Місяць: Червень 2018

Довідка про підсумки районних моніторингових досліджень …

ДОВІДКА

про підсумки районних моніторингових досліджень та їх порівняння з результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації в 9 та 11 класах у 2017-2018 навчальному році.

 Для перегляду докум. посилання розміщено на “ДОВІДКА”

Науково-методична проблема:

[Вгору]

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи (15.06.2018р.)

15 червня 2018 року на базі районного методичного кабінету було проведено підсумковий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. презентувала спільно вироблену науково-методичну проблему, над якою освітні заклади району будуть працювати наступні 5 років, її мету, наскрізну лінію, очікуваний результат, інформаційне забезпечення, завдання та шляхи реалізації. (більше…)

[Вгору]

Звіт про роботу табору “Англійська мова” у Пийтерфолвівському ліцеї.

У період  з 4 по 8 червня 2018 року на базі Пийтерфолвівського ліцею працював мовний табір, який об»єднав 100 учнів, любителів англійської мови. Учні були поділені на 7 груп, які мали свої назви: Panda, Gucci Gang, Miracle, Flying Squirrels, Pink Penguins, Power Minions, Avengers, Cucmber Mafia. (більше…)

[Вгору]

Літній мовний табір у Пийтерфолвівському ліцеї.

Звіт

про роботу табору «Хліб – усьому голова» у Пийтерфолвівському ліцеї.

Табір «Хліб – усьому голова» працював з 28 травня по 1 червня 2018 року і об’єднав 100 учнів, серед них 22 дітей з багатодітних сімей. Учні були поділені на 6 груп. (більше…)

[Вгору]

Звіт проведеної роботи літнього англо-угорсько-українського мовного табору у Чепівському НВК.

З 01.06 по 14.06.2018 р. у Чепівському НВК був проведений літній англо-угорсько-український мовний табір. Метою проведення мовного табору було вдосконалення умінь та навичок з англійської, угорської та української мови, популяризація  культури народів – носіїв цих мов серед учнівської молоді, формування позитивного ставлення до навчання,  поваги до людей іншої національності, їх мовного простору, мотивація здорового способу  життя, розуміння його переваг,забезпечення систематичних занять фізичною культурою та спортом. До участі в таборі було залучено 45 дітей  віком 9-14 років. (більше…)

[Вгору]

Літній мовний табір у Новоселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше тут

 

[Вгору]

Літній мовний табір Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 “Friendship”

Літній мовний табір Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 “Friendship”  розпочав свою роботу 29 травня.  (більше…)

[Вгору]

Навчально-психологічний тренінг “Використання метафоричних карт в роботі практичного психолога та соціального педагога”.

13  червня  2018  року,  у  рамках  співпраці   психологічної  служби району з Івано-Франківським обласним центром практичної психології,   управлінням освіти, молоді та спорту  на базі центру практичної психології та соціальної роботи проведено навчально-психологічний тренінг з  використання метафоричних карт в роботі практичного психолога та соціального педагога. (більше…)

[Вгору]

Літній мовний табір «Веселка» (Виноградівська гімназія).

З 29 травня по 8 червня на базі Виноградівської гімназії функціонував літній мовний табір «Веселка», програма якого передбачала ряд заходів з поглиблення знань з англійської та німецької мов. (більше…)

[Вгору]