5 8
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Савко Олександр Йосипович 0 0 0,5 3 0 3,5
3 Виноградівська гімназія Гусар Артур Олександрович 0,5 3 0 2 1 6,5
4 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІст.№6-днз Німець Крістіна Михайлівна 0 1 0 0 0 1
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Глагола Олександр Михайлович 0 1 0 0,5 0 1,5
Біланчук Микола Васильович 0,5 1 0 0,5 0 2
Човбан Юліана Сергіївна 0,5 1,5 0 0,5 1 3,5
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Дудого Василь Андрійович 0 1 1 2 0 4
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Яким Вкторія Юріївна 0,5 2 0 4 4 10,5
8 В. Ком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ісак Еріка Юріївна 0 0 0 0 0 0
9 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Рацин Маріанна Ростиславівна 0 0,5 0 0 0 0,5
10 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Заріцькі Олександра Михайлівна 0 1 0 0 0 1
11 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Вереш Едуард Іванович 0,5 0,5 0 0 0 1
12 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Галушка Павло Іванович 0 0,5 0 1 0,5 2
13 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІст днз Дурунда Анатолій Іванович 0,5 1 0 0 0 1,5
14 Матіївська ЗОШ І-ІІ  ст. Ігнатишин Сергій Іванович 0 1 0 0 0 1
15 Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст. | Рацин Наталія Петрівна 0,5 1 0 0,5 0 2
16 Теківська ЗОШ І-ІІ  ст. Чаю Мирослава Золтанівна 0 0 0 0 0 0
17 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІст- днз Лазарик Лариса Іванівна 0 0,5 0 0,5 0 1
18 НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.- днз Колонич Валентина Адальбертівна 0 0,5 0,5 1 0 2
19 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст. Козьма Владислав Томашович 0,5 0,5 0 1 0 2
20 Веряцька  ЗОШ І-ІІІ ст. Цифра Ніка Петрівна 0 1 0 0 0,5 1,5
21 Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Копич Іван Іванович 0,5 0 0 0 0 0,5
22 НВК«Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІ  ст.- днз Дякович Віталій Миколайович 0 0,5 0 0 0,5 1
23 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Онисько Евеліна Юріївна 0 1 0 0 0,5 1,5

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 9 класу у 2018-2019 н.р.

п/п

Назва школи  ПІБ учасника 1 2 3 4 5 всього
           
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Молнар Таміла Ервінівна 3 2 3 1,5 3 12,5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Пенцкофер Василь Васильович 1 0,5 0,5 0,5 0 2,5
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Устич Олександр Юрійович 1 1 1 0,5 2 5,5
4 Виноградівська гімназія Філеп Степан Олександрович 0,5 1 0,5 0,5 0,5 3
5 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІст.№6-днз Худа Денис Валерійович 0 0 0 0,5 0,5 1
6 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бочкор Наталія Василівна 1 1 0,5 0,5 1 4
 

7

Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Мерингер Василь Васильович 0 0 3 2 4 9
Дьомін Володимир Іванович 0,5 1,5 1,5 2 5 10,5
Деяк Володимир Михайлович 0,5 0 1 0,5 4 6
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кушнір Денис Юрійович 0,5 0 0,5 0 0,5 1,5
9 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Фодор Андрій Юрійович 3 3 5 2 4 17
10 НВК Боржавеька ЗОШ І-ІІІ ст. днз Маргітич Лілія Михайлівна 0,5 1 0,5 0,5 0,5 3
11 В. Ком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Балог Богдан Корнілович 0 1,5 0,5 0,5 4 6,5
12 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Мелай Ненсі Миролюбівна 3 0 5 1,5 5 14,5
13 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Попович Даніелла Степанівна 1 0,5 0,5 0,5 1 3,5
14 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Оросі Ксенія Олександрівна 0,5 0,5 0,5 0 0,5 2
15 НВК „Хижанеька ЗОШ І-ІІІ ст Філей Сніжана Іванівна 2 1 0,5 1 1,5 6
16 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Ярослава Мирославівна 0,5 0,5 0,5 0,5 1 3
17 Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст. Кузьма Маряна Володимирівна 0,5 0,5 0,5 0,5 0 2
Горзов Мирослава Борисівна 0,5 0,5 0,5 0,5 0 2
18 Матіївська ЗОШ І-ІІ  ст. Тайстра Роман Романович 0,5 0 0 0 0,5 1
19 Теківська ЗОШ І-ІІ  ст. Марусинець Жанна Йосипівна 0,5 0,5 0,5 0,5 0 2
20 Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст. Габор Марина Сергіївна 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 2,5
21 Пейтерфолівський ліцей Фанчікі Бейло-Норберт Адальбертович 1,5 0,5 0,5 0 0,5 3
22 Широківська ЗОШ І-ІІІ Копинець Юлія Сергіївна 0 0,5 0,5 0 0 1
23 Карачинський ліцей Аблонцаі Марк-Андрій Аттілович 0 0 0 0,5 0 0,5
24 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІст.днз Попович Микола Юрійович 0,5 0 0,5 0,5 0,5 2
25 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Нодь Балаж Балажович 1 1 0,5 3 2 7,5
26 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ ст.днз Парада Олекссандр Віталійович 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 2,5

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 10класу у 2018-2019 н.р.

 

п/п

Назва школи ПІБ Учасника 1 2 3 4 5 всього
           
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Лях Діана Михайлівна 0,5 2 2 0,5 0 5
Гречин Мирослава Юріївна 0 4 4 3 4,5 15,5
2 Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 0 1 1,5 5 0 7,5
Сінера Олександр Анатолійович 0 1 2 5 0 8
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Орловскій Олександр Олександрович 0,5 1 1,5 1 0,5 4,5
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Івашко Яник  Івановича 0,5 2 2 1 3,5 9
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ісайович Анастасія Ігорівна 0 0 0 0 0,5 0,5
6 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Бровді Світлана Михайлівна 0 1,5 2 1 4 8,5
7 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Іваниш Вікторія Василівна 0 0 0 0,5 0,5 1
8 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Гормотій Артем  Лорантович 0,5 0 0 0,5 0,5 1,5
9 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Носок Александра Володимирівна 0,5 1,5 0,5 1 0,5 4
10 Карачинський Ліцей Горонді Арон Альбертович 0 0 0 0,5 0 0,5
11 Пейтерфолівський ліцей Варга Чобо Чобович 0 0 0 0,5 0,5 1
12 ВПУ -34 Марушка Олександр В’ячеславович 0 0,5 1 0,5 1 3
13 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 0 0,5 0,5 0 0,5 1,5
14 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Ігнатишин Анжела Володимирівна 0 0 0,5 0 0,5 1
15 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Йокоб Олеся Василівна 0,5 1 0 0,5 1 3
16 НВК „Хижанеька ЗОШ І-ІІІ ст Данкай Наталія Іванівна 0 2,5 0 0 0,5 3

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 11класу у 2018-2019 н.р.

п/п

Назва школи ПІБ

Учасника

1 2 3 4 5 Всього
           
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Данканич Марк-Михаіл Вікторович 3 5 5 5 5 23
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Швець Вікторія Вікторівна 3 2 1 2 1 9
Курташ Юлія Романівна 2 2 3 2 1 10
Орлова Олександра Сергіївна 3 1,5 0 1 0 5,5
3 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст №1 Товт Даніел Жолтович 2 1,5 1 1 1,5 7
4 В. Копанська ЗОШ І-ІІІст Антолик Вадим Іванович 1 0,5 0,5 1 0,5 3,5
5 Пейтерфолівський ліцей Нодь Ондраш Андрійович 0,5 1 0,5 1 1 4
6 Карачинський  ліцей Митро Даніел Бейлович 0 0,5 0,5 0 0 1
7 ВПУ Савляк Ігор Ігорович 0,5 1 0,5 0 0 2

ЗАВДАННЯ ІІ ЕТАПУ З ФІЗИКИ                         РОЗВЯЗКИ фізика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *