Категорія: Новини, події

Про проведенні заходи в закладах загальної середньої освіти до Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

«Ні труни, ні хрестів І ні тризни!

Прямо в яму, На віки-віків!

Чорна сповідь Моєї Вітчизни

І її затамований гнів»

А. Листопад

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. (більше…)

Районний круглий стіл за участю профільних лікарів ЦРЛ приурочений Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ та його кінцева стадія СНІД.

30 листопада у актовій залі для учнів закладів загальної середньої освіти району управління освіти, молоді та спорту відбувся районний круглий стіл за участю профільних лікарів ЦРЛ приурочений Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом. (більше…)

[Вгору]

Районний Конкурс пантомім в переддень Всесвітнього дня боротьби з СНІДом.

ХХ століття – час бурхливого розвитку науки і техніки – здавалося б нарешті позбавить людство від хвороб. Сьогодні, коли минуло понад 20 років як виявлено перші випадки захворювання на СНІД, в світі інфіковано близько 60 млн. осіб, що відповідає чисельності населення Франції, Великобританії або Таїланду. Історія людства не знає подібних епідемій, але найстрашніше попереду – мільйони людей будуть інфіковані, мільйони підуть з життя, мільйони залишаться сиротами. Епідемія СНІДу не має історичних аналогів. Понад двадцять років потому, як була виявлена ця хвороба, був створений Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом,малярією. Всі держави- члени ООН зобов’язані застосовувати  максимум зусиль і підтримати своїх громадян, постраждалих від цієї хвороби. (більше…)

[Вгору]

Семінар вчителів угорської мови та літератури (26.11.2018).

26 листопада відбувся семінар вчителів угорської мови та літератури на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. У рамках семінару проведено конкурс-захист учнівських презентацій на тему «Угоромовні письменники Закарпаття». (більше…)

[Вгору]

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»!

Вже традиційними стали перемоги вихованців Малої академії наук Виноградівщини на різного роду Всеукраїнських конкурсах та науково-технічних виставках.

„Майбутнє України – 2018” –  і одразу ДВА ПЕРШИХ місця вибороли одні з кращих манівців Виноградівського району Бровді Світлана, Антолик Вадим та Гречин Мирослава (більше…)

[Вгору]

Методичне об’єднання вихователів груп угорськомовних закладів дошкільної освіти.

В. Сухомлинський стверджував, що діти здатні осягнути знання лише тоді, коли їх подавати в яскравих образах. Зібрані в одній барвистій книжці твори, ілюстрації до них, завдання, персонажі лялькового театру мотивують дітей до пізнання й творчості, допомагають їм глибше осягнути складні моральні поняття, такі як добро, дружба, працелюбність, сміливість, тощо. Для педагога ж такий лепбук – чудовий помічник в організації діяльності вихованців. (більше…)

[Вгору]

І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Щороку у нашому районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної майстерності в одному з найкращих конкурсів «Учитель року».

22-23 листопада на базі Виноградівської гімназії відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». (більше…)

[Вгору]

Відкриття закладу дошкільної освіти с.Вербовець.

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. (більше…)

[Вгору]

Семінар вчителів 3-х класів району (14.11.2018).

В житті завжди є час для оновлення та руху вперед. І для того, щоб ці зміни відбулися, варто винести уроки зі старого, подякувати минулому й впевнено вирушати в майбутнє. А яким воно буде, залежить не  лише від обставин або людей, які нас оточують, а й від нас самих. Тому що змінюватися повинні й ми, тоді й зміни відбуватимуться навколо нас. Реалізація Концепції „Нова українська школа” вимагає від усіх учасників освітнього процесу змін, основним провідником яких є  умотивований, успішний, компетентний учитель.      (більше…)

[Вгору]

Районний семінар шкільних бібліотекарів (15.11.2018).

“Діти повинні жити у світі краси,гри,
казки, музики, фантазії і творчості”.
В.Сухомлинський

15 листопада 2018 на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проведено районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: „Розвиток творчих здібностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи”. (більше…)

[Вгору]