Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України  у 2019/2020 навчальному році.

УКРАЇНА

ВИНОГРАДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  

    Н А К А З

12.12.2019 р.                                 Виноградів                                         № 127

Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук

України  у 2019/2020 навчальному році 

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 року № 1099 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року за № 1318/20056 (далі Положення) та 24.03.2014 № 259 „Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за № 407/25184, з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи

НАКАЗУЮ:

  1. 02-03 січня 2020 року провести І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на базі Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.
  2. Директорам навчальних закладів забезпечити організаційно-педагогічне та наукове керівництво гуртками та секціями учнів та своєчасну підготовку робіт згідно з вимогами (Додаток 1).
  3. До 23 грудня 2019 р. підготувати та подати завідувачу відділом МАН Виноградівського РЦПР Малеш Ганні Юріївні заявки на участь учнів у районному етапі конкурсу-захисту та науково-дослідницькі роботи в друкованому та електронному варіанті. Електронний варіант із заявкою надсилати на скриньку [email protected].
  4. Затвердити:
    • Склад журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році (Додаток 2).
  5. Сформувати команду Виноградівського району для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.
  6. Забезпечити доставку членів команди та супроводжуючих в м. Ужгород для участі в ІІ етапі конкуру-захисту згідно графіку проведення.
  7. Витрати на проїзд (в обидва кінці), харчування учнів у дорозі, відрядження осіб, що супроводжують учасників конкурсу, покласти на управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області.
  8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора центру позашкільної роботи з дітьми Е.В.Кудрон.

 

Голова ліквідаційної комісії                                                    Терезія ТОДАВЧИЧ

       

Додаток 1⇓     Додаток 2⇓