Категорія: Новини, події

Навчально-психологічний тренінг “Використання метафоричних карт в роботі практичного психолога та соціального педагога”.

13  червня  2018  року,  у  рамках  співпраці   психологічної  служби району з Івано-Франківським обласним центром практичної психології,   управлінням освіти, молоді та спорту  на базі центру практичної психології та соціальної роботи проведено навчально-психологічний тренінг з  використання метафоричних карт в роботі практичного психолога та соціального педагога. (більше…)

Районний семінар-практикум керівників шкільних музеїв з питань ор-ганізації в закладах загальної середньої освіти історичного, географічного, екологічного краєзнавства, пошуково-дослідницької роботи та організації музейної справи.

«Музей − це минуле, це історія, це душа,  серце наших предків, а для нас – величавий храм, куди ми повинні входити з побожністю, а виходити  з найглибшим побажанням і глибокою любов’ю до всього того, чим жили наші батьки, діди і прадіди, що ми повинні нести з собою як заповіт і чому ми  повинні учитися і всі ми, і покоління наших нащадків, поки стоїть земля і світить сонце.»

 (Д.Яворницький) (більше…)

[Вгору]

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) – 2018

Джура – так називали в Україні у 16-18 століттях зброєносця, учня у козацької старшини. Разом з козаками джури ходили в походи, брали участь у боях. Козацькі патріотичні традиції виховання і лежать в основі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) перший етап якої цьогоріч було проведено у формі дводенного таборування. Свій козацький дух, силу, мужність, витривалість та кмітливість перевіряли рої з 10 закладів загальної середньої освіти району. (більше…)

[Вгору]

Святкування ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ на Виноградівщині.

Нехай кожна дитина буде щаслива!

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. 1 червня від самого ранку у міському парку Перені  чекали розваги, конкурси, ігри, майстер-клас  від перукаря, фейс-арт  та чарівна  фотозона. До свята дитинства, організованого Виноградівською міською радою, долучився районний центр позашкільної роботи з дітьми. Щасливий дитячий сміх, музика, ігровий азарт наповнили парк. А світлини з повітряною кулею назавжди передаватимуть щасливу мить  дитинства.

(більше…)

[Вгору]

Засідання методичного об’єднання вихователів угорськомовних закладів дошкільної освіти та вихователів груп з угорською мовою навчання у дошкільному навчальному закладі «Росинка» (24.05.2018р.)

Людське безсмертя роду і до роду

Увись росте з корінням родоводу.

І тільки той, у кого серце чуле

Хто вміє шанувать своє минуле,

І думка про своє сучасне,

Лиш той майбутнє вивершить прекрасно!

О.Воропай

Настрій дитини, в якому поєднуються і релігійне, й естетичне, і національно-патріотичне почуття, може стати основою для розвитку в неї високої ідейності та проростання любові до свого народу.

24.05.2018р. у дошкільному навчальному закладі «Росинка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів угорськомовних закладів дошкільної освіти та вихователів груп з угорською мовою навчання. (більше…)

[Вгору]

Про відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій в закладах загальної середньої освіти.

На виконання листа Адміністрації Президента України від 04.05. 2018 року №43-01/366 про організацію заходів до Дня пам’яті жертв політичних репресій, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.05. 2018 року №285 “Про відзначення у 2018 році в області Дня пам’яті жертв політичних репресій,” відповідного розпорядження  голови районної державної адміністрації від 15.05. 2018  року №165,  листа департаменту освіти і науки  облдержадміністрації від 14.05.2018 року № 01-15/2036, “Про  проведення  заходів до Дня  пам’яті жертв  політичних репресій”, (більше…)

[Вгору]

Районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів (16.05.2018р.)

16.05.2018р. на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти №1 відбулося районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів. Головною темою зібрання була підготовка до літнього оздоровчого періоду. На заході були присутні і лікарі Виноградівської райдержпродспоживслужби Данкович Н.М. (більше…)

[Вгору]

Семінар вчителів зарубіжної літератури (11.05.2018р.)

11 травня 2018 року  відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури на тему „Використання інноваційних форм навчання як засіб розвитку творчих здібностей учнів”. Вибір найраціональніших методів, прийомів і засобів повинні забезпечувати максимальну самостійність у навчанні учнів, сприяти  вихованню  поваги до мистецтва як вищого прояву людського духу. (більше…)

[Вгору]

Відзначення в закладах загальної середньої освіти району Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 26 березня 2018 року №  85 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою виховання учнівської молоді району на прикладах героїчної боротьби Українського народу з нацизмом, належного вшанування, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, військових злочинів, депортацій, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, учасників АТО, консолідації суспільства навколо ідеї захисту цілісності України, активізації всього комплексу національно-громадянського, патріотичного виховання підростаючого покоління в навчальних закладах району були проведені наступні заходи: (більше…)

[Вгору]

Відзначення дня  Хіміка 11 травня 2018р. на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Хімія – це наука і велична, і магічна. Здавна люди задумувалися над величчю хімічних утворень, спостерігали за світлом зірок і Сонця, міркували над перетворенням різних речовин, покладали хімію в першооснову для відкриття таємниць Всесвіту. «Її пильний, сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця,  і в безмовне життя дерева. Вона дивиться скрізь, завзято шукає початок життя…» (більше…)

[Вгору]