Семінар-практикум вчителів історії та правознавства (27.02.2018р.)

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА  27 лютого 2018 року відбувся семінар-практикум районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.

Любка Олександр Іванович, методист районного методичного кабінету ознайомив учасників з планом роботи  семінару-практикуму, основними тенденціями інноваційних підходів до навчально-виховного процесу, здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до районного.

План роботи 

  1. Майстер-клас вчителя історії Підвиноградівської ЗОШ І–ІІІ ст. Білак В.С.
  2. Творчий звіт-марафон вчителів, які атестуються (Мар’ян Г.І., Керечан Г.І.).
  3. Активні та інтерактивні методи у компетентнісно орієнтованому навчанні на уроках історії та правознавства (Любка О.І., методист РМК).
  4. Про підготовку учнів 9–11 класів до шкільних та районного моніторингів, ДПА і ЗНО (творча група вчителів історії та правознавства).
  5. Про завдання вчителів історії та правознавства по реалізації у 2018 році правопросвітницького проекту «Я маю право!» (Любка О.І., методист РМК).
  6. Про хід виконання вчителями історії та правознавства робочих планів, заходів, наказів Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, розпоряджень голів Виноградівської РДА та Закарпатської ​​​​​​​​​​​​​​ОДА, наказів Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, МОН України з різних питань навчально-виховного процесу (Любка О.І., методист РМК).
  7. Поточні питання (Петканич А.М., голова районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства).

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *