Увага, КОНКУРС!(Всеукраїнський конкурс створення веб-сайтів «Літературна візитка краю»).

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»

вул. Дегтярівська, 38-44, м. Київ, 04119, тел./факс 489-55-99, http://man.qov.ua, е-таіі:тап@тап.gov.ua

від 20.11.2019 № 172/1.1/3.3-932 на від   №

Керівникам обласних, Київського міського

територіальних відділень Малої академії наук України

Про проведення Всеукраїнського конкурсу

 створення веб-сайтів «Літературна візитка краю»

Національний центр «Мала академія наук України» інформує про проведення у 2019-2020 роках спільно з Національною спілкою письменників України Всеукраїнського конкурсу створення веб-сайтів «Літературна візитка краю».

Метою конкурсу є вшанування видатних українських письменників та формування умінь та навичок у використанні Інтернет-технологій.

До участі запрошуються команди у складі 4-5 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти, слухачів професійно-технічних навчальних закладів віком від 13 до 16 років включно та вчителя, керівника-координатора команди.

Конкурс відбудеться в два етапи:

I   етап – відбірковий (заочний). Терміни проведення: грудень 2019 р. – квітень 2020 р., координатор – НСПУ;

II  етап — фінальний (очний). Терміни проведення: 13-14 травня 2020 р. координатор – НЦ «МАНУ».

Для участі в І етапі Конкурсу необхідно:

–     до 31 грудня 2019 р (дедланн – 23:59) заповнити Google Форму- 1 (анкету-заявку) та зареєструватися за адресою: https://bit.ly/2NizpwR.

–     до 1 березня 2020 року (дедлайн – 23:59) створити сайг-візитку про одного із знакових, видатних літераторів свого краю. Сайт має розкривати особистість письменника та вагу його творчого набутку. Сайт має містити бібліографічні дані, фотоілюстрації, перелік творів, уривки або цілісні твори, відгуки критиків. Створивши сайт-візитку, учасники Конкурсу надсилають адресу сайту та уточнені дані про команду – за наданою організаторами Google Формою-2, посилання на яку надсилається на зазначену електронну пошту учасників після реєстрації.

 

За результатами І етапу експертною комісією буде здійснено відбір трьох команд, які будуть запрошені на II етап (очний) для презентації своїх проектів.

Строки, місце проведення II етапу, списки команд учасників-переможців конкурсу повідомляються відповідними листами місцевим органам управління освітою в областях, місті Києві.

Місце проведення II етапу: Учбово-рекреаційний центр «Міжнародний центр дитячої наукової творчості» (м Київ, вул. Квітки Цісик, 14).

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу про участь у заході, завіреного відповідним органом управління освітою, або копії наказу навчального закладу; копії паспорта або свідоцтва про народження та оригіналу медичної довідки про стан здоров’я, довідки про щеплення та страхового полісу.

Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів під час проведення II етапу конкурсу здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Додаткова                 інформація                за                електронною                 адресою

[email protected], а також за тел.: +38 066 655 37 22 Оксана Кротюк та на сайті: http://man.gov.ua в розділі «Дошка оголошень».

 

Директор
О. Лісовий

 

З положенням про конкурс пропонуємо ознайомитись перейшовши за посиланням ПОЛОЖЕННЯ⇓