продовження ….(7,8,9,10,11 класи)

Протокол ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 7 клас Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Осташ Іванна Андріївна 4 8 4,5 1,5 18
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна Володимирівна 9 6 4 2 21
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Кочнєва Олександра Сергіївна 3 2,5 2,5 2 10
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Супрунович Юлія Юріївна 4 5 2 3 14
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №7

 

Бочкор Ганна Василівна 5 7 4 3 19
Виноградівський НВК №6 Чегіль Аліна Іванівна 2 3 2 1 8
Виноградівська гімназія Кобаль Марія Іванівна 2 6 2,5 1,5 12
Виноградівська гімназія Данкович Яна Степанівна 7 5 3,5 2 17,5
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Шапошнікова Даша Іванівна 8 3 2,5 2 15,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Дубровка Беата Павлівна 5 6 2,5 2 15,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Онисько Євгенія Іванівна 5 2 3 3 13
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. ШиптенкоКрістіна Юріївна 1 1,5 1,5 0 4
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ  ст. Бора Анастасія Юріївна 2 2 2,5 2 8,5
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. АндренякМаксим Юрійович 5 9 3 3 20
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Драб Іванка Іванівна 1 1 2,5 0,5 5
Малокопанський НВК Обоні Інна Віталіївна 5 8 2,5 1,5 17
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. МарушкаМелінда Тарасівна 7 3 2 2,5 14,5
ПідвиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Владислав Володимирович 4 8 2,5 0 14,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Філей Ганна Володимирівна 5 5 3,5 3 16,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Фекете Стефанія Степанівна 1 3 2 0 6
ШироківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Галас Валерія Василівна 3 3,5 2,5 1 10
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Черепко Сніжана Юріївна 6 4 2 2 14
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Вароді Евеліна Вікторівна 6 5 2 05 13,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильцун Катерина Іванівна 1 0 2,5 0 3,5
Чернянська ЗОШ І-ІІІст. Бігун Вероніка Василівна 5 3 2 0 10
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Беля Олена Василівна 2 0,5 1 0,5 4
Теківська  ЗОШ І-ІІст. Гаджега Світлана Володимирівна 4 3 2,5 2,5 12
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Очкай Вікторія Артурівна 4 3 1,5 1 9,5
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Філеп Олександра Олександрівна 11 5 3,5 2,5 22
 
Протокол ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 8 клас Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Чепак Уляна Юріївна 7 8 4 5 24
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Щербак Максим Денисович 6 5 4 5 20
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Алан Русланович 4 4 4 4 16
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Німець Крістіна Михайлівна 5 0,5 4 4 13,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 10 7 4 5 26
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 БатинНіколетта Віталіївна 6 5 4 4 19
Виноградівська  гімназія Шпак Богдана Іванівна 7 7 4 2,5 20,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІст Демчик Владислава Олександрівна 4 2 3 4 13
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Потокі Вікторія Володимирівна 5 1 2 5 13
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 7 4 3 5 19
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сігеті Ангеліна Андріївна 5 5 0 3 13
Широківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Ясинко Вікторія Василівна 5 3 2 4 14
Широківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Токач Анна Андріївна 5 3 3 1 12
НовоселицькаЗОШ  І-ІІ ст. Баник Володимир Володимирович 4 1 3 4 12
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Надія Василівна 4 6 3 4 17
НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ Колонич Валентина Адальбертівна 6 5 3 3 17
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Зелик Анастасія Федорівна 4 1 0 0,5 5,5
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 4 5 4 1 14
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 5 4 4 3 16
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Лазарик Лариса Іванівна 5 0,5 0 1,5 7

 

Протокол ІІ етапу XІХМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 9 клас Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 7 7 4 3 21
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Станко Анастасія Душанівна 7 7 3,5 4 21,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Поп Никита Петрович 5 8 3 0,5 16,5
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Фодор Андрій Юрійович 8 6,5 2 4 20,5
Виноградівськагімназія Кіш Ганна Іванівна 10 8 4 4 26
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Король Ліана Віталіївна 6 1,5 1 1,5 10
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. МелайНенсіМиролюбівна 11 7,5 5 3 26,5
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Роман Ярослава Ярославівна 5 0,5 3 0 8,5
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. ДжумуратОлександра Йосипівна 7 8,5 4 2 21,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Сігетій Ангеліна Іванівна 4 0,5 1 0 5,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Лендєл Тетяна Олександрівна 5 1,5 3,5 1,5 11,5
ШироківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Галас Каріна  Віталіївна 8 6 3 0,5 17,5
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ Роман Діана Михайлівна 8 2,5 1,5 3 15
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корош Беатриса Карлівна 7 1,5 2 1 11,5
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 6 5,5 3,5 1,5 16,5
Малокопанський НВК Попович Микола Юрійович 6 4 1,5 2,5 14
Малокопанський НВК Пелехач Марія Михайлівна 6 6,5 2,5 3 18
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Візантій Владислава Михайлівна 4 0 2,5 1,5 8
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Філей Іванна Іванівна 9 3 2,5 3 17,5
Матіївська ЗОШ І-ІІст. ЧабрунНіколетта Миколаївна 5 2,5 2 0,5 10
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна 6 1 2,5 1 10,5
Теківська ЗОШ І-ІІІ ст. Марусинець Жанна Йосипівна 6 2,5 2 0 10,5
НовоселицькаЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Анастасія Петрівна 6 7,5 2,5 2 18
Протокол ІІ етапу XІХМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

10 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП   завдання всього
1 2 3 4 5    
Виноградівський НВК.  №7 Гашпар Олександра Олександрівна 6 2,5 0 0 4 12,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Янек Іванович 7 6 0 2 4,5 19,5
Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 10 9 3 1 4 27
Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 9 8 2 0 3,5 22,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Ісайович Анастасія Ігорівна 7 3 0 1 5 16
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 БільцеГабріелла Василівна 7 2 0 0 4,5 13,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Онисько Аліна Олександрівна 4 2 0 0 3,5 9,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Анастасія Володимирівна 7 4 2 1 4 18
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Александра Володимирівна 8 8 0 1 4,5 21,5
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 7 7 0 0 4,5 18,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Маря’н Каріна Іванівна 6 2 0,5 1 4 13,5
Чернянськ  ЗОШ І-ІІІст Шкирта Анастасія Сергіївна 7 4 0 0 4,5 15,5
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кайланич Ганна Юріївна 6 2 0 0 4 12
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Вадим Михайлович 7 2 0 0 4,5 13,5
Протокол ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Сігетій Аліна Михайлівна 9 7,5 8 1,5 4 30
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Данканич Марк Вікторович 8 4,5 6 2,5 2,5 23,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Швець Вікторія Вікторівна 10 6,5 8 3,5 4,5 32,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Дорогі Юліанна Іванівна 10 5 9 1,5 4 29,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 8 2 5 0 3 18
Виноградівська гімназія Гаснюк Максим Олександрович 7 6 8 4 4 29
Фанчиківська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сейкей Жанетта Романівна 8 8 8 0,5 3,5 28
Підвиноградівськаа  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 9 6,5 8 1,5 3 28
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 10 4,5 7,5 1 2,5 25,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Шаповал Марія 6 9 7 1 2 25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *