Фінальні змагання першості Виноградівського району з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

20.04.2018 на футбольному полі  села Підвиноградів відбулися фінальні змагання першості Виноградівського району з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Позмагатися приїхали командипереможниці в своїх групах попередніх зональних змагань, тому змагання були емоційними, безкомпромісними та непростими.

Серед   всіх присутніх команд третє місце здобули учні Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, друге місце – Виноградівська гімназія, ну і перше місце в наполегливій боротьбі здобула команда Олешницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди, які вибороли призові місця, нагороджені медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту, всім учасникам змагань оголошено подяку з побажаннями  здоров’я, досягнень та перемог в майбутньому.