Категорія: новини, події

Засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти (13.04.2018)

13.04.2018р. на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти «Лелека» відбулося засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА». (більше…)

Засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного вікуна тему: «Виховання духовної культури засобами створення музейного простору».

12 квітня2018 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного вікуна тему: «Виховання духовної культури засобами створення музейного простору». У засіданні методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного віку взяли участь всі заклади дошкільної освіти Виноградівського району. (більше…)

[Вгору]

Всеукраїнський молодіжний форум “Саміт проактивних” Б.У.М.-Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.”

Для участі в заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

 

[Вгору]

Реалізація в закладах загальної середньої освіти правопросвітницького проекту «Я маю право!» (перший квартал 2018 р.)

Нинішня соціально – економічна і політична ситуація в державі недостатньо сприятлива для формування належного середовища для виховання молодого покоління, особливо в питаннях правової  освіти та правової культури, проінформованості  школярів щодо реалізації та захисту своїх прав. Упроваджувати високу правову культуру в суспільстві неможливо без удосконалення законодавства та механізмів його впровадження, пошуку нових підходів до системи правової освіти і відповідно зусиль сучасної школи, системи освіти в цілому, демократичних засад, що ґрунтуються на загальнолюдських цінностях. (більше…)

[Вгору]

Фестиваль-конкурс молодих вчителів „Ми шукаємо таланти…”

Стало доброю традицією в нашому районі проводити в квітні місяці фестиваль-конкурс молодих вчителів „Ми шукаємо таланти…”. У 2018 році він присвячений 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського. Учителем школа стоїть. Якою буде Нова школа і Новий учитель? Це дуже актуальне питання сьогоднішнього дня. Спробуємо дати відповідь на нього і ми у контексті педагогічної спадщини В. Сухомлинського, цього видатного педагога, через  розуміння його творчості нашими молодими педагогами.

27 квітня 2018 року на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбудеться конкурс молодих вчителів „Ми шукаємо таланти…”. У програмі Конкурсу наступні випробування: (більше…)

[Вгору]

Інструктивна нарада керівників освітніх закладів району (04.04.2018)

4 квітня 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників освітніх закладів району. Розпочав нараду та ознайомив присутніх з порядком денним начальник відділу освіти, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту В.Жупанин. (більше…)

[Вгору]

Конкурс презентацій «Я – європеєць» (29.03.2018р.)

29 березня 2018 року  на базі Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 проводився щорічний конкурс презентацій «Я – європеєць». Конкурс проходив серед учнівської молоді 9 – 11 класів Виноградівщини. До уваги присутніх вчителів іноземних мов було представлено 12 презентацій англійською мовою та 2  – французькою. (більше…)

[Вгору]

Спільне засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти та колегії управління освіти, молоді та спорту(27.03.2018)

27 березня 2018 року відбулося спільне засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти та колегії управління освіти, молоді та спорту. Це вже  друге засідання, на якому обговорювалось питання розподілу залишків освітньої субвенції за 2017 рік на суму 9 498 834 грн. (більше…)

[Вгору]

Відзначення 79-ї річниці проголошення Карпатської України

15 березня 2018 року на Закарпатті врочисто відзначали 79-у річницю проголошення Карпатської України.  (більше…)

[Вгору]

Семінар заступників з навчально-виховної роботи (16 березня 2018 року)

„Учитель живе доти , поки вчиться”

К. Ушинський.

16 березня 2018 року на базі управління освіти відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи „Модернізація системи методичної роботи в умовах нової української школи”. (більше…)

[Вгору]