Протоколи, завдання, відповіді, призери (біологія).

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 8 клас  у 2018-2019 н.р.
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Уляна Юріївна 15 15 10 13 53     І
Левчак Олександра Віталіївна 13 15 14 10 52    ІІ
Фущич Степан Васильович 10 15 10 7 42
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр Йосипович 8 3 9 8,5 28,5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Кормош Матяш Федорович 8 0 10 0 18
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Щербак Максим Денисович 6 3 8 10 27
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Човбан Юліана Сергіївна 9 9 8 14 40
Шклярук Денис Ярославович 10 9 8 7 34
Виноградівська гімназія Юраш Андрій Іванович 3 3 9 7 22
Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6 Німець Крістіна Михайлівна 4 6 5 11 26
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Мейсар Естер Степанівна 6 12 4 7 29
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь Андрійович 11 15 7 10,5 43,5   ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія Юріївна 9 6 8 10 33
Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Потокі Вікторія Володимирівна 6 6 11 4 27
Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст. Борнемісо Фонні Гейзівна 5 3 4 4 16
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст.  
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
 
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 8 3 8 8,5 27,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Аліна Іванівна 5 9 3 2 19
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 11 6 10 8 35
Чепак Володимир Володимирович 10 3 8 9,5 30,5
Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Онисько Евеліна Юріївна 8 3 8 6 25
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Кутнич Евеліна Федорівна 7 0 7 9 23
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Галушко Павло Іванович 7 6 11 6 30
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина Адальбертівна 13 15 8 8 44     ІІІ
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Вража Максим Іванович 5 9 12 6 32
Машіка Світлана Богданівна 6 6 12 10,5 34,5
Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Батин Василь Васильович 6 3 7 12 28
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст.  
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст. Кобаль Станіслав Іванович 0 6 0 0 6
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шін Кіра Іванівна 4 6 6 9 25
Гоздок Дарина Михайлівна 6 3 4 8 21
Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Молнар Рейка Тіберіївна 6 6 8 5 25
НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ  
Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.
Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст.
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 5 3 8 10,5 26,5
Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. Зелик Анастасія Федорівна 7 3 6 4 20
Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст.
Пушкінська ЗОШ  І-ІІ ст.
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава  Золтанівна 6 3 8 9 26
Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст.
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 9 15 8 9 41
Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст.
Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст.
Холмовецька ЗОШ  І-ІІ ст. Зелді Крістіна Віталіївна 8 6 3 9 26
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. Вийбер Наталія Богданівна 5 3 9 9,5 26,5
Карачинський ліцей
Пийтерфолвівський ліцей Морожі Мілован Васильович 6 6 6 7 25
ВПУ-34

Уйфолуші А.М.члени журі: Майор Н.А.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з   біології   9 клас  у 2018-2019 н.р.
ЗОШ ПІП завдання    всього
1 2 3 4 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервівна 7 3 15 16 41    ІІ
Савко Евеліна Євгеніївна 9 0 6 5 20
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Богля Домініка Анатоліївна 6 3 6 1 16
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Поп Никита Петрович 14 9 13 6 42    І
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бочкор Натадія Василівна 7 9 3,5 6 25,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ульянов Сергій Русланович 5 3 10,5 3 21,5
Кость Ірина Романівна 12 3 7,5 5 27,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6 Худа Денис Валерійович 8 9 4 1 22
Варга Анастасія Михайлівна 8 3 2,5 5 18,5
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Тодар Денис Васильович 10 0 7,5 6 23,5
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Поп Крістіна Юріївна 10 3 11 10 34
Виноградівська гімназія Яцина Адель Владиславівна 4 0 1 7 12
Вінце Йосип Йосипович 10 9 6 5 30
Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 7 3 6 9 25
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна 7 9 1 6 23
Кіш Даніелла Юріївна 8 3 5,5 5 21,5
Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Муска Онет Патриція Йосипівна 1 6 1 3 11
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Лісіцькі Богдан Михайлович 3 0 4,5 5 12,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанівна 6 6 4,5 3 19,5
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінка Ярослава Мирославівна 10 6 10 4 30
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст.  Нодь Балаж Балажович 11 6 4 6 27
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кормош Беатріса Карлівна 7 6 8,5 8 29,5
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Монда Вікторія Сергіївна 13 3 11 12 39    ІІІ
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Сербак Маріанна Іванівна 8 3 5,5 0 16,5
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Філей Сніжана Іванівна 5 3 3,5 9 20,5
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Джумурат Олександра Йосипівна 5 3 4,5 5 17,5
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст.
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст.
Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст.
НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ
Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст. Дубляк Вікторія Федорівна 6 0 9,5 5 20,5
Попович Микола Юрійович 12 0 9,5 9 30,5
Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст.
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Барничко Ганна Олександрівна 10 6 7,5 5 28,5
Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. Повлі Емілія Федорівна 8 3 7 5 23,5
Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст.  
Пушкінська ЗОШ  І-ІІ ст.
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Марусинець Жанна Йосипівна 5 3 2,5 4 14,5
Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст.
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 8 6 2,5 7 23,5
Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст.
Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст.
Холмовецька ЗОШ  І-ІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. Порада Олександр Віталійович 9 6 8,5 5 28,5
Карачинський ліцей
Пийтерфолвівський ліцей Данку Естер Гаврилівна 4 3 7 5 19
ВПУ-34
Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з біології 10 клас у 2018-2019н.р.
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Дорогій Вікторія Ярославівна 5 12 7 8,5 32,5
Мацько Анастасія Ігорівна 6 3 10 9 28
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Орловскій Олександр Олександрович 10 9 15 13 47    І
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Янек Іванович 5 3 9,5 6 23,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Виноградівська гімназія Івашко Каріна Степанівна 9 6 13 14 42   ІІІ
Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Шаркаді Оксана Іванівна 7 0 0 6 13
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна= 8 9 7,5 12 36,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Іваниш Вікторія Василівна= 7 6 11 9 33
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Копинець Валентина Іванівна= 8 6 13 10,5 37,5
Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Александра Володимирівна= 12 3 11 19 45    ІІ
Носок Анастасія Володимирівна = 11 9 11 7 38    ІІІ
ВПУ-34 Тупиця Вікторія Михайлівна= 5 0 6,5 6 17,5
Щербан Мирослава Ігорівна-= 7 0 8 1,5 16,5

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з біології   11 клас  у 2018-2019н.р.
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк Вікторович 15 6 10 22 53
Олашин Вероніка Василівна 11 9 7 1 28
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Дроздов Кирил Павлович 16 6 10 23 55
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чейпеш Мілена Андріївна 14 9 6 24 53
Орлова Олександра Сергіївна 27 17 18 35 97    ІІ
Виноградівська гімназія Гунцелізер Ольга Андріївна 12 9 12 20 53
Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Попдякуник Богдана Ігорівна 9 6 13 10 38
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Чутора Богдана Володимирівна 11 3 7 11 32
Виноградівська гімназія
Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 10 3 3 16 32
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 14 9 9 17 49
Любка Даніелла Юріївна 15 15 16 25 71    ІІІ
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 20 27 22 31 100    І
Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст.
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Панько Аліна Іванівна 8 6 5 17 36
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ”
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Корпош Андріяна Михайлівна 8 3 5 4 20
Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст.
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст.
Карачинський ліцей
Пийтерфолвівський ліцей Кормош Гайналка Йосипівна 9 3 11 7 30
Нодь Ондраш Андрійович 13 6 10 9 38
ВПУ-34

Леврінц Л.С.члени журі:  Ковач М.Й.

Сакалош Г.С.

Фегер О.В.

Боршош О.І.

ЗАВДАННЯ              ВІДПОВІДІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *