Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017/2018 н.р.

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

18.01.2018 р.                                 Виноградів                                         №_ 09____

 

 

Про результати проведення

І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів – членів Малої академії наук України

 у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної ради Закарпатської області 12.12.2017 №225 „Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 13.12.2017 № 316 „Про проведення в області І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році”, та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, 26-29 грудня 2017 року було проведено І (районний) етап конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На конкурс було представлено 50 робіт за такими напрямками:

 

  1. комп’ютерних наук – 1  робота;
  2. математики –  3 роботи;
  3. фізики і астрономії – 4 роботи;
  4. економіки –  2 роботи;
  5. технічних наук –  5 робіт;
  6. літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства –  6 робіт;
  7. мовознавства –  7 робіт;
  8. філософії та суспільствознавства – 4 роботи;
  9. історії –  3 роботи;
  10. наук про Землю  – 4 роботи;
  11. хімії та біології  –  7 робіт;
  12. екології та аграрних наук – 4 роботи.

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. На підставі рішення журі відповідно до списку (додаток 1, додаток 2, додаток 3) нагородити учасників, які стали переможцями та призерами І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України дипломами управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації відповідних ступенів.
  2. Створити команду для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
  3. Механіку по випуску автотранспорту забезпечити перевезення дітей (членів команди) згідно графіку заїздів (наказ департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 13.12.2017 № 316 „Про проведення в області І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів– членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році”).
  4. Проаналізувати результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, помилки та недоліки робіт, представлених на конкурс та вжити заходи для подальшої активізації роботи з обдарованою.
  5. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми Е.Кудрон.

 

 

 

В. о. начальника управління                                                              В.Жупанин

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу управління освіти, молоді та спорту

Виноградівської  райдержадміністрації 18.01.2018 N 09

І місце

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

  1. Кедик Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська мова;
  2. Козар Ангеліна Ярославівна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська література;
  3. Іляшко Каріна Степанівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – зарубіжна література;
  4. Шепа Олександр Олександрович, учень 10класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мистецтвознавство;
  5. Алексик Анастасія Олегівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради, секція – літературна творчість.;
  6. Пантьо Іванка Іванівна, учениця 11 класу Оноцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – англійська мова.

 

Відділення фізики і астрономії, математики, економіки, технічних наук та комп’ютерних наук:

 

  1. Васько Андріана Михайлівна, учениця 11 класу Вилоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;
  2. Бровді Світлана Михайлівна, учениця 9 класу Великокопанської загальноосвітньої школаи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – електроніка та приладобудування;
  3. Антолик Вадим Іванович, учень 10 класу Великокопанської загальноосвітньої школаи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – технологічні процеси та перспективні технології;
  4. Балаж Денис Мирославович, учень 11 класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мікроекономіка та макроекономіка;
  5. Ситар Мар’яна Василівна, учениця 9 класу Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – експериментальна фізика;
  6. Панькевич Ірина Олегівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – математичне моделювання;
  7. Пилип Лідія Миколаївна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – науково-технічна творчість та винахідництво;
  8. Токач Янош Іванович, учень 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області секція – астрономія та астрофізика;
  9. Чернікова Ніколетт Вікторівна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, секція – інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту;
  10. Йокоб Олеся Василівна, учениця 9 класу Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – теоретична фізика.

 

Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук:

 

  1. Гречин Мирослава Юріївна, учениця 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області секція – психологія;
  2. Гевді Оксана Василівна, учениця 10 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – агрономія;
  3. Рацин Олександра Олександрівна, учениця Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – екологія;
  4. Малеш Анна-Марія Вячеславівна, учениця 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – загальна біологія;
  5. Курташ Юлія Романівна, учениця 11 класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – хімія;
  6. Кедик Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – біологія людини;
  7. Чернікова Ніколетт Вікторівна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – валеологія;

 

Відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства:

 

  1. Леньо Мирослава Ростиславівна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – журналістика;
  2. Леньо Мирослава Ростиславівна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція, секція – педагогіка;
  3. Літвінова Ольга Вячеславівна, учениця 10 Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – соціологія;
  4. Густа Анастасія Василівна, учениця 10 класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – правознавство;
  5. Роман Христина Іванівна, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – географія та ландшафтознавство;
  6. Гевді Василь Васильович, учень 11 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – геологія, геохімія та мінералогія;
  7. Маркусь Василь Іванович, учень 11 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – гідрологія;
  8. Гевді Оксана Василівна, учениця 10 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – кліматологія та метеорологія.

Додаток 2

до наказу управління освіти, молоді та спорту

Виноградівської  райдержадміністрації 18.01.2018 N 09

ІІ місце

 

  1. Гунцелізер Ольга Андріївна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – прикладна математика;
  2. Іляшко Каріна Степанівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – хімія;
  3. Лендєл Еліза Василівна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська мова;
  4. Гречин Мирослава Юріївна, учениця 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – історичне краєзнавство;
  5. Бровді Девід Степанович, учень 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – педагогіка;
  6. Гульпа Ганна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська література;
  7. Юричко Анастасія, учениця 11 класу Оноцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – англійська мова;
  8. Чейпеш Валерій, учень 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – зарубіжна література;
  9. Малеш Микола Вячеславович, учень 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мікроекономіка та макроекономіка.

 

Додаток 3

до наказу управління освіти, молоді та спорту

Виноградівської  райдержадміністрації 18.01.2018 N 09

ІІІ місце

  1. Кедик Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії, секція – хімія;
  2. Кедик Вікторія, учениця 11 класу Виноградівської гімназії, секція українська література.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *