Категорія: новини, події

Семінар заступників з навчально-виховної роботи (16 березня 2018 року)

„Учитель живе доти , поки вчиться”

К. Ушинський.

16 березня 2018 року на базі управління освіти відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи „Модернізація системи методичної роботи в умовах нової української школи”. (більше…)

Районний фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”

            Щорічно напередодні Великодня відбувається районний фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”. (більше…)

[Вгору]

Всесвітній день Землі.

22 квітня 1961 року Юрій Гагарін першим побачив Землю з космосу і вигукнув: «Яка красива наша Земля! Окутана тонким блакитним серпанком атмосфери, як коштовний діамант, сяє вона на фоні чорного вакууму Космосу». Згодом 12 американських школярів запропонували відзначити 22 квітня День Землі. Земляни підтримали цю природоохоронну акцію. А з 1991 року цей день відзначає і Україна. (більше…)

[Вгору]

Cемінар заступників директорів з виховної роботи (13.03.2018)

13 березня 2018 року на базі Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему: «Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави». (більше…)

[Вгору]

районний етап Міжнародного конкурсу знавців угорської мови імені Жігмонда Шімоні

12 березня 2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 проведено  районний етап Міжнародного конкурсу знавців угорської мови імені Жігмонда Шімоні. П’ятнадцять років поспіль проводиться даний Конкурс. Цьогоріч у ньому взяли участь 46 учнів шкіл району з угорською мовою навчання. Перевірка орфографічних навичок при написанні диктанту та виконання тестових завдань різної складності показали, що учні мають хороші  знання рідної мови та набувають практичних навичок участі у конкурсах з п’ятого класу.

Наразі команда переможців з Вербовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Тисобикеньської, Дюлянської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, навчально-виховних комплексів „Перехрестівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”, „Неветленфолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”, Пийтерфолвівського реформатського ліцею готується до обласного етапу Конкурсу, який відбудеться 14 квітня 2018 року.

 

 

[Вгору]

Семінар – практикум вчителів географії та економіки (06.03.2018р.)

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді і спорту Виноградівської РДА  6 березня 2018 року на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2  відбувся  семінар – практикум вчителів географії та економіки. (більше…)

[Вгору]

Відкрите засідання методичної ради (бенефіс)

23 лютого та 2 березня 2018 року відбулося відкрите засідання методичної ради, яке пройшло у формі методичного бенефісу. Це одна з цікавих, сучасних форм роботи з кадрами з метою поширення передового досвіду. (більше…)

[Вгору]

Районний семінар учителів української мови та літератури (02.03.2018)

02 березня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти №4 міста Виноградова відбувся районний семінар учителів української мови та літератури з теми „Синтез інноватики й традиції в методиці викладання української мови та літератури – веління часу й запорука успішного навчання”. (більше…)

[Вгору]

Семінар шкільних бібліотекарів на тему „Стимулювання читання, формування у дитини навичок критичного мислення”

                         Зібратися разом – це початок.

Залишитися разом – це прогрес.

Працювати разом – це успіх.

  Г.Форд

1 березня 2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему „Стимулювання читання, формування у дитини навичок критичного мислення”.   (більше…)

[Вгору]

Семінар-практикум вчителів історії та правознавства (27.02.2018р.)

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА  27 лютого 2018 року відбувся семінар-практикум районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства. (більше…)

[Вгору]