Категорія: Новини, події

Навчально – практичний семінар заступників директорів з виховної роботи (15.01.2019).

15 січня 2019 року в актовому залі управління освіти, молоді та спорту за сприяння районного центру практичної психології та соціальної роботи відбувся  навчально – практичний  семінар заступників директорів з виховної роботи на тему „Розвиток вмінь та навичок подолання негативних наслідків стресових ситуацій”.  (більше…)

Підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. (2018-2019н.р.)

[Вгору]

«Вертепні дійства – 2019».

Одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття – це вертеп. Це дійство, яке відображає дитячу щирість та зрілу віру, віру в народження Господа нашого Ісуса Христа. Вертепне дійство феноменально пройшло випробування часом, залишаючись улюбленою формою мистецького вираження різдвяної радості. (більше…)

[Вгору]

Святкування 100-річчя заснування Дротинської загальноосвітньої школи.

27 грудня 2018 року у Дротинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування з нагоди 100-річчя першої згадки про державну школу в селі Дротинці. (більше…)

[Вгору]

Районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Нові форми просвітницької роботи шкільної бібліотеки».

Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним,

найдорожчим, що є в житті, – з людиною.

Від нас, від нашого вміння, майстерності,

мистецтва, мудрості залежить її життя,

здоров’я, розум, характер, воля,

громадянське й інтелектуальне обличчя,

її місце і роль у житті, її щастя.

В.О.Сухомлинський

20 грудня  2018 на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проведено районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Нові форми просвітницької роботи шкільної бібліотеки».  Семінар підготували та провели шкільні бібліотекарі Великокопанського  та Чепівського округів. (більше…)

[Вгору]

[Вгору]

Семінар-практикум учителів 2 класів (17.12.2018).

17 грудня на базі районного методичного кабінету проведено семінар-практикум учителів 2 класів на тему  „Проектна діяльність як метод навчання й розвитку молодших школярів”. (більше…)

[Вгору]

Районний семінар педагогів-організаторів на тему: „Ціннісне ставлення до суспільства і держави”

12 грудня 2018 року постійно діючий семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району пройшов надзвичайно плідно. Насамперед, у залі управління освіти було підведено підсумки традиційної благодійної акції  „Новорічний подарунок – захиснику України”. Учні шкіл району власноруч виготовили незліченну кількість оберегів, малюнків та листів, зібрали понад тисячу подарунків та зібрали понад 22 тисячі гривень на лікування пораненого солдата Збройних Сил України Івана Кіраля. (більше…)

[Вгору]

Районний семінар – практикум вчителів англійської  мови, які викладають в одинадцятих класах (13.12.2018)

13 грудня 2018 року на базі Виноградівськоїгімназії було проведено районний семінар – практикум вчителів англійської  мови, які викладають в одинадцятих класах, на тему:  “Готуємось до ЗНО 2019: Аудіювання”. Завідувач РМК Гербей О.Ю. проаналізувала результати районного моніторингу навчальних досягнень учнів 11 – класів, які планують здавати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Учасники семінару виробили спільні заходи щодо активізації підготовки учнів до успішної здачі ЗНО: (більше…)

[Вгору]

Методичне об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного віку (07.12.2018).

Мовлення – це інструмент (на зразок термометра), за допомогою якого можна оцінити загальний стан інтелектуального і психосоціального розвитку дитини, а якість мовлення (температура) – обсяг словникового запасу, звуковимова, побудова речень – допомагає більш адресно оцінити можливості гармонійного розвитку дошкільника. (більше…)

[Вгору]