Категорія: 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Вітаємо переможця!!!

Вітаємо переможця, керівника гуртків МАН  Ігнатишина Василя Васильовича, учасника конкурсу на відзнаку імені Юрія Вербицького в рамках проекту  «Відзнаки Героїв Небесної Сотні».

Інформація про конкурс знаходиться за посиланням: http://rajvosevlush.gov.ua/?p=3847

Для перегляду відео перейти за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=HTkubsyw_L8&feature=youtu.be

 

Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

З 1 по 31 жовтня 2018 року шкільними бібліотеками Виноградівського району проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», який присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження. (більше…)

[Вгору]

«Веселковий гурт 2018»

Барвиста осіння веселка зачаровує душу кожного, кружляє у танці з листям, дарує не по-осінньому сонячні і теплі проміння. Це пора осінніх канікул. Саме час зібратися на районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Веселковий гурт 2018». (більше…)

[Вгору]

Екскурсія вихованців гуртків МАН Виноградівського РЦПР в УжНУ (31.10.2018)

31 жовтня 2018 року вихованці гуртка МАН Виноградівського РЦПР, в складі групи що складалась з учнів Виноградівської ЗОШ І-ІІІст. №1 та учнів Великокопанської ЗОШ І-ІІІст., разом з своїми керівниками Лисаком Андрієм Андрійовичем та Лисак Вірою Володимирівною,  відвідала Ужгородський Національний університет. Для нас відкрили двері три чудові факультети, а саме інженерно-технічний, математичний та фізичний. (більше…)

[Вгору]

Відкрите заняття гуртка Виноградівської філії Малої академії наук України „Юний геофізик”.

Людина народжується на світ не для того,

щоб зникнути безвісною пилинкою.

Людина народжується,

щоб лишити по собі слід вічний.

В.Сухомлинський

В рамках відзначення 100-річчя позашкільної освіти наприкінці жовтня 2018 року на території режимної геофізичної станції „Тросник” Інституту Геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України керівником гуртка Малої академії наук України Виноградівської філії Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми Ігнатишиним Васильом Васильовичом було проведено відкрите заняття гуртка „Юний геофізик”, (більше…)

[Вгору]

Пізнавально-розважальна екскурсія у рамках святкування 100-річчя позашкільного руху.

Мій рідний край – це мова, пісні, книжки, а ще звичаї і традиції народу. Щоб краще це зрозуміти, треба зазирнути у історичне минуле нашого краю. Саме таким віконцем в давнину для вихованців гуртка „Пізнайко”, учнів 2 –А  класу Виноградівської загальноосвітньої школи №8, стало відвідування 11 жовтня Затисянського краєзнавчого музею с.Тисобикень та картинної галереї с.Пийтерфолво. (більше…)

[Вгору]

“День юного натураліста”.

З нагоди 100-річчя позашкільної освіти України юннатами еколого-натуралістичного центру було проведено акцію “День юного натураліста”. (більше…)

[Вгору]

День відкритих дверей “Країна Юннатія запрошує!”.

Нещодавно, з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні, в еколого-натуралістичному центрі відбувся День відкритих дверей “Країна Юннатія запрошує!”. До екоцентру завітало багато діток різного віку та батьків, гуртківців з різних шкіл та просто бажаючих потрапити в “Країну Юннатію”. Весело всіх зустрічали і супроводжували дорогою до екоцентру веселі та кумедні казкові персонажі. (більше…)

[Вгору]

Святкування Дня дошкілля.

Педагог-вихователь… Із ким його можна порівняти? Скільки хороших слів сказано про нього! Скільком малюкам він віддає часточку свого серця! Хіба не тому більшість із нас ще змалку мріяла пов’язати свою долю саме з цією благородною професією. Та лише ті, чия мрія стала переконанням, поєднали своє життя з цією діяльністю. (більше…)

[Вгору]

Круглий стіл, з нагоди 100-річчя від часу зародження позашкільної освіти України.

Позашкільна освіта – це важлива ланка освітнього процесу, що сприяє різнобічному розвитку та творчому формуванню особистості. Розвиток позашкільної освіти в Україні, а також становлення закладів позашкільної освіти тісно пов’язано з історичним, соціальним, економічним, політичним та культурним розвитком країни в цілому. Офіційною датою її народження вважається червень 1918 року. Тому у 2018 році освітяни відзначають 100-річчя позашкільної освіти та позакласної роботи в Україні. (більше…)

[Вгору]