Про підсумки  І-ІVетапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у  2017/2018 навчальному  році

УКРАЇНА

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 НАКАЗ

   05.05.2018                                     Виноградів                                             № 91

 

Про підсумки  І-ІVетапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з навчальних предметів

у  2017/2018 навчальному  році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 зі змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, та на виконання наказів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації від 24.10.2017 № 276 „Про проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році”, від 26.02.2018 № 44 „Про підсумки І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році”  у 2017/2018 навчальному році були проведені шкільні та районні учнівські олімпіади з 20 базових дисциплін, в яких взяли участь в І етапі – 8 152 учні,  в ІІ етапі – 1 217учнів,   в ІІІ етапі -71, в ІV етапі – 4 учнів

Кількість учасників у І- ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад,

Навчальні предмети І етап ІІ етап ІІІ етап ІV етап
1 французька мова 77 15 1
2 англійська мова 554 98 4 1
3 німецька мова 15 2
4 фізика 809 107 4
5 математика 1173 175 5
6 угорська мова і література 188 24 4 2
7 екологія 34 9 2
8 українська мова і література 717 133 4
9 економіка 91 12 3 1
10 історія 756 96 5
11 хімія 633 109 4
12 правознавство 327 34 3
13 біологія 763 111 5
14 інформатика 311 24 4
15 російська мова і література 32 4
16 астрономія 56 8 2
17 інформаційні технології 352 54 5
18 географія 618 89 6
19 трудове навчання (технології) 514 82 4
20 українська мова і літ в  шк з уг м навч 132 31 6
  ВСЬОГО 8152 1217 71 4

 

Кількість переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

предмет Ступінь диплома Всього
І ІІ ІІІ
1 французька мова 1 0 0 1
2 англійська мова 4 8 11 23
3 німецька мова 0 0 0 0
4 фізика 4 4 5 13
5 математика 6 8 7 21
6 угорська мова і література 3 3 4 10
7 екологія 2 0 0 2
8 українська мова і література 5 5 7 17
9 економіка 2 2 1 5
10 історія 4 4 5 13
11 хімія 5 7 7 19
12 правознавство 2 2 4 8
13 біологія 4 4 6 14
14 інформатика 3 2 2 7
15 російська мова і література 0 0 0 0
16 астрономія 2 1 1 4
17 інформаційні технології 4 4 6 14
18 географія 4 4 4 12
19 трудове навчання (технології) 8 9 11 28
20 українська мова і літ в  шк з уг м навч 4 4 0 8
  ВСЬОГО 67 71 81 219

  

 

Кількість переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

детальніше: Кількість призерів

 Кількість учасників та переможців ІІІ етапу

Виноградівського району

 

з/п

предмет Усього

учас-ників

З них:
диплом

І

ступеня

диплом

ІІ ступеня

диплом

ІІІ ступеня

усього

пере-можців

1 Історія 5 1 1 2
2 Правознавство 3 1 1
3 Англійської мова 4 1 2 3
4 Математика 5 1 1
5 Хімія 4 1 2 3
6 Біологія 5 1 1
7 Географія 6 1 1
8 Інформатика 4 2 2
9 Економіка 3 1 1 2
10 Інформаційні технології 5 2 2
11 Трудове навчання

Обслуговуюча праця

2 1 1
Технічна праця 2 1 1
12 Угорська мова та література 4 1 2 3
13 Українська мова та література у  школах

з угорською мовою  навчання

5 2 2
  70 3 10 12 25

 

 

Кількість призерів

 

 

анг. мова хімія біологія історія географія правознавство економіка трудове навч математика нформатика інформ. техн укр.м в уг шк угорсь. мова всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.№1 1 1
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст..№3    2 2
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4        1 1
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№8        2 1 1 1 1 1 7
Виноградівська гімназія 2 1 1 1 5
Веряцька  ЗОШ  І-ІІ ст.    1 1
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.     1 1 1 1 1 5
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІст.            1 1
Карацинський ліцей 2 2
Всього 3 3 1 2 1 1 2 2 1 2 2 2 3 25
Кількість призерів

 

 

анг. мова хімія біологія історія географія правознавство економіка трудове навч математика нформатика інформ. техн укр.м в уг шк угорсь. мова всього

 

 

Кількість переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

предмет Ступінь диплома Всього
І ІІ ІІІ
1 Економіка 1 1
2 Угорська мова 1 1
Всього 1 1 2

 

Кількість призерів

 

 

анг. мова хімія біологія історія географія правознавство економіка трудове навч математика нформатика інформ. техн укр.м в уг шк угорсь. мова всього
Вербовецька  ЗОШ  І-ІІІ ст. 1 1
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.     1 1
Всього 1 1 2

 

 

Виходячи з вищенаведеного,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

  1. Переможців ІІ етапу учнівських олімпіад (Додаток 1) нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів. Церемонію нагородження провести в школах на урочистій лінійці, присвяченій святу «Останній дзвоник».
  2. На засіданнях методоб’єднань у школах району проаналізувати здобутки й упущення, вказати окремим вчителям на недостатню роботу з обдарованими дітьми.
  3. Директорам шкіл району створити належні умови для навчання обдарованих дітей, зокрема тих, які були призерами та учасниками олімпіад, ширше практикувати у роботі з ними індивідуальні форми навчання.
  4. Визнати організаторську підготовчу роботу щодо проведення шкільних та районних олімпіад на належному рівні.
  5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о.начальника управління                                                                    В.Жупанин

 

 

 

 

 

Додаток 1

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2017-2018 н.р

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з історії

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Джумурат Олесандра Йосипівна  Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Крічфолуші Леся Йосипівна 
ІІ Марян Іван Богданович Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Габріелла Іванівна
ІІІ  Довбак Тетяна Іванівна Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Крічфолуші Леся Йосипівна
9 клас
І  Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Боричок Тетяна Юріївна
ІІ  Міхеєв Андрій Сергійович Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Данко Марія Антонівна
 ІІІ Ісайович Анастасія Ігорівна Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Корчинська Віра Йосипівна
10 клас
І Шепа Олександр Олександрович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ребрик Зденка Володимирівна
ІІ Костак Софія Володимирівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ковач Аркадій Яношович
ІІІ Козловська Даніелла Антонівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ковач Аркадій Яношович
ІІІ Мар’ян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Білак Василь Семенович
11 клас
І  Брич Діана Іванівна  Виноградівська гімназія Петканич Андрея Михайлівна
ІІ  Бровді Девід Степанович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Молнар Максим Йосипович
 ІІІ Вароді Орест Чобович Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Еріка

Юріївна

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з екології

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
10 клас
І Любка Ніколетта Віталіївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ№ 8 Майор Надія Адамівна
11 клас
І Гевді Василь Васильович Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Козьма Галина Антонівна

Керівник ІгнатишинВ.В.

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з англійської мови

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Кениз Александра Пийтерфолвівський ліцей Колонич Ірина Йосипівна
ІІ Йоно Доріна Степанівна Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Феньвеші Ноемі Євгенівна
ІІ Черепко Катерина Михайлівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Хутренко Олександра Анатоліївна
ІІІ Молнар Таміла Ервінівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Євчак Аліна Олександрівна
ІІІ Аблонцаі Марк-Андрій Аттілович Карачинський ліцей Берегі Вероніка Володимирівна
ІІІ Магарита Олександра Олександрівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №7 Щербан Любов Миколаївнв
9 клас
І Сікора Олександр Анатолійович Виноградівська гімназія Пішпекі Юлія Юріївна
ІІ Варі Іштван Степанович Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Варі Вікторія Юліївна
ІІ Варга Доріна Федорівна Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Варга Ліонелла Євгенівна
ІІ Борто Клавдія Августівна Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Модьорі Тімео Миколаївна
ІІІ Ісаєвич Даніела Юріївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Вінтонів Світлана Василівна
ІІІ Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Мишанич Марія Василівна
ІІІ Вереш Александра Степанівна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  №3 Коложварі Наталія Степанівна
 

10 клас

І Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Вінтонів Світлана Василівна
ІІ Вігула Михайло Тарасович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Іваніга Сільвія Омелянівна
ІІІ Літвінова Ольга Вячеславівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Змикало Анжеліка Михайлівна
ІІІ Гаснюк Максим Олександрович Виноградівська гімназія Чонка Наталія Валентинівна
ІІІ Данканич Марк Вікторович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ізай Тетяна Миколаївна
11 клас
І Кобаль Хассетт –Мадлена Виноградівська гімназія Романчук Даніелла Сергіївна
ІІ Онищенко Валентин Михайлович  

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8

Шарга Оксана Андріївна
ІІ Пішпекі Вікторія Тіберіївна  

Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8

Шарга Оксана Андріївна
ІІІ Балог Клавдія Чобівна Пийтерфолвівський ліцей Колонич Ірина Йосипівна
ІІІ Фарковець Михайло Михайлович Виноградівська гімназія Романчук Даніелла Сергіївна

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з фізики

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
7 клас
І Товт Петер Євгенович НВК Перехрестянська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Гейдер Єва Павлівна
ІІ Дурунда Анатолій Іванович НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Білецька Марина Олександрівна
ІІІ Козьма Владислав Томашович Тросницька ЗОШ І-ІІ  ст Ігнатишин Василь Васильович
ІІІ Яким Вікторія Юріївна Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Фодор Антоніна Юріївна
ІІІ Мілютін Ігор Дмитрович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Коложварі Наталія Олександрівна
8 клас
І Молнар Таміла Ервінівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кріп С. В.
ІІ Кізляк Яна Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кріп С. В.
ІІІ Фодор Андрій Юрійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Фодор А.Ю.
ІІІ Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Шкіря І.І
9 клас
І Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кріп С.В.
ІІ Івашко Янек Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Шкіря І.І.
 

10 клас

І Мар’ян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Мадяр І. І.
ІІ Данканич Марк-Михаїл Вікторович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кріп С. В.

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з економіки

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
10 клас
І Курташ Юлія Романівна  Виноградівська ЗОШ І-ІІІст.№8 Медвецька В.О.
ІІ Марян Андрій Володимирович  Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст. Брич М.С. 
11 клас
І Белла Віталій Олександрович  Виноградівська ЗОШ І-ІІІст.№8 Медвецька В. О.
ІІ Буковецька Ангеліна Сергіївна Виноградвська ЗОШ І-ІІІст.№8 Медвецька В. О.
ІІІ Тільняк Владислав Володимирович Виноградівська ЗОШ І-ІІІст.№8. Медвецька В. О.

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з угорської мови

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
9 клас
І Борто Клавдія Дюлянська ЗОШ І-ІІст. Молнар Денді Валентинівна
ІІ Сегев Йоганна Ернестівна Вербовецька ЗОШ І-ІІІст. Палков Валерія Андріївна
ІІІ Леврінц Андреа Андріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІст.№3 Нібілевич Моніка Йосипівна
ІІІ Біров Рената Арпадівна Фертешолмашська

ЗОШ І-ІІст.

Нодь Агнеш Тигомирівна
ІІІ Певсе Олександра Карачинський греко-католицький ліцей ім..О.Стойки Бігарі Гойнолко Олексіївна
 
10 клас
І Шомовк Мартина Патрісія  Карачинський греко-католицький ліцей  ім.О.Стойки Бігарі Гойнолко Олексіївна
ІІ Молнар Вівієн Пийтерфолвівський ліцей Товт-Молнар Емевке Степанівна
ІІІ Бісінгер Дора Робертівна  Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Гатько Анетта Йосипівна
11 клас
І Сотак Емеше Юліївна  Карачинський греко-католицький ліцей ім..О.Стойки Бігарі Гойнолка  Олексіївна
ІІ Шімон Сімонетта Бейлівна Пийтерфолвівський ліцей Товт-Молнар Емевке Степанівна

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з географії

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Нодь Балаж Балажович Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст Барзул В.В.
ІІ Фодор Андрій Юрійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 Параска О.І
ІІІ Устич Олександр Юрійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Андрашко Н.В
9 клас
І Івашко Янек Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Медвецька В.О.
ІІ Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Товт Т.П.
ІІІ Молнар Емілія Степанівна Дюлянська ЗОШ І-ІІ ст Молнар Р.С
10 клас
І Марян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Брич Марина Степанівна
ІІ Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Медвецька В.О.
ІІІ Нодь Андрій Андрійович Пийтерфолівівський ліцей Нодь Людвіг Людвігович
11 клас
І Роман Христина Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Медвецька В.О.
ІІ Уршанський Юрій Борисович Винградівська гімназія Гаврильцо Я. Ю.
ІІІ Пантьо Іванна Іванівна Оноцька ЗОШ І-ІІІст. Деяк І. Ю.

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з української мови у школах з угорською мовою навчання

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови у школах з угорською мовою навчання та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Богля Домініка Анатоліївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Курта Вікторія Володимирівна
ІІ Леврінц Емеше Іштванівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Курта Вікторія Володимирівна
9 клас
І Леврінц Андреа Андріївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Гомокі Габріелла Степанівна
ІІ Барчук Емілія Олександрівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Гомокі Габріелла Степанівна
ІІ Ровка Едуард Олександрович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Гомокі Габріелла Степанівна
 

10 клас

І Котров Емілія Робертівна Пийтерфолвівський ліцей Біров Зіта Андріївна
ІІ Кормош Гайналка Йосипівна Пийтерфолвівський ліцей Біров Зіта Андріївна
11 клас
І Вінце Вікторія Олександрівна Виноградівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Виноградівської районної ради Закарпатської області Юречко Марина Петрівна

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з біології

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І Попович Микола Юрійович НВК”Малокопанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад” Виноградівської районної ради Закарпатської області Боршош Оксана Іванівна
ІІ Вінце Йосип Йосипович Виноградівська гімназія Плиска Наталія Василівна
ІІІ Монди Вікторія Юріївна Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Реплюк Михайло Юрійович
9 клас
І Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Буря Марія Михайлівна
ІІ Носок Александра Володимирівна Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Мар’яна Василівна
‘ІІІ Іляшко Каріна Степанівна Виноградівська гімназія Плиска Наталія Василівна
10 клас
І Марян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гарапко Корнелія Степанівна
ІІ Панько Аліна Іванівна Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данко Ольга Павлівна
ІІІ Попдякуник  Богдана Ігорівна Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Грига Ольга Павлівна
11 клас
І Костак Каріна Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 8 Майор Надія Адамівна
ІІ Кедик Вікторія Миколаївна Виноградівська гімназія Плиска Наталія Василівна
ІІІ Грабовчак Михайло Михайлович  Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Грига Ольга Павлівна
ІІІ Роман Христина іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Майор Надія Адамівна
ІІІ Пантьо Іванка Іванівна Оноцька Зош І-ІІІ ст. Демчик Марія Михайлівна

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з французької мови

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови та нагородити відповідно – дипломом І ступеня:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
10 клас
І Дерин Каріна Василівна Великоком’ятівська ЗОШ І – ІІІ ст. Ісак Юлія Василівна

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з хімії

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
7 клас
 

І

Левчак Олександра Віталіївна 21 березня 2005 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
 

ІІ

Козьма Владислав Томович 6 червня 2004 Тросницька ЗОШ І-ІІ ст Леврінц Людмила Степанівна
 

ІІІ

Дудого Василь Андрійович 11 січня 2005 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Родванська Ганна Войтехівна
 

ІІІ

Лоя Максим Юрійович 11 січня 2005 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна

 

 

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
 

І

Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
 

ІІ

Молнар Таміла Ервівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гасич Оксана Петрівна
 

ІІ

Фодор Андрій Юрійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Кікінеджі Яна Іванівна
ІІІ МелайНенсіМиролюбівна Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Бордаш Ліда Михайлівна
ІІІ

 

Оросі Ксенія Олександрівна Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Матій Алла Юріївна
9 клас
І Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
ІІ Пантьо Вікторія Василівна Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Мар’яна Василівна
ІІІ Івашко Янек Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
10 клас
І Курташ Юлія Романівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Орлова Олександра Сергіївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ Сворін Віктор Михайлович Карачинський ліцей Новак Томаш Андрійович
ІІІ Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
11 клас
 

І

Роман Христина Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Німець Любов Олексіївна
ІІ

 

ФізерРадіон Геннадійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Федорнак Світлана Іванівна
 

ІІІ

Кедик Вікторія Миколаївна Виноградівська гімназія Свищо Мар’яна Йосипівна

Керівник Довганич М.Й. – Вин № 2

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з правознавства

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
9 клас
І місце Ісаєвич Даніела Юріївна Виноградівська ЗОШ І–ІІІ ст. №8 Жиленко Людмила Яківна
ІІ місце Лукач Ангеліна Віталіївна Виноградівська ЗОШ І–ІІІ ст. №1 Земко Ганна Михайлівна
ІІІ місце Івашко Янек Іванович Виноградівська ЗОШ І–ІІІ ст. №8 Жиленко Людмила Яківна
10 клас
І місце Мар’ян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Габріелла Іванівна
ІІ місце Шепа Олександр Олександрович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Жиленко Людмила Яківна
ІІІ місце Сігетій Аліна Михайлівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ковач Аркадій Яношович
ІІІ місце Гаснюк Максим Олександрович Виноградівська гімназія Петканич Андрея Михайлівна
11 клас
ІІІ місце Брич Діана Іванівна Виноградівська гімназія Петканич Андрея Михайлівна

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з інформатики

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
8 клас
І місце Вовк Ірина Анатоліївна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
ІІ місце Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
9 клас
І місце Сікора Олександр Анатолійович Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
ІІІ місце Чабрун Олександр В’ячеславович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
ІІІ місце Фущіч Олександр Ярославович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович
10 клас
І місце Чернікова Ніколетт Вікторівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісак Іван Семенович

 

 

 

11 клас
ІІ місце Отрощенко Василь Васильович Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Товт Жолт Васильович

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з української мови та літератури

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
7 клас
І Яким Вікторія Юріївна Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Палько С.Я.
ІІ Вовк ІринаАнатоліївна ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 ОлашинБіанка Іванівна
ІІІ Чепак Уляна Юріївна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Попович Г.Ю.
ІІІ Щербак Максим Денисович Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Єлісеєва Н.А.
8 клас
І Молнар Таміла Ервінівна Виноградівська ЗОШ №1 Молнар Л.М.
ІІ Поп КрістінаЮріївна Королівська ЗОШ №2 Онучак О.І.
ІІІ РоспопаДаринаПавлівна Виноградівська ЗОШ №8 Рамошко М.П.
ІІІ Джумурат Олександра Йосипівна Веряцька ЗОШ І-ІІ с Талабіра Г.Й.
9 клас
І Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Несторишена М. М.
ІІ Носок АлександраВолодимирвіна Сасівська ЗОШ І – ІІІ ст. Сідей Л. І.
ІІІ Пойдин Лілія Іванівна Виноградівська ЗОШ І – ІІІ ст. №8 Микита С. М.
10 клас
І Швець Вікторія Вікторівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Ромашка М.П.
ІІ Козловська Даніелла Антонівна Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бандрівська Л.П.
ІІІ Алексик Анастасія Олегівна Виноградівська гімназія Міхал І.А.
11 клас
І Роман Христина Іванівна Виоградівська ЗОШ №8 Ромошко М.П.
ІІ Бабинець Андріана Василівна Виноградівська ЗОШ №7 Попадинець М.І.
ІІІ Кобаль-ХассеттМадлена Виноградівська гімназія Русінко Л.Й.

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з математики

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
6 клас
І Марушка Мелінда Тарасівна Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Староста І.В
ІІ Костак Василь Антонович Веряцька ЗОШ І-ІІ ст Біба Н.Ю.
ІІІ Зіненко Богдан Віталійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Попова Г.Ю.
ІІІ Зелік Кенче Іванівна Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст Певдер К. А.
7 клас
І Білич Вероніка Вікторівна Виноградівська гімназія Білич Є.Є
ІІ Богаш Даніел Владіславович Виноградівська гімназія Білич Є.Є
8 клас
І  Дьомін Володимир  Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Галас А.М.
ІІ  Молнар Таміла Ервінівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 1 Балаж В.П.
 ІІ Деяк Володимир Михайлович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Галас А.М.
ІІІ Монда Вікторія Сергіївна Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Спащук М.І.
ІІІ Супрунович Микола Юрійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Галас А.М.
ІІІ Сіладі Ванда Золтанівна НВК «Перехресянська ЗОШ І-ІІ ст – ДНЗ» Гейдер Є.П.
9 клас
І Чабрун Олександр Вячеславович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Голубка О.М.
ІІ Гречин Мирослава Юріївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 1 Урста В.Ю.
ІІІ Андрух Микита Євгенович Виноградівська гімназія Русанова О.В.
10 клас
І Алексик Анастасія Олегівна Виноградівська гімназія Демчук Н.В.
ІІ Курташ Юлія Романівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Онушкевич Л.С
11 клас
І  Белла Віталій Олександрович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Бендаревська Г.Л.
ІІ  Уршанський Юрій Борисович Виноградівська гімназія Макара С.Ю.
 ІІ Буковецька Ангеліна Сергіївна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Бендаревська Г.Л.
ІІІ Грабовчак Михайло Михайлович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст

№ 1

Чейпеш Г.М.

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з трудового навчання

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

 

Дані про переможців     8      клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
1 Молнар Тамілла Ервенівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№1 Біланчук О.І.
2 Пелехач Марія Михайлівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Луканинець О В
3 Данко Анастасія Андріївна Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Данко О.І.

 

Дані про переможців       9    клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Керечанин Крістіна Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Роман Л.Ф.
ІІ Легун Крістіна Олегівна Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Легун Н.М.
ІІ Бровді Світлана Михайлівна Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст Феєр М.Ю.
ІІІ Філеп Еріка Степанівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Біланчук  О.І.
ІІІ Деврі Генріетта Петрівна НВК Новосільська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ Ленчко Є.Й.

 

Дані про переможців      8     клас  хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
І Фодор Андрій Юійович Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Пасічник Г.В.
ІІ Попович Микола Юрійович НВК Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ Дубляк Ю.П.
ІІІ Попович Руслан Русланович Широківська ЗОШ І-ІІІ ст Феєр І.П.

 

 

Дані про переможців      9     клас хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Кляп Михайло Михайлович   НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Ю.П.
ІІ Гаврилюк Сергій Сергійович   Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Карабаза В.М.
ІІІ Маргітич Максим Юрійович   НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Купар В.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Дані про переможців     10      клас хлопці

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня Повна дата народження школа ПІП вчителя
І Бітлян Михайло Михайлович 22.04.2002 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІ Шепа Олександр Олександрович 16.01.2001 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІІ ПетречкоРоман Іванович 03.08.2002 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Булеза М.Ю.

 

 

 

Дані про переможців      11     клас хлопці
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Кабиш Іван Ігорович   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.
ІІ Гербик Владислав Іванович   НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Купар В.Ю.
ІІІ Балаж Денис Мирославович   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Пилипенко В.П.

 

 

Дані про переможців       10    клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Лутай Олександра Олександрівна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Луканинець О.В
ІІ Чейпеш Мілена Андріївна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роман Л.Ф.
ІІІ Лемак Рената Володимирівна   Підвиноградівський  МНВК Суходольська Г.М.
ІІІ Леньо Світлана Анатолівна   Королівський МНВК Токач І.І.

 

 

Дані про переможців        11   клас дівчата
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня   школа ПІП вчителя
І Добра Антоніна Іванівна   Підвиноградівський МНВК Суходольська Г.М.
ІІ Тупиця Марія Михайлівна   Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Луканинець О.В.
ІІІ Лабатій Тетяна Вікторівна   Королівський МНВК Монда М.М.
ІІІ Фегир Марина Сергіївна   Підвиноградівський МНВК Суходольська Г.М.

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з інформаційних технологій

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:
Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
    Дані про переможців      8     клас  
І  Бровді Віталій Михайлович  Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Мотрунич Надія Василівна 
 ІІ  Супрунович Микола Юрійович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8   Мотрунич Надія Василівна
 ІІІ  Філеп Степан Олександрович  Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
 ІІІ Вовк Ірина Анатоліївна     (7 кл) Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8   Ісак Іван Семенович
 ІІІ Дьомін Володимир Іванович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8   Ісак Іван Семенович
 
    Дані про переможців     9      клас  
І  Сікора Олександр Анатолійович   Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
ІІ  Іляшко Валерія Степанівна  Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
Дані про переможців      10     клас
І  Чернікова Ніколетт Вікторівна  Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Ісак Іван Семенович
ІІ  Тирпак Юлія Василівна  Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Мотрунич Надія Василівна
ІІІ  Скляр Владислав Іванович   Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
ІІІ  Ковач Євгеній В’ячеславович  Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Білак Леонід Юрійович
Дані про переможців    11       клас
І Фарковець Михайло Михайлович   Виноградівська гімназія Пилип Вікторія Василівна
ІІ Кошан Томас Степанович  Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 Онисько Оксана Василівна
ІІІ Белла Віталій Олександрович Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст № 8 Ісак Іван Семенович

 

 

 

 

 

 

 

ОРГКОМІТЕТ   ТА   ЖУРІ

ІІ  етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з астрономії

УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та нагородити їх відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів:

 

Місце

у ІІ етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
11 клас
І Маринченко Злата Олександрівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Коложварі Н.О.
ІІ Пилип Лідія Михайлівна Виноградівська гімназія Пантьо М.М.
ІІІ Роман Христина Іванівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Шкіря І.І.
10 клас
І Костак Софія Володимирівна Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Коложварі Н.О.

 


 

 

Додаток 2

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації    26.02.2018   № 44

 

1 Історія І Джумурат Олександра Йосипівна – учениця 8 класу Веряцької загальноосвітньої школи      І – ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Крічфолуші Леся Йосипівна
2 ІІІ Шепа Олександр Олександрович – учень 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Ребрик Зденка Володимирівна
3 Правознавство

 

ІІ Мар’ян Андрій Володимирович – учень 10 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Мар’ян Габріелла Іванівна
4 Англійської мова ІІ Сікора Олександр Анатолійович – учень 5 (9) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області Пішпекі Юлія Юріївна
5 ІІІ Вігула Михайло Тарасович – учень 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Виноградівської районної ради Закарпатської області Іваніга Сільвія Омелянівна
6 ІІІ Кобаль-Хассетт Мадлена – учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області Романчук Даніелла Сергіївна
7 Математика ІІІ Білич Вероніка Вікторівна – учениця 3 (7) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області Білич Євгенія Євгенівна
8 Хімія ІІ Роман Христина Іванівна – учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Німець Люба Олексіївна
9 ІІІ Дьомін Володимир Іванович – учень 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Німець Люба Олексіївна
10 ІІІ Гречин Мирослава Юріївна – учениця 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області Федорнак Світлана Іванівна
11 Біологія ІІ Мар’ян Андрій Володимирович – учень 10 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Гарапко Корнелія Степанівна
12 Географія ІІІ Мар’ян Андрій Володимирович – учень 10 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Брич Марина Степанівна
13 Інформатика ІІІ Сікора Олександр Анатолійович – учень 5 (9) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області Пилип Вікторія Василівна
14 ІІІ Чернікова Ніколетт Вікторівна – учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Ісак Іван Семенович
15 Економіка І Мар’ян Андрій Володимирович – учень 10 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Брич Марина Степанівна
16 ІІ Курташ Юлія Романівна – учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Медвецька Вікторія Олександрівна
17 Інформаційні технології ІІ Сікора Олександр Анатолійович – учень 5 (9) класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області Пилип Вікторія Василівна
18 ІІ Чернікова Ніколетт Вікторівна – учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Ісак Іван Семенович
19 Трудове навчання (технології)

Обслуговуюча праця

Технічна праця

ІІІ Добра Антоніна Іванівна – учениця 11 класу Підвиноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, Підвиноградівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Суходольська Габріла Михайлівна
20 ІІ Балаж  Денис Мирославович – учень 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області Пилипенко Володимир Петрович
21 Угорська мова та література І Сегев Йоганна Ернестівна – учениця 9 класу Вербовецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області Палков Валерія Андріївна
22 ІІ Шомовк Мартина Патрісія – учениця 10 класу Карачинського греко-католицького ліцею ім. єпископа Олександра Стойки Бігарі Гойнолко Олексіївна
23 ІІ Сотак Емеше Юліївна – учениця 11 класу Карачинського греко-католицького ліцею ім. єпископа Олександра Стойки Бігарі Гойнолко Олексіївна
24 Українська мова та література у  школах

з угорською мовою  навчання

ІІІ Леврінц Емеше Іштванівна

 

– учень 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Виноградівської районної ради Закарпатської області Курта Вікторія Володимирівна
25 ІІІ Вінце Вікторія Олександрівна

 

– учениця 11 класу Виноградівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Виноградівської районної ради Закарпатської області Юречко Марина Петрівна

 

Додаток 3

 

 

Переможці  ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Місце

у ІV етапі

ПІП учня школа ПІП вчителя
І Сегев Йоганна Ернестівна Вербовецька ЗОШ І-ІІІст. Палков Валерія Андріївна
ІІІ Мар’ян Андрій Володимирович Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст. Брич Марина Степанівна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *