Презентація книги „Любове моя – Україно”

09.02.2018 року в міському Будинку культури  відбулася презентація книги  „Любове моя – Україно” з досвіду роботи  закладів середньої освіти  району щодо впровадження  Концепції  національно – патріотичного  виховання.

На день народження книги прийшли працівники управління освіти, молоді та спорту,   методисти районного методичного кабінету, заступники директорів, педагоги – організатори  та  бібліотекарі  шкіл  району,  воїни – захисники. У посібнику, що представлений, подано розробки виховних заходів, які сплановані на засадах національної культури, розкриваються шляхи, засоби і практичні зусилля по підвищенню рівня національного, духовного і естетичного  виховання учнів.

Підібраний  матеріал посібника сприяє вихованню молоді на засадах української культури,  формуванню у молодого покоління національного світогляду, способу мислення, характеру, моралі та інших духовно-моральних цінностей українського народу.

Головні завдання посібника:

– сформувати у читача цілісну систему знань про історико-педагогічні процеси, явища і факти, що мали місце в Україні;

– домогтися глибокого усвідомлення того, що формування високих загальнолюдських якостей можливе лише на основі національних цінностей, родинно-побутових традицій;

– розкрити внутрішні закономірності й специфічні ознаки притаманні вихованню  українського народу.

В основу    збірника   закладено мету   щодо створення системи національно – патріотичного виховання учнів, спрямованої на виховання у особистості любові до української держави, усвідомлення нею свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Пропаганда славетної історії, досягнень та видатних особистостей рідного краю, виховання почуття гордості громадян за свій край, Батьківщину. Пропаганда кращих здобутків національної культури та духовної спадщини.

Даний посібник  у своїй роботі можуть використовувати вчителі,  класні керівники,  вихователі,  керівники  гуртків та інші.

Гості були приємно вражені сонячною атмосферою  у залі, теплом і привітністю учасників, професіоналізмом організаторів заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *