Категорія: Відділ молоді та спорту

Всеукраїнська акція “Донеччина зустрічає своїх захисників”

Виноградівський БК “Тиса” – срібний призер Чемпіонату Закарпаття

Завершився чемпіонат Закарпатської області з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018рр. Наша команда цього сезону пробилася у фінал чемпіонату, але у фінальному матчі поступилася команді БК “Ужгород”. (більше…)

[Вгору]

Спартакіада освітян Виноградівщини

25 квітня 2018 року відбулася традиційна щорічна спартакіада працівників закладів та установ освіти Виноградівського району. (більше…)

[Вгору]

Всеукраїнська спортивно-патріотична гра “Звитяга-2018”

[Вгору]

Всеукраїнський табір “Хорунжий” (лист)

щодо участі у Всеукраїнському таборі “Хорунжий” (більше…)

[Вгору]

Лист Міністерства молоді та спорту України щодо проведення Всеукраїнського конкурсу плакатів “Я-Україна!”

[Вгору]

Фінальні змагання першості Виноградівського району з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

20.04.2018 на футбольному полі  села Підвиноградів відбулися фінальні змагання першості Виноградівського району з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Позмагатися приїхали командипереможниці в своїх групах попередніх зональних змагань, тому змагання були емоційними, безкомпромісними та непростими. (більше…)

[Вгору]

Всеукраїнський молодіжний форум “Саміт проактивних” Б.У.М.-Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.”

Для участі в заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

 

[Вгору]

Першість району з футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІ ступенів.

06.04.2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено фінальні змагання першості району з футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІ ступенів. Незважаючи на несприятливі погодні умови, фінал було проведено успішно. Участь у фіналі взяли три команди: Теківська ЗОШ І-ІІ ст.,Новосільська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ та Тросницька ЗОШ І-ІІ ст.

(більше…)

[Вгору]

Районний турнір з міні-футболу.

23 березня 2018 року на базі Чепівської ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ було проведено районний турнір з міні-футболу серед дітей, які перебувають у конфлікті із законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей і ромських дітей.


Участь в турнірі взяли участь Підвиноградівська ЗОШ- І-ІІІ ст, Королівська ЗОШ І-ІІІ ст, Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ. Загалом турнір виявився дуже веселим і цікавим. За підсумками проведення турніру переможцями стала команда – Чепівської ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ, друге місце посіла команда  – Королівської ЗОШ І-ІІІ ст, а третє місце- Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Всі учасники турніру були нагороджені медалями та грамотами, а також кожна команда отримала в подарунок м’яч.

(більше…)

[Вгору]