Протоколи, завдання, відповіді, призери (трудове навчання та технології).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

учнів  9 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Теорет. тур Практ. тур В-го  
 
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 12.5 40 52.5  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Габор Яна Янівна 14.5 40 54.5 ІІ
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Жупанин Олена Ярославівна 14 30 44
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Кочерга Ганна Юріївна 15 40 55 І
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Євдокимова Ангеліна Василівна 14 40 54 ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Хрипта Ярослава Ігорівна 9 30 39
Великом’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гульпа Вікторія Іванівна 13.5 40 53.5
Боржавська ЗОШ І-ІІІ ст. Гойда Марія Василівна 9 25 34
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Сусик Вероніка Василівна 8.5 30 38.5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чотловш Мар’яна Іванівна 10.5 40 50.5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чекевда Вікторія Іванівна 10.5 30 40.5
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Феєр Аліна Василівна 9 30 39
Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кузьма Мар’яна Володимирівна 10 25 35
Оклігедська НВК Кравчук Ніколетта Олександрівна 6 30 36
Оклігедська НВК Петзега Емікев Жолтівна 8 30 38
Новосільська НВК Повлі Емілія Федорівна 13 40 53
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Філей Ганна Володимирівна 9 25 34
Малокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Пелехач Марія Михайлівна 11 40 51
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Данко Анастасія Андріївна 15 39 54
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна 14.5 40 54.5
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Уйфолуші Інеса Едуардівна 5.5 25 30.5

 Голова комісії:                                       Майор І.І.

Вчитель-консультант:                         Роман Л.Ф.       

Члени журі:                                            Карабаза С.О.

                                                                   Данко О.І.

                                                                   Феєр М.Ю.

                                                                   Касинець М.В.

                                                                   Біланчук О.І.

                                                                   Ленчко Є.Й.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

учнів  8 класу     2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Теорет. тур Практ. тур В-го  
 
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №3 Тороцкезі Вікторія Тіборівна 7.5 30 37.5  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Кобрин Аліна Юріївна 7.5 30 37.5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Баник Ярослава Юріївна 9.5 40 49.5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Естінко Крістіна Федорівна 13 40 53 ІІІ
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Поляк Ангеліна Сергіївна 12.5 40 52.5
Вилоцька ЗОШ І-ІІ ст. №1 Гафинець Вікторія Іванівна 11 30 41
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Батин Ніколетта Віталіївна 20 40 60 І
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Терновська Вікторія Василівна 11 30 41
Великом’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Алексик Крістіна Іванівна 7 30 37
Неветленфолівська І-ІІІ ст. Варга Сільвія Чобівна 8 40 48
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кутнич Евеліна Федорівна 7 40 47
Теківська ЗОШ І-ІІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 13.5 30 43.5
Широківська ЗОШ І-ІІ ст. Лазарик  Лариса Іванівна 10.5 30 40.5
Новосільська НВК Федько Анастасія Василівна 8.5 30 38.5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Марушка Ніколетта Василівна 9.5 40 49.5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Реплюк Марина Іванівна 8.5 40 48.5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Заріцькі Олександра Михайлівна 19.5 40 59.5 ІІ
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 13.5 30 43.5
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Кудашева Марія Сергіївна 11.5 30 41.5

Голова комісії:                                       Майор І.І.

Вчитель-консультант:                         Роман Л.Ф.       

Члени журі:                                            Карабаза С.О.

                                                                   Данко О.І.

                                                                   Феєр М.Ю.

                                                                   Касинець М.В.

                                                                   Біланчук О.І.

                                                                   Ленчко Є.Й

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  у

10 класу   2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Теор. Завд. Практ. частина Вго  
1 2 3 1 2 3    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Філеп Еріка Степанівна 7,5 47 54,5  ІІІ
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ференці Наталія Романівна

Слебіч Олександра Сергіївна

13

11,5

41

49

54

60,5

ІІІ

І

Королівський МНВК Васильняк Ганна Михайлівна

Гряділь Наталія Володимирівна

6,5

3,5

17

43

23,5

46,5

Великом’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Шаркаді Оксана Іванівна 7 32 39
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Александра Володимирівна

Носок Анастасія Володимирівна

8

 

11

34

47

42

58

 

ІІ

Підвиноградівський МНВК Куруц Тетяна Юріївна 10 35 45
Тисобикенький МНВК Ідяртов Адріенн Дюлівна

 

4 13 17

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  учнів 

11 класу   2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Теор. Част. Практ. Част. Вго  
1 2 3 1 2 3    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чейпеш Мілена Андріївна 11 37 48 ІІ
Королівський МНВК Довганич Богуслава Іванівна

Лемак Рената Володимирівна

8,5

9,5

20

47

28,5

56,5

 

І

Великом’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кочіш Ангеліна Іванівна 8 11 19
Підвиноградівський МНВК Леньо Світлана Анатоліївна 11 19 30 ІІІ
Тисобикенький МНВК Петраш Софія Рудольфівна 6 22 28

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та технологій

учнів 8-го класу 2018-2019н.р.

№п/п Код ПІБ Освітній заклад Теорія Практика Заг.кі-сть Місце
1. 8-11 Погоріляк Назар Михайлович Широківська ЗОШ І-ІІІ ступеня 4 30 34
2. 8-9 Любка Володимир Володимирович Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. 6 55 61 І
3. 7-8 Дурунда Анатолій Іванович Малокопанський НВК 8 40 48
4. 8-3 Хрипта Ігор Ігорович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 6 40 46
5. 8-12 Штець Крістіан Юрійович Холмовецька ЗОШ І-ІІ ст 4 30 34
6. 8-6 Човбан Вадим Іванович Сасівська ЗОШ І-ІІ ст. 3 30 33
7. 8-10 Купар Юрій Юрійович Боржавський НВК 9 30 39
8. 8-8 Лумпер Давид Степанович Чепський НВК І-ІІІст. 6 30 36
9. 8-4 ОлагСілардЧобович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 7 45 52 ІІІ
10. 8-5 Кормош Дмитро Золтанович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 9 50 59 ІІ
11. 8-2 Данко Степан Степанович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 5 30 35
12. 8-1 Фущич Степан Васильович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 30 38

 Експерт консультант:                      Карабаза В.М.

Члени журі:

 Пилипенко В.П.

  1. Купар В.Ю.
  2. Егреші М.І.
  3. Булеза М.Ю.
  4. Пасічник Г.В.
  5. Бігун С.С.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та технологій

учнів 9-го класу  2018-2019н.р.

№п/п Код ПІБ Освітній заклад Теорія Практика Заг. кі-сть Місце
1. 9-5 Марушко Василь Іванович Боржавська НВК 7 45 52
2. 9-8 Попович Руслан Русланович Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 40 49
3. 9-2 Трещула Олександр Йосипович Сасівська ЗОШ І-ІІІ 6 35 41
4. 9-7 Сігеті Дмитро Іванович Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 45 54
5. 5-6 Попович Микола Юрійович Малокопанський НВК 13 50 63 ІІІ
6. 9-4 Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 14 55 69 І
7. 9-3 Онисько Ярослав Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 35 45
8. 9-1 Фодор Андрій Юрійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 55 66 ІІ

Експерт консультант:                      Карабаза В.М.

Члени журі: 

  1. Пилипенко В.П.
  2. Купар В.Ю.
  3. Егреші М.І.
  4. Булеза М.Ю.
  5. Пасічник Г.В.
  6. Бігун С.С

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та технологій

учнів 10-го класу  2018-2019н.р.

№п/п Код ПІБ Освітній заклад Теорія Практика Заг. кі-сть Місце
1. 10-2 Маргітич Максим Юрійович Боржавський НВК 8 55 63 І
2. 10-4 Шевченко Олександр Павлович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 6,5 50 56,5
3. 10-8 Дорожовець Володимир Володимирович Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 45 49

 Експерт консультант:                      Карабаза В.М.

Члени журі: 

  1. Пилипенко В.П.
  2. Купар В.Ю.
  3. Егреші М.І.
  4. Булеза М.Ю.
  5. Пасічник Г.В.
  6. Бігун С.С

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та технологій учнів 11-го класу  2018-2019н.р.

№п/п Код ПІБ Освітній заклад Теорія Практика Заг. кі-сть Місце
1. 10-1 Мошкола Іван Віталійович Боржавський НВК 9,5 50 59.5 ІІ
2. 10-3 Лендєл Олександр Олександрович Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 55 65 І
3. 10-5 Шепа Олександр Олександрович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 6 35 41
4. 10-6 Бітлян Михайло Михайлович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 6 40 46
5. 10-7 Петречко Роман Іванович Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6,5 45 51.5

Експерт консультант:                      Карабаза В.М.

Члени журі:

  1. Пилипенко В.П.
  2. Купар В.Ю.
  3. Егреші М.І.
  4. Булеза М.Ю.
  5. Пасічник Г.В.
  6. Бігун С.С

2_Практичнi__обсл.__-2019(II)

Заввдання ІІ етапу олімпіади з трудового навчання                           Відповіді трудове

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *