Виставка творчих робіт учнів на тему «Барви нашого краю».

  Підсумки

 виставки-конкурсу  творчих робіт учнів закладів загальної середньої освіти району.

         В рамках проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 19 січня 2018 року проведено виставку творчих робіт учнів на тему «Барви нашого краю». Вчителям трудового навчання пропонувалося представити на конкурс 3-4 кращі вироби учнів.

З 50  закладів загальної середньої освіти району, участь у проведенні виставки взяли  37.

Учнівські роботи були представлені в таких номінаціях:

– «Упровадження інноваційних технологій»;

–  «Висока майстерність виконання виробів»;

–  «Збереження народних традицій» ;

–  «Оригінальність виробу»;

– «Привабливість створення образу».

Вибрані членами журі кращі роботи учнів:

Переможцями визнано роботи учнів:

 

Номінація: «Упровадження інноваційних технологій»

І.  Оніцька ЗОШ I-IIIст. Учениця 8-А.кл. Данко Анастасія.

ІІ.  Виноградівська гімназія. Учениця 6-го кл.Довжанин Анастасія

III .    Широцька  ЗОШ I- IIIст. Учениця 9-го кл. Клювак Валерія

III.     В. Комятська ЗОШ I-IIIст. Учениця 6-го кл. Борис Каріна

ІІІ.     Підвиноградівський МНВК. Учениця 10-го кл. Бузаші Елізабет.

 

Номінація: «Висока майстерність виконання виробів»

I. Боржавська ЗОШ I-IIIст Учень 6-го.кл. Костак Іван.

II. Виноградівська ЗОШ I-IIIст. №8

II. Виноградівська гімназія.Учениця 11-Б кл. Брич Діана

III.  Виноградівська ЗОШ I-IIIст№1 Учень 7-Бкл.Годгазі Едуард.

III.  Сасівська ЗОШ I-IIIст. Учень 7-го.кл. Човбан Вадим.

 

Номінація: «Збереження народних традицій»

I м.- Тросницька ЗОШ I-IIст. Учениця 8-го. кл. Гасанова Руслана

II м.- Олешницька ЗОШ I-IIIст. Учень 7-го.кл. Егреші Дмитро.

II м. Підвиноградівський МНВК. Учениця 11-го. кл. Фегер Марина

III м.- ВілоцькаЗОШ I-IIIст№1Учениця 7-го. кл. Гафинець Вікторія

III м.- В. Копанська ЗОШ I-III ст. Учениця 6-го. кл. Антолик Іванка.

III м.- Виноградівська ЗОШ I-IIIст. №2 Учениця 8-Б кл.Габор Яна

 

Номінація: «Оригінальність виробу»

I м.- Новоселицька ЗОШ I-IIст. Учениця 8-го. кл. Барничко Ганна.

II м.- Королівська ЗОШ I-IIIст. №2  Учень 8-го.кл. Фодор Андрій.

III м.- Виноградівська ЗОШ I-IIIст. №3.Учениця 5-го. кл. Чік Дарина.

III м.- Веряцька ЗОШ I-IIст.  Учениця 9-го. кл. Тарнай Т.

III м.- ДротинськаЗОШ I-IIст.  Учень 6-го.кл. Неймет Іван

 

Номінація: «Привабливість створення образу».

I м.- Виноградівська ЗОШ I-IIIст. №8 Учениця 10-А кл. Швець Вікторія.

II м.- НВКЗОШ I-IIст. с. Неветленфолу ДНЗ. Учениця 8-А кл.Терек Богларка

II м.- НВК «М.Копанська ЗОШ I-IIст.-  ДНЗ»учень 7 класу Дурунда Анатолій.

III м.- Підвиноградівська ЗОШ I-Учениця 7-Б кл. Данкович Наталія.

 

Однак, цілий ряд закладів освіти  не взяли участі у виставці дитячих робіт яка сприяє розвитку творчих здібностей учнів:

НВК «Виноградівська ЗОШ I-IIст №6  – ДНЗ» ;                                                        Вілоцька ЗОШ I-IIIст №2;

Буківська ЗОШ I-IIIст;

Пейтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

Фанчиківська ЗОШ I-IIIст;

Форголанська ЗОШ I-IIст;

НВК «В.ПаладськаЗОШ I-IIIст.- ДНЗ»;

Тисобейкеньська  ЗОШ I-IIст;

Вербовецька ЗОШ I-IIІст;

Горбківська ЗОШ I-IIст;

Фертешолмаш ЗОШ I-IIст;

НВК «Оклі Гедьська ЗОШ I-IIс-ДНЗ»;

НВК «Перехрестянська ЗОШ I-IIст -ДНЗ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *