Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ 

       11.01.20                                   Виноградів                                         №131

Про результати проведення І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів – членів Малої академії наук України

у 2019/2020 навчальному році

         Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної ради Закарпатської області 12.12.2019 №127 „Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 24.12.2019 № 318 „Про проведення в області І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році”, та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи 02-03 січня 2020 року було проведено І (районний) етап конкурсу-захисту. На конкурс було представлено 58 робіт за такими напрямками:

  1. комп’ютерних наук – 1  роботи;
  2. математики –  3 роботи;
  3. фізики і астрономії – 4 роботи;
  4. економіки –  2 роботи;
  5. технічних наук –  5 робіт;
  6. літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства –  12 робіт;
  7. мовознавства –  4 роботи;
  8. філософії та суспільствознавства – 3 роботи;
  9. історії –  3 роботи;
  10. наук про Землю  – 4 роботи;
  11. хімії та біології  –  5 робіт;
  12. екології та аграрних наук – 3 роботи.

НАКАЗУЮ:  

  1. На підставі рішення журі відповідно до списку (додаток 1, додаток 2, додаток 3) нагородити учасників, які стали переможцями та призерами І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України дипломами управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації відповідних ступенів.
  2. Організувати подання науково-дослідницьких робіт до організаційного комітету ІІ етапу конкурсу.
  3. Створити команду для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
  4. Відповідальним по випуску автотранспорту забезпечити перевезення дітей (членів команди) згідно графіку заїздів 31.01.2020, 07.02.2020, 14.02.2020, 21.02.2020 (наказ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації 24.12.2019 № 318 „Про проведення в області І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році”).
  5. Проаналізувати результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, помилки та недоліки робіт, представлених на конкурс та вжити заходи для подальшої активізації роботи з обдарованою молоддю.
  6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова ліквідаційної комісії                           Терезія ТОДАВЧИЧ

Додаток 1

                                                                           до наказу управління освіти,  молоді та спорту

Виноградівської  райдержадміністрації

  11.01.20      No 131

І місце

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

  1. Вилюс Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська мова;
  2. Мельник Аліна Олександрівна – учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мистецтвознавство;
  3. Кіш Ганна Іванівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – зарубіжна література;
  4. Рацин Марія Ростиславівна – учениця 9 класу Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція- літературна творчість;
  5. Онисько Віталій Іванович, учень 8 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція, секція – англійська мова.

Відділення фізики і астрономії, математики, економіки, технічних наук та комп’ютерних наук: 

  1. Гевді Вадим Дмитрович, учень 10 класу Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – технологічні процеси та перспективні технології;
  2. Скоблей Наталія-Лурдес Василівна, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області,, секція – науково-технічна творчість та винахідництво;
  3. Фущіч Олександр Ярославович, учень 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – експериментальна фізика;
  4. Гречин Мирослава Юріївна, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – електроніка та приладобудування;
  5. Габор Марина Сергіївна, учениця 10 класу Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області секція – астрономія та астрофізика;
  6. Савко Олександр Йосипович – учень 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;
  7. Йокоб Олеся Василівна, учениця 11 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – теоретична фізика.;
  8. Білич Вероніка Вікторівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція –математика.
  9. Чонка Ярослав Михайлович, учень 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – математичне моделювання.
  10. Гречин Мирослава Юріївна, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – економічна теорія та історія економічної думки.
  11. Козьма Владислав Томашович, учень 9 класу Тросницької ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – аерофізика та космічні дослідження.
  12. Савко Марія-Анастасія Михайлівна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми.

Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук: 

  1. Пилип Олександр Миколайович, учень 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – психологія;
  2. Вінце Йосип Йосипович, учень 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – біологія людини;
  3. Сочка Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – зоологія, ботаніка;
  4. Мелай Ненсі Миролюбівна, учениця 10 класу Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – валеологія;
  5. Біров Рената Арпадівна, учениця 11 класу Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – екологія;
  6. Мелай Ненсі Миролюбівна, учениця 10 класу Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – охорона довкілля та раціональне природокористування.

Відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства 

  1. Рацин Марія Ростиславівна – учениця 9 класу Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція- історичне краєзнавство;
  2. Керестеші Олександра Олександрівна, учениця 8 Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – педагогіка;
  3. Габор Марина Сергіївна, учениця 10 класу Тросницької ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – геологія, геохімія та мінералогія;
  4. Роспопа Дарина Павлівна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – географія та ландшафтознавство;
  5. Мелай Ненсі Миролюбівна, учениця 10 класу Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – етнологія;
  6. Голубка Василь Васильович, учень 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – теологія, релігієзнавство та історія релігії.

Додаток 2

до наказу управління освіти,  молоді та спорту

Виноградівської  райдержадміністрації

_11.02.20 № 131__

ІІ місце

  1. Іляшко Каріна Степанівна, учениця 11 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська література;
  2. Сігетій Діана Степанівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – соціологія;
  3. Ваш Ніколетта Олексіївна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – філософія;
  4. Шетеля Ванесса Юріївна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – біологія людини;
  5. Філеп Олександра Василівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – психологія;
  6. Кіш Ганна Іванівна, учениця 10 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська література;

Додаток 3

до наказу управління освіти,  молоді та спорту

Виноградівської райдержадміністрації

11.01.20 No 131

ІІІ місце

  1. Бурмик Діана Василівна, учениця 9 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – українська література;
  2. Гречин Мирослава Юріївна, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція – мікроекономіка та макроекономіка;