Протоколи, завдання ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Протокол ІІ етапу XІХ

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3 клас

Місце у ІІ етапі
  ЗОШ ПІП завдання всього
  1 2 3 4    
1. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Лемак ВанессаАттілівна 10 4 3 5 22
2. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Морковці Каріна Василівна 10 4 1.5 5 20,5
3. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Немеш Ангеліна Василівна 12 2 3,5 5 22,5
4. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Панько Дарина Василівна 11 2 3 5 21
5. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Міца Олександр Олександрович 10 2 2 3 17
6. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Савко Сабріна Василівна 9 3 2,5 5 19,5
7. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Декет Тарас Тарасович 8 4 2,5 4 18,5
8. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Баник Евеліна Іванівна 10 3,5 3,5 2 19
9. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Худа Світлана Валеріївна 0 3 2 4,5 9,5
10. Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Матвієнко Артур Олександрович 8 4 3 4 18
11. Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Лисак Софія Андріївна 10 0 1.5 3 14,5
12. КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Івегеш Богдана Богданівна 10 2 3,5 5 20,5
13. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ІванігаЛейлі Володимирівна 10 3 3 5 21
14. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Юрій Михайлович 6 2,5 1.5 1 11
15. ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Марія Юріївна 10 3 3 4 20
16. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Нюл Максим Іванович 11 4 3 0 18
17. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Біланчук Марія Семенівна 4 1 1 1 7
18. Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Сербак Тетяна Ярославівна 8 2 2,5 3 15,5
19. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Добра Ангеліна Сергіївна 8 1.5 3.5 3 16
20. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Гургула Денис Васильович 8 2 0 3 13
21. ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Дурбал Камілла Сергіївна 5 2 2,5 0 9,5
22. Чепівська ЗОШ І-ІІ ст. Белеканич Вікторія Станіславівна 12 0 0,5 2 14,5
23. Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Білак Дарина Іванівна 10 3 3 5 21
24. Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Добош Вадим Михайлович 11 3 2 5 21
25. Дротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дикун Ганна Іванівна 7 2 2,5 0 11,5
26. Хижанська НВК Батин Олеся Василівна 0 3 2.5 0 5,5
27. Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ Вантюх Софія Ігорівна 2 3 2,5 2 9,5

 

Протокол ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 4 клас Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Скляр Кирил Вікторович 9 6 3 1 19
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 ОлашинАмеліяРоландівна 5 1 1 2 9
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мушка Роберт Васильович 5 4 3 2 14
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мокар Анастасія Василівна 6 4 3 0 13
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ком’ятій Ангеліна Олександрівна 6 1 4 0 11
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Блажин Маріанна Федорівна 7 2 1,5 0 10,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Магочі Артур Степанович 9 2 0,5 2 13,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 БровдіАндріанна Василівна 10 6 3,5 3 22,5
Виноградівська  НВК ;6 Чемердовська Анастасія 8 1 1,5 0 10,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Куричка Аліна Василівна 6 2 1 1 10
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дубровка Юлія Юріївна 10 5 3,5 1 19,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Івегеш Станіслав Миколайович 5 0,5 2,5 0 8
БуківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Чутора Богдана Василівна 5 4 2 3 14
СасівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Данко Каріна Іванівна 12 3,5 3 2 20,5
СасівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Онисько Яна Олександрівна 7 3 3 2 15
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Шетеля Єлизавета Іванівна 0 3,5 22.5 0 6
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Монда Іванна Сергіївна 5 2 1,5 0,5 9
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Бігун Вікторія Василівна 5 1 1,5 0 7.5
НВК «Чепівська І-ІІІ ст.-ДНЗ. Гота Анісія Олексіївна 7 3 1, 1 12,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковач КрістінаТіборівна 10 1 1 2 14
Великокопанськаська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Дорогій Вікторія Андріївна 11 5 3 1 20
Великокопанськаська  ЗОШ  І-ІІІ ст Пилип Анастасія Юріївна 8 0 2.5 0 10,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Гецко Богдан 10 4 3 0 17
Матіївска ЗОШ І-ІІ ст. Росоха Михайло 8 1,5 3 0 12,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Олаг Анюта 9 2 3 2 16
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Михайло Михайлович 5 1 2 0 8
Хижанська НВК. Світлик Анюта 9 1 2,5 0 12,5
Холмовецька ЗОШ І-ІІ Зелді Олексій 5 2 1,5 0 8,5

 

Протокол ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  5  клас     Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Несторишена Владислава Русланівна 8 5 5 3 21
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Тупиця Ніколетта Василівна 3 4 5 3 15
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Кістерна Ангеліна Володимирівна 4 3,5 1,5 0,5 9,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Вікторія Іванівна 6 4,5 2,5 4 17
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мікулінцева Тадея Валентина 6 3,5 1,5 2 13
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Кіш Олександра Іванівна 6 4 3,5 0 13,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Свищо Андрій  Петрович 6 4,5 4,5 0,5 15,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Тимощук Серафим Олександрович 10 4,5 4 3,5 22
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ващук Ольга Тарасівна 7 4 4 2,5 17,5
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Товт Василь Віталійович 3 3 1 1 8
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Вейбер Максим Ярославович 3 4 3,5 0,5 11
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Ковач Сергій Сергійович 3 2,5 2,5 2 10
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 БатинАделіна Віталіївна 6 3 3,5 0 12,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Коша Еріка Золтанівна 6 4 4,5 0 14,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Довбак Маргарита Михайлівна 7 3,5 3,5 1 15
Виноградівськагімназія Варга Марія Золтанівна 7 3,5 3,5 2,5 16,5
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Олаг Дарина Миколаївна 5 3,5 0,5 2,5 11,5
БуківськаЗОШ  І-ІІІ ст. ПалькоКрістіна Юріївна 3 3,5 1,5 0 8
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кіш Богдан Богданович 4 4 2 0 10
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Фірцак Діана Михайлівна 2 4,5 0 0,5 7
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Андрашко Евеліна Петрівна 2 4 2,5 0 8,5
Веряцька ЗОШ І-ІІІ ст. Товт Лариса Володимирівна 4 4 3,5 2 13,5
Новоселицька  ЗОШ І-ІІ ст.. Монда Інна Іванівна 7 4 5 0,5 16,5
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Ком’яті Ярослав Рудольфович 2 2,5 0 1 5,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Козуб Ангеліна Михайлівна 2 3,5 2,5 2,5 10,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІст. Демчик Олександра Олександрівна 3 3 2 2 10
Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Краус  Корнелія Крістіанівна 2 4 3,5 1 10,5
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Кікіна Юрій Юрійович 4 4,5 3,5 0 12
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст Фера Аліна Романівна 6 4 1,5 0,5 12
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Плеска Анастасія Сергіївна 5 4 4 0 13
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Вашкеба Ніколас Миколайович 1 3,5 0 0 4,5
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Фільдеші Аксенія Віталіївна 7 4 5 1 17
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Федак Юліана Іванівна 4 3,5 4,5 0,5 12,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Боднар ДаніелаЕрнестівна 3 4 3,5 0,5 11

Члени журі:

Дубровка М.І.                                   Токач І.М.                                      Регецій Г.М.

 Протокол ІІ етапуХІХ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 6 клас Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Зейкан Софія Михайлівна 6 5 3 5 19
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Штефанко Дмитро Васильович 6 1,5 4 4 15,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мудранинець Анастасія Олексіївна 5 2 4 4,5 15,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бочкор  Марія-Христина Карлівна 7 3 4,5 4,5 19
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Столець Степан Степанович 5 3 4,5 4 16,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дору-Товт Аліна Юріївна 9 4,5 4 3 20,5
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Ковач Євгенія Євгеніївна 0 4 3 0 7
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іванчо Корнелія Борисівна 3 4 3,5 0 10,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 КлюсаКрістіна Іванівна 10 4,5 5 0 19,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Данко Анастасія Вікторівна 8 4 2 1 15
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Келемен Ярослав Ярославович 5 3 5 5 18
Виноградівськагімназія Кобаль Іван Іванович 5 3 4 6 18
Виноградівськагімназія Марисик Роман Олександрович 9 4 5 4,5 22,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іваниш Євгенія Миколаївна 3 2 3,5 4,5 13
НВК «Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Анастасія Денисівна 7 4 0 0 11
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Євген Юрійович 4 3 2 2 11
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Копча Еріка Іванівна 4 3 1 3,5 11,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Лемак Ангеліна Михайлівна 5 3 3 7 18
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данило Станіслав Русланович 7 4 1,5 2,5 15
Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст Бошка Евеліна Володимирівна 6 4 2 3,5 15,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Леньо Тетяна Євгенівна 6 4 4 1 15
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. ВіщакНіколєтта Миколаївна 4 3 0 0 7
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Поп Жанетта Робертівна 3 2 0,5 2 7,5
Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Колонич Анастасія Василівна 3 3,5 1 2 9,5
Дротинська ЗОШ І-ІІІст. КобальМаріяМихайлівна 4 2,5 1,5 0 8
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» МелешДарина Михайлівна 6 3,5 5 4,5 19
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Фурдь Тетяна Вікторівна 5 2,5 2 0 9,5
Холмовецька ЗОШ І-ІІ ст. ЗелдіДанієла Русланівна 4 2,5 0,5 1 8

 


Яцик завдання 2018-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *