Категорія: НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Нормативно-правовий кейс

Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки
Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті
ЗАКОН УКРАЇНИ про увічнення перемоги

нормативно-правовий кейс Указ Президента України № 334

Указ Президента України №534 2016

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №633

Указ Президента України №806

Указ Президента України №871 

Указ Президента України №872

ПОСТАНОВА №52

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №148

ПОСТАНОВА КАб М.№373

Розпорядження Кабінету Міністрів України

Розпорядження №998

Розпорядження №1018

Розпорядження №1718

Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України

Наказ МОН України №641

Концепція Патріотичне

nmo-768

nmo-582

1_9-211  1_9-455        Lyst-MONMS-Ukrayiny-1_9-530-vid-27.07.2012     

Lyst-MONU_13.08.2014-1_9-412           Lyst-MONU_24.06.2015-1_9-302

лист МОН 1 9 385            лист МОН 1 9 419          лист МОН № 14 1 10

 

[Вгору]

Презентація книги „Любове моя -Україно”.

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації .    (більше…)

[Вгору]

«Вертепні дійства – 2019».

Одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття – це вертеп. Це дійство, яке відображає дитячу щирість та зрілу віру, віру в народження Господа нашого Ісуса Христа. Вертепне дійство феноменально пройшло випробування часом, залишаючись улюбленою формою мистецького вираження різдвяної радості. (більше…)

[Вгору]

“Новорічні дива”.

 До Нового 2019 року залишилось трохи менше тижня, а до початку канікул – взагалі 2 дні, тож настав час для святкування новорічних свят у школах. Не обминув радісний, святковий настрій і Виноградівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №8. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівне свято. (більше…)

[Вгору]

Андріївські вечорниці.

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія – вечір та ніч проти тринадцятого грудня. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства – починаючи ворожіннями та закінчуючи забавами і співами. (більше…)

[Вгору]

Благодійна акція “Новорічний подарунок – захиснику України”.

Наближається День святого Миколая Чудотворця – свято з особливим шармом, сповнене радості, добра та справжніх чудес. Є хороша нагода виконати обов’язок щодо свого ближнього, проявити милосердя та підтримку. Саме на це свято хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла. Це — простий і людяний спосіб сказати спасибі тим, завдяки кому ми зустрінемо ці свята вільними. (більше…)

[Вгору]

Огляд-конкурс строю та пісні до Дня Збройних сил України.

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. (більше…)

[Вгору]