І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Щороку у нашому районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної майстерності в одному з найкращих конкурсів «Учитель року».

22-23 листопада на базі Виноградівської гімназії відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Це свято вшанування педагогів, що наважились піти на випробування аби утвердити своє професійне  «Я..», конкурс вчителів, які прагнуть  постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху, тому що де б ми не були і  які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні дива.

Цього року І (регіональний) етап Конкурсу у нашому районі відбувався у трьох номінаціях: номінація «Географія», «Французька мова» та «Основи здоров’я». Конкурсанти пройшли випробування, відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної держадміністрації № 165 від 26.10. 2018 року, які є аналогічні до випробувань, що будуть відбуватися на ІІ (обласному) етапі.

«Працю вчителя ні з чим не порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу – це вершина його мрій; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками зерна, вирощеного на полі…А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння..» – казав великий педагог, 100-річний ювілей якого ми відмічали цього року, В.О. Сухомлинський.

Протягом двох днів члени журі відповідних номінацій, більшість з яких  пройшли випробування такого Конкурсу, доброзичливо, але справедливо спостерігали як конкурсанти виконували відповідні завдання, демонстрували свої надбання, своє вирішення, творчі знахідки. Вирішальну роль відіграло проведення його величності Уроку.

Результати випробувань  наступні:

  • переможцем у номінації «Основи здоров’я» стала Удичко Корнелія Андріївна, вчитель Веряцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, лауреатом – Урста Юрій Вікторович, вчитель Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
  • переможцем у номінації Географія» стала Казимирська Ірина Іванівна, вчитель НВК «Хижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ», лауреатами – Свищо Світлана Михайлівна, вчитель Буківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Тор Аніко Гаврилівна, вчитель Фертешолмашської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів:
  • переможцем у номінації «Французька мова» стала Чізмар Мирослава Михайлівна, вчитель Великокопанської загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів, лауреатом – Онисько Оксана Василівна, вчитель НВК «Боржавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

                          Життя складне: постійний компроміс,

                     Постійний пошук і постійні втрати…

                     Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

                     Чогось досягне й буде чогось вартий.

                     Людина кожна має свій талант,

                     Немає гірших- кожен в чомусь перший!.

                     І впевнено крокує кожен з нас

                     До відкриттів й нових високих звершень!

                     Дарувати любов і служити дитині-

                     Це призначення Вчителя понад усе

                     Об’єднати всі сили свої воєдино

                      І віддати майбутньому серце своє.

                      Запаливши в душі іскру щирості й правди,

                      Педагог все життя до юності йде,

                      І у погляд допитливий знову й назавжди

                      Він частинку безмежності ніжно кладе.

 Щира вдячність дирекції та колективам Виноградівської гімназії та Виноградівським загальноосвітнім школам І-ІІІ ступенів №2 і №3 за організацію, умови, сприяння проведення конкурсних випробувань та уроків у рамках Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2019». Переможцям –  успіхів, везіння та, звичайно, перемог у ІІ (обласному) етапі Конкурсу!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *