Місяць: Лютий 2018

Вибір і замовлення підручників для 5-го класу

Вибір і замовлення підручників для 5-го класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р.:

  1 2 3 4 5

 

Семінар для вчителів української мови та літератури у школах із угорською мовою навчання

16 лютого 2018 року  на базі  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Перені  відбувся районний семінар для вчителів української мови та літератури за темою: „Підвищення якості  та результативності сучасного уроку через компетентнісно-орієнтований підхід до викладання української мови та літератури”. (більше…)

[Вгору]

Заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 н.р.

14-15 лютого у актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулися заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 навчальному році. Заняття з педагогами проводила  тренер Гордуз Н.О., завідувач кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.  (більше…)

[Вгору]

Про  внесення змін до Календарного плану спортивно-масових та оздоровчих заходів на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

УКРАЇНА

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ,  МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З 

14.02.18                                     Виноградів                                       № 27 

 

Про  внесення змін до Календарного плану

спортивно-масових та оздоровчих заходів

серед учнів загальноосвітніх шкіл району

на ІІ семестр 2017/2018 навчального  року (більше…)

[Вгору]

Семінар – практикум керівників шкільних музеїв (13.02.2018)

13 лютого 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА був проведений семінар – практикум  керівників шкільних музеїв на тему: «Шкільні музеї – музейна педагогіка: проблеми створення та впровадження, перспективи розвитку». У роботі семінару взяли участь керівники шкільних історичних, краєзнавчих, етнографічних музеїв та музейних кутків всього району. (більше…)

[Вгору]

Презентація книги „Любове моя – Україно”

09.02.2018 року в міському Будинку культури  відбулася презентація книги  „Любове моя – Україно” з досвіду роботи  закладів середньої освіти  району щодо впровадження  Концепції  національно – патріотичного  виховання.

На день народження книги прийшли працівники управління освіти, молоді та спорту,   методисти районного методичного кабінету, заступники директорів, педагоги – організатори  та  бібліотекарі  шкіл  району,  воїни – захисники. (більше…)

[Вгору]

Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа

[Вгору]

Інструктивна нарада керівників освітніх закладів району (06.02.2018р.)

6 лютого2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників освітніх закладів району. Розпочав нараду та ознайомив присутніх з переліком питань начальник відділу освіти, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту В.Жупанин. (більше…)

[Вгору]

Про відзначення в закладах освіти Виноградівського району 100 – річчя бою під Крутами

Про відзначення в закладах освіти Виноградівського району 100 – річчя бою під Крутами – Дня вшанування пам’яті Героїв Крут

В історії України є події, над якими час немає влади. І чим далі віддаляє нас час від трагічних подій історії України січня 1918 року, тим вагомішим постає перед сучасниками, в тому числі і учнівською молоддю району, безсмертний подвиг студентів, гімназистів – старшокласників в бою під Крутами. (більше…)

[Вгору]

Інформація щодо поточних видатків по закладах освіти

[Вгору]