Категорія: новини, події

Семінар для вчителів української мови та літератури у школах із угорською мовою навчання

16 лютого 2018 року  на базі  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Перені  відбувся районний семінар для вчителів української мови та літератури за темою: „Підвищення якості  та результативності сучасного уроку через компетентнісно-орієнтований підхід до викладання української мови та літератури”. (більше…)

Заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 н.р.

14-15 лютого у актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулися заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 навчальному році. Заняття з педагогами проводила  тренер Гордуз Н.О., завідувач кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.  (більше…)

[Вгору]

Семінар – практикум керівників шкільних музеїв (13.02.2018)

13 лютого 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА був проведений семінар – практикум  керівників шкільних музеїв на тему: «Шкільні музеї – музейна педагогіка: проблеми створення та впровадження, перспективи розвитку». У роботі семінару взяли участь керівники шкільних історичних, краєзнавчих, етнографічних музеїв та музейних кутків всього району. (більше…)

[Вгору]

Презентація книги „Любове моя – Україно”

09.02.2018 року в міському Будинку культури  відбулася презентація книги  „Любове моя – Україно” з досвіду роботи  закладів середньої освіти  району щодо впровадження  Концепції  національно – патріотичного  виховання.

На день народження книги прийшли працівники управління освіти, молоді та спорту,   методисти районного методичного кабінету, заступники директорів, педагоги – організатори  та  бібліотекарі  шкіл  району,  воїни – захисники. (більше…)

[Вгору]

Інструктивна нарада керівників освітніх закладів району (06.02.2018р.)

6 лютого2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників освітніх закладів району. Розпочав нараду та ознайомив присутніх з переліком питань начальник відділу освіти, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту В.Жупанин. (більше…)

[Вгору]

Про відзначення в закладах освіти Виноградівського району 100 – річчя бою під Крутами

Про відзначення в закладах освіти Виноградівського району 100 – річчя бою під Крутами – Дня вшанування пам’яті Героїв Крут

В історії України є події, над якими час немає влади. І чим далі віддаляє нас час від трагічних подій історії України січня 1918 року, тим вагомішим постає перед сучасниками, в тому числі і учнівською молоддю району, безсмертний подвиг студентів, гімназистів – старшокласників в бою під Крутами. (більше…)

[Вгору]

Навчально-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему (30.01.2018)

30 січня 2018 року  в  актовому залі управління освіти, молоді та спорту   за сприяння районного центру практичної психології та соціальної роботи відбувся    навчально- практичний  семінар заступників директорів з виховної роботи на тему „Профілактика правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, налагодження корекційно – розвивальної  та виховної роботи в закладах освіти”. (більше…)

[Вгору]

Про відзначення в закладах загальної середньої освіти Дня Соборності та 72 – ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

З метою належної організації, підготовки та відзначення в закладах  загальної середньої освіти Дня Соборності та 72 – ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, вшанування багатовікової історії Українського державотворення, консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборності Української держави, утвердження ідеалів свободи та демократії, виховання в учнівської молоді національної свідомості, патріотизму, духовності та гордості за героїчне минуле та готовність стати на захист суверенітету та територіальну цілісність України,  протягом січня 2018 року проведено такі заходи: (більше…)

[Вгору]

Виставка творчих робіт учнів на тему «Барви нашого краю».

  Підсумки

 виставки-конкурсу  творчих робіт учнів закладів загальної середньої освіти району.

         В рамках проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 19 січня 2018 року проведено виставку творчих робіт учнів на тему «Барви нашого краю». Вчителям трудового навчання пропонувалося представити на конкурс 3-4 кращі вироби учнів. (більше…)

[Вгору]

Тренінг бібліотечних працівників району.

Що таке проектна діяльність? З яких основних етапів складається проектна робота? Ці та інші питання вивчали бібліотечні працівники шкільних бібліотек Виноградівського району на тренінгу, який відбувся 18 грудня на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІст. №3 ім. Жігмонда Перені. (більше…)

[Вгору]