Літній мовний табір у Пийтерфолвівському ліцеї.

Звіт

про роботу табору «Хліб – усьому голова» у Пийтерфолвівському ліцеї.

Табір «Хліб – усьому голова» працював з 28 травня по 1 червня 2018 року і об’єднав 100 учнів, серед них 22 дітей з багатодітних сімей. Учні були поділені на 6 груп.

Досвідчені вчителі, вихователі, керівник табору Біров З.А. разом з гостями з Рівненської області під керівництвом пастора Пилипенко В.В. зробили все можливе для того, щоб життя у таборі було цікавим , різноманітним та насиченим.

Головна мета роботи табору – виявлення і розвиток інтересів дітей, залучення їх до суспільно – корисної діяльності, організованого відпочинку.

День починався ранковим благоговінням: читанням Біблії та співом релігійних пісень українською мовою.

Програма роботи табору включала  повторення  вивченого матеріалу з української мови, перегляду екранізованих  творів відомих українських письменників: «Наталка Полтавка» І.Котляревського, «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського, «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького.

Проводились різноманітні ігри, конкурси,змагання між групами. Учні розширювали свій кругозір, виробляли навички культурного спілкування, поваги один до одного.

Табір завершив свою роботу святковим концертом, де учні співали українські пісні про хліб, декламували вірші, інсценізували казки .Всі отримали незабутні враження від проведеного часу у таборі.

фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *