Протоколи, завдання, відповіді (з української мови та літератури для шкіл з мовами навчання національних меншин).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 7 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 1 2 3    
Петерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст Попович Домініка Василівна 0 0 0 5,5 2,5 8  
Дюлянська ЗОШ І-ІІІ ст БологМртін 1 0,5 1 4,5 2,5 9,5
Тисобкенська ЗОШ І-ІІ ст Березовська Анастасію Юріївна 0,5 1 0 4 2.5 8
Фертешолмашська ЗОШ І-ІІ ст НольЧобоЧобович 0 0 0 4 1,5 5,5
НВК»Оклігедьська ЗОШ І-ІІ ст –ДНЗ» УдутМатей Олександрович 0 0 0 3 1 4
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст № 2 Беркі Лівія Артурівна 2 0 0 5,5 1,5 9
Виноградівського ЗОШ І-ІІІ ст № 3 Чейпеш Крістіан Іванович 2 2 1 5 2 12
Виноградівського ЗОШ І-ІІІ ст № 3 ЖовчакРегіна В ячиславівна 0 1,5 0 0 2 3,5
Виноградівського ЗОШ І-ІІІ ст № 3 Черей Анастасія Олександрівна 3 0,5 2 5,5 2,5 13,5

Члени журі: Меца Т.   Чістякова С.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зукраїнської мови та літератури учнів  8 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 1 2 3    
Пейтефолвівський ліцей Чейпеш Андрій Юрійович 4 0 4 0 2 10  
Дюлянська ЗОШ І-ІІІ ст Молнар РейкаТіборівна 0 0 4 0 3 7
Какрачинський греко-католицький ліцей Калман Вівієн Іштванівна 4 0,5 6 3 2,5 1616
Неветленволівський  НВК ОросіГабрієлла Гаврилівна 1 0 4 0 0 5
Неветленволівський  НВК Балега Вікторія Юріївна 2 0 4 3 3,5 12,5

Члени журі:Бакаєва З.В. Біров З.А.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 9 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 1 2 3    
Пейтефолвівський ліцей Марко Вікторія Василівна 10 1 5 4 4,5 24,5  
Пейтефолвівський ліцей Кениз Александра Мерседес Робертівна 5 1,5 6 0,5 3 16
Какрачинський греко-католицький ліцей Елек Оттіло Фрідьешович 5 2 7 3 1,5 18,5
Форголанська ЗОШ І-ІІІ ст Шімон Вікторія Іштванівна 0 0 3 0 0,5 3,5
НВК Перехрестівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ Якоб Олександра Йосипівна 5 0 3 0 0 8
Неветленволівський  НВК ОросіДаніелла Гаврилівна 8 3 6 1,5 4 21,5
Виноградівського ЗОШ І-ІІІ ст № 3 Богля Домініка Анатоліївна 8 1 6 3 4 21

Члени журі: Біров А.Ф, Фенич М.Ю.

Сусик С.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури учнів 10 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 1 2 3    
Пейтефолвівський ліцей Варга Чобо Чобович 4 0 1 1 7 13
Карачинський греко-католицький ліцей Черничко Яна Іванівна 7 4 2,5 3 7 23,5

Члени журі:  Гевеші Р.М.

Дудаш С.М.

Фенич М.Ю.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури учнів 11 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 1 2 3    
Пейтефолвівський ліцей КормошГайнолка Йосипівна 6 1 2 5 2,5 16,5
Пейтефолвівський ліцей Котров Емілія Робертівна 7 3 4 7 1,5 22,5

 

Члени журі:  Матіяш В.С. Товт К.О.

Завдання 2018            ВідповідУМЛ     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *