Протоколи, завдання, ключі (англійська мова)

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови  8 клас  у 2018-2019 н.

ЗОШ

ПІП

завдання 

всього місце
ауд чит п мов    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.№1 Бобіта Василь  26 22 21 15 84
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Генці Мирослава  22 14 28 15 79
Роман Алан 22 24 24 24 94
Декет Дмитро 22 18 20 25 85
Керечан Крістіан 28 18 27 30 103
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6 – ДНЗ» Німець Крістіна  12 12 13 10 47
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Мейсар Естер  20 22 18 9 69
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь  21 16 28 28 93
Стрижак Софія 24 18 21 21 84
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія  26 18 26 21 91
Гріга Вікторія 26 18 25 25 94
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Ростислав  12  14 13 13 52
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Дякович Віталій  16 8 22 23 69
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана  20 18 12 20 70
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сігеті Ангеліна 18 16 15 5 54
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чепак Володимир 18 16 23 25 82
Данкович Наталія 20 16 26 22 84
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Криванич Вікторія  8 12 12 8 40
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Біланчук Вікторія  18 16 17 7 58
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина  26 24 22 26 98
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Галушка Павло 20 18 13 16 67
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Цифра Ніка  18 14 22 13 67
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шін Кіра  14 16 12 20 62
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Фогороші Фружіна  18 17 17 16 68
Шапі Моніка 22 20 23 25 90
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Зелик Анастасія  18 20 7 0 45
Пушкінська ЗОШ  І-ІІ ст. Лендєл Вікторія  19 24 20 15 78
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав  24 20 16 18 78
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.- ДНЗ»  Кобрин Ельвіра  21 14 16 19 70
Пийтерфолвівський ліцей Вінце Іштван 26 24 27 26 103
Карачинський ліцей  Молнар Доріна  18 16 22 20  76
Члени журі:

Щербан Л.М.

Бровдій О.М.

Варі В.Ю.

Варга Л.Є.

Літвінова О.М.

Магомедова Е.А.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у 2018-2019 н.р., 9 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

міс-це
Ауд Чит П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Богля Домініка 22 8 21 0 51  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Скунць Світлана 12 12 12 14 50  
Жупанин Олена 11 5 15 14 45  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Дьомін Володимир 22 16 26 26 90
Черепко Катерина 21 14 26 27 88  
Роспопа Дарина 18 14 19 22 73
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№7 Магарита Олександра 18 12 19 25 74  
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст. №6- ДНЗ» Варга Анастасія 17 18 7 9 51  
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Омбоді Доріна 24 16 27 28 95  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ковач Золтан 24 10 10 23 67  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Тотар Олександра 15 7 18 20 60
Федор Андрій 18 12 16 20 66
Виноградівська гімназія Кейс Давід 17 14 12 15 58  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Мелай Ненсі 6 16 22 17 61  
Великоком»ятівська ЗОШ І-ІІ ст. Попович Валерія 12 8 6 0 26  
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Йоно Доріна 21 18 10 28 77  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Реміцькі Дмитро 17 14 17 18 66  
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Нюл Василь 15 12 3 8 38  
Пийтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вінце Ніколетта 17 22 7 10 56  
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж 16 10 16 8 50  
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кормош Беатріса 17 6 14 12 49
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Монда Вікторія 12 18 13 9 52
Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Сідор Камілла 16 8 15 15 54
Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст. Шімон Вікторія 12 22 24 26 84
Карачинський ліцей Аблонцаі Марк-Андрій 24 22 23 29 98  
НВК «Новосільська ЗОШ І-ІІ ст..- ДНЗ» Повлі Емілія 21 8 14 0 43  
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ» Порада Олександр 22 14 7 8 51
Пийтерфолвівський ліцей Кениз Александра 18 22 26 26 92  
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Джумурат Олександра 20 10 24 26 80
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Головка Каміла 10 12 7 6 35
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Ярослава 12 17 11 13 53
Члени журі:

Білак В.С.

Вінтонів С.В.

Ізай Д.М.

Іванова С.Є.

Шегда Т.М.

Змикало А.М.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у 2018-2019 н.р.,  10 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

міс

це

Ауд Ч П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Мацько Анастасія 24 22 22 23 91  
Дорогій Вікторія 20 18 20 20 78  
Гречин Мирослава 28 24 23 24 99  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Ліспух Всеволод 28 16 24 23 91  
  Капустянов Костянтин 28 17 20 25 90  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Клантюк Ізабелла 23 23 21 18 85  
  Чекан Олександр 30 12 20 25 87  
  Шаланкі Евеліна 22 14 22 18 75  
Ісаєвич Данієла 28 22 27 25 102  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Більце Габріелла 16 12 7 5 40  
Ковалевська Анастасія 14 8 8 7 37  
Більце Валентина 18 10 15 5 48  
Виноградівська гімназія Сікора Олександр 30 24 29 30 113  
Варга Доріна 22 21 25 25 93  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія 22 16 22 18 77  
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Фельцан Богдана 14 12 20 5 51  
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Александра 20 18 20 15 73
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Черебин Василина 22 12 2 10 46
Карачинський ліцей Кутоші Летисія 22 15 20 20 77
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана 22 12 14 5 53
ВПТУ-34 Гойло Лайош 20 18 0 14 52
Перец Юрій 20 16 2 14 52

Члени журі:

Іваніга С.О.

Фуделла А.М.

Шарга О.А.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у 2018-2019 н.р. , 11 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

міс-це
Ауд Чит П М всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Данканич Марк 18 24 20 22 84  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Іваніга Олександра 21 14 19 18 72  
Вігула Михайло 24 21 20 26 91  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Густа Каріна 20 17 17 18 72  
Швець Вікторія 26 18 24 20 88  
Літвінова Ольга 22 13 20 18 73  
Гріга Анастасія 20 16 18 14 68  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Дорогі Юліанна 20 24 20 11 75  
Мельник Олександр 20 16 16 18 70  
Виноградівська гімназія Гаснюк Максим 20 22 20 18 80  
Алексик Анастасія 20 18 18 18 74  
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Товт Даніел 24 19 16 16 75  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Чутора Богдана 16 18 18 17 69
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Гичко Валерія 16 13 16 11 56  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Антолик Вадим 12 7 5 5 29
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Гудак Аліна 20 14 8 8 50
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Гевді Оксана 20 14 12 19 65
Карачинський ліцей Кормочі Норберт 21 22 20 12 75
Кулчар Венцел 20 24 15 15 74
Пийтерфолвівський ліцей Боднар Вівієн-Вікторія 19 16 10 8 53
ВПТУ-34 Ердеї Патрік 22 20 6 6 54
Гриценко Кемаль 22 20 10 5 57
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Грицько Моніка 10 8 10 9 37
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Фулитко Анастасія 15 17 15 18 65
Члени журі:

Корделія Онгерс

Сабов Д.М.

Ізай Т. М.

Щур К.Є.

ключі до аудіювання та читання

олімпіадні завдання з англійської мови (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *