Місяць: Травень 2018

Районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів (16.05.2018р.)

16.05.2018р. на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти №1 відбулося районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів. Головною темою зібрання була підготовка до літнього оздоровчого періоду. На заході були присутні і лікарі Виноградівської райдержпродспоживслужби Данкович Н.М. (більше…)

Семінар вчителів зарубіжної літератури (11.05.2018р.)

11 травня 2018 року  відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури на тему „Використання інноваційних форм навчання як засіб розвитку творчих здібностей учнів”. Вибір найраціональніших методів, прийомів і засобів повинні забезпечувати максимальну самостійність у навчанні учнів, сприяти  вихованню  поваги до мистецтва як вищого прояву людського духу. (більше…)

[Вгору]

Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови за новим Державним стандартом початкової освіти.

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів. (більше…)

[Вгору]

Відзначення Дня Європи

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. (більше…)

[Вгору]

Про організацію та проведення літнього оздоровлення дітей в закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах району

 

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

 

 17.05. 2018                                      Виноградів                                              № 95 

 

Про організацію та проведення літнього

оздоровлення дітей в закладах дошкільної

освіти та навчально-виховних комплексах району

(більше…)

[Вгору]

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 26 березня 2018 року №  85 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою виховання учнівської молоді району на прикладах героїчної боротьби Українського народу з нацизмом, належного вшанування, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, військових злочинів, депортацій, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, учасників АТО, консолідації суспільства навколо ідеї захисту цілісності України, активізації всього комплексу національно-громадянського, патріотичного виховання підростаючого покоління в навчальних закладах району були проведені наступні заходи: Читати далі

Відзначення в закладах загальної середньої освіти району Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні

[Вгору]

Виноградівський БК “Тиса” – срібний призер Чемпіонату Закарпаття

Завершився чемпіонат Закарпатської області з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018рр. Наша команда цього сезону пробилася у фінал чемпіонату, але у фінальному матчі поступилася команді БК “Ужгород”. (більше…)

[Вгору]

Відзначення дня  Хіміка 11 травня 2018р. на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Хімія – це наука і велична, і магічна. Здавна люди задумувалися над величчю хімічних утворень, спостерігали за світлом зірок і Сонця, міркували над перетворенням різних речовин, покладали хімію в першооснову для відкриття таємниць Всесвіту. «Її пильний, сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця,  і в безмовне життя дерева. Вона дивиться скрізь, завзято шукає початок життя…» (більше…)

[Вгору]

Про підсумки  І-ІVетапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у  2017/2018 навчальному  році

УКРАЇНА

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 НАКАЗ

   05.05.2018                                     Виноградів                                             № 91

 

Про підсумки  І-ІVетапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з навчальних предметів

у  2017/2018 навчальному  році

(більше…)

[Вгору]

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік

[Вгору]