Районний семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти.

19 листопада 2019 року в актовій залі управління освіти відбувся черговий районний семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти.

Педагог-організатор Малокопанського НВК Ірина Сірко ознайомила присутніх з системою виховної роботи з учнями 1-9 класів, продемонструвала фрагменти проектів, в яких школа бере активну участь, це дало змогу учасникам семінару поринути у будні та свята закладу, заочно познайомитись з системою виховної роботи, поділитися своїми здобудками та ідеями.

Для практичної частини семінару Ірина Григорівна підготувала реквієм „Чорнобиль. Вирвані з коренем…” Тематика вибрана з метою нагадування про те, що проблема забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні є пріоритетною і потребує постійної пильної уваги з боку держави, фахівців та громадськості. Адже тепер зі словом „Чорнобиль” пов’язані сльози матерів, бліді обличчя дітей, черги в лікарнях і померлі від радіації люди.

Зворушливим та надзвичайно змістовним було театралізоване дійство у виконанні учнів Малокопанського НВК, які виклали бачення трагедії у своїй дитячій інтерпретації.

Минуло вже 33 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він розплодив по світу багато трагедій; він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

По закінченню педагоги-організатори висловили подяку Ірині Григорівні та учням за змістовний, повчальний й цікавий захід, побажали подальших успіхів, творчих злетів. А педагог-організатор Веряцької школи Марія Тарнай подякувала власною поезію, написаною під час заходу.