Підсумкова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи (13.12.2019).

13 грудня 2019 року на базі управління освіти, молоді та спорту пройшла підсумкова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Голова ліквідаційної комісії Тодавчич Т.О. ознайомила присутніх з основними питаннями, на які звернула свою увагу міністр освіти і науки України п. Ганна Новосад, перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті та окреслила ряд завдань, які стоять перед закладами загальної середньої освіти.

У рамках семінару обговорено ряд важливих питань освітнього процесу: підсумки моніторингових  досліджень навчальних досягнень учнів 9 та 11 класів з предметів, обраних для державної підсумкової атестації, робота з обдарованими учнями, підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та підготовка до ІІІ етапу, здійснення курсової перепідготовки для педагогічних працівників, робота атестаційних комісій, виготовлення документів про освіту, вибір підручників для  3 класу, підведення підсумків методичної роботи за І семестр 2019/2020 навчального року.

Методисти РМК проаналізували результати моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів 9 та 11 класів з української мови та літератури, угорської мови, зарубіжної літератури, іноземних мов, математики, історії України, правознавства, біології, хімії, фізики,  проведених 2-6 грудня у всіх закладах загальної середньої освіти. У дослідженнях взяли участь 1269 дев’ятикласників та 808 одинадцятикласників. Моніторинги продемонстрували, що вчителі постійно використовують тестову форму контролю на своїх уроках, а більшість учнів готуються до здачі іспитів. Запропоновано  на основі діагностичних показників спланувати методичну  роботу з педагогічними працівниками та розробити конкретні заходи для підвищення якості знань учнів та успішної здачі державної підсумкової атестації.

На завершення семінару напередодні різдвяних та новорічних свят лунали щирі слова привітань та побажань миру, успіхів, звершень на педагогічній ниві.