Категорія: НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Збагачуємо знання про об’єкти історико – культурної спадщини Карпатського басейну матеріалами виставки «Час будувати».

26 лютого 2019 року  в актовому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА за підтримки Виноградівської районної державної адміністрації, фонду ім.Ласло Телекі (Угорщина) та Дому Угорців (Будапешт) проведено відкриття унікальної виставки «Час будувати. Відновлені об’єкти культурної спадщини Карпатського басейну». (більше…)

День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. (більше…)

[Вгору]

Урок-презентація у Виноградівській ЗОШ №8, присвячений Дню рідної мови.

Мова – найцінніше, що є в людини. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Тому її треба берегти і леліяти. В лютому кожний українець віддає пошану рідній мові. (більше…)

[Вгору]

Заходи з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

У Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, (більше…)

[Вгору]

Заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

У Виноградівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. № 1 відбулись заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а саме: (більше…)

[Вгору]

Відзначення 100 річчя Акт Злуки УНР та ЗУНР в Широківському НВК.

22 січня – День Соброності України. Саме в цей день 1919 року було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. В цьому році Акту Злуки 100 років. В Широківському НВК учні та керівники надали велике значення цьому святу.  (більше…)

[Вгору]

Заходи з національно-патріотичного виховання у Малокопанському НВК .

У Малокопанському НВК прогтягом січня місяця проведено ряд заходів з національно-патріотичного виховання. Зокрема: 1.     Виховна година в 6 класі. День Соборності. „Навіки разом ”. Класний керівник Староста Л.В.  2.     Виставка ілюстрацій „100 років Українській революції”  3. Загальношкільний захід „День пам’яті героїв Крут”.

(більше…)

[Вгору]

Відзначення річниці бою під Крутами.

29 січня відзначаємо річницю  бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. (більше…)

[Вгору]

Відзначення Дня Соборності у школах Королівського куща.

«Слава Вкраїні! Любій отчизні,

Слава довіку однині!

Єдність і згода, право й свобода —

Доля найкраща народа!»

Г. Чупринка (більше…)

[Вгору]

Про проведення у 2019 році ІІІ районного етапу П’ятого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”.

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З  

22.01.2019                     Виноградів                          № 08

Про проведення  у 2019 році  ІІІ  районного етапу  П’ятого   фестивалю -конкурсу  „Воскресни, писанко!”
 

(більше…)

[Вгору]