Звіт проведеної роботи літнього англо-угорсько-українського мовного табору у Чепівському НВК.

З 01.06 по 14.06.2018 р. у Чепівському НВК був проведений літній англо-угорсько-український мовний табір. Метою проведення мовного табору було вдосконалення умінь та навичок з англійської, угорської та української мови, популяризація  культури народів – носіїв цих мов серед учнівської молоді, формування позитивного ставлення до навчання,  поваги до людей іншої національності, їх мовного простору, мотивація здорового способу  життя, розуміння його переваг,забезпечення систематичних занять фізичною культурою та спортом. До участі в таборі було залучено 45 дітей  віком 9-14 років.

П’ятниця – день англійської мови, протягом якого всі учні у таборі спілкувалися лише англійською мовою. Під час відкриття табору англійською мовою був проведений флеш-моб «Роби як я ,  роби разом зі мною»,   конкурс малюнків на асфальті до Всесвітнього дня дітей та проведена віртуальна подорож «Friendship day’s».

Другий день мовного табору був Днем угорської мови, відповідно третій – Днем української мови протягом якого учні виготовили куточки на трьох мовах, обрали собі девіз, речівку, пісню, записали свої улюблені заняття та побажання щодо заходів у таборі.

Кожен день починався з ранкової гімнастики під музику відповідною мовою.

Протягом двох тижнів  було переглянуто відеоролики про Англію, Угорщину, Україну про звичаї і традиції носіїв мов, які під керівництвом вчителів презентували учні: про Англію – загін «Liders», про Угорщину – «Napsuhar», про Україну – «Чомучки». Було організовано перегляд мультфільмів  «Шрек» та «Карлсон» англійською мовою, «Білосніжка»-угорською та «Маша і ведмідь»-українською мовами. Протягом роботи табору було розучено популярні сучасні танці «Cuppid Shiffle» та « Woble Dance», проведені мовні ігри, мовний квест, караоке на подвір’ї.

На найцікавішими формами роботи для дітей стали конкурси малюнків «Відгадай та намалюй героїв мультфільму», «Намалюй відому споруду Лондона», спортивні змагання та екскурсії у картинну галерею та музей с. Пийтерфолво   на о.Синевір та музей старого села в с. Колочава, де вихователі проводили екскурс на трьох мовах.

Завершення табору стало емоційно насиченим, діти отримали багато грамот та призів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *