Про підсумки проведення ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 навчальному році.

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З  

28.11.2019 р.                                  Виноградів                                               №122

 Про підсумки проведення ІІ етапу

ХХ Міжнародного конкурсу з

          української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 навчальному році

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА №259 від 04.11.2019 року „Про проведення  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика” та відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 13.03.2008 №168, листа Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 №1/9-622,  з метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді проведено ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу   з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь   215  учнів 3-11 класів зі    шкіл району.

На підставі узагальнених матеріалів та рішення журі конкурсу

НАКАЗУЮ: 

  1. Визнати переможцями ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та

нагородити дипломами І ступеня:

Любка Діану Михайлівну, ученицю 3 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Белеканич Вікторію Станіславівну, ученицю 4 класу НВК „Чепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Мушку Роберта Васильовича, учня 5 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Тимощука Серафима Олександровича, учня 6 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Марисика Романа Олександровича,  учня 7 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Бочкор Ганну Василівну,  ученицю 8 класу НВК „Виноградівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ” Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Яким Вікторію Юріївну, ученицю 9 класу Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Мелай Ненсі Миролюбівну, ученицю 10 класу Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Гречин Мирославу Юріївну, ученицю 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Виноградівської районної ради Закарпатської області. 

нагородити дипломами ІІ ступеня:

Білака Яна Івановича,  учня 3 класу Веряцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Панько Дарину Василівну, ученицю 4 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Мокар Анастасію Василівну, ученицю 5 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Несторишену Владиславу Русланівну, ученицю 6 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Лемак Ангеліну Михайлівну, ученицю 7 класу Оноцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Повх Олену Борисівну, ученицю 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Кіш Богдану Іванівну, ученицю 9 класу Оноцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Роспопа Дарину Павлівну, ученицю 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Пантьо Вікторію Василівну, ученицю 11 класу Оноцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області.

 нагородити дипломами ІІІ ступеня:

     Ворон Яну Олександрівну, ученицю 3 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Баник Евеліну Іванівну, ученицю 4 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Шетеля Єлізавету Іванівну, ученицю 5 класу Теківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів   Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Келемен Тетяну Володимирівну, ученицю 6 класу Виноградівської гімназії  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Пилип Надію Іванівну, ученицю 6 класу Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Бочкор Марію-Христину Карлівну, ученицю 7 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Ходаківську Дарину Андріївну, ученицю 7 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Данкович Яну Степанівну, ученицю 8 класу Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Клювак Яну Володимирівну, ученицю 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Левчак Олександру Віталіївну, ученицю 9 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Молнар Тамілу Ервінівну, ученицю 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Фодора Андрія Юрійовича, учня 10 класу Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

Ісайович Анастасію Ігорівну, ученицю 11 класу Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Виноградівської районної ради Закарпатської області,

 

  1. За роботу з обдарованими дітьми оголосити подяку вчителям початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мухортих Н.П., Чепівського НВК Староста І.Я., вчителям української мови та літератури Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Буркало З.І., Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Ромошка М.П., Виноградівської гімназії Лендєл О.В., Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скоблей Т.Є., НВК „Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 –  ДНЗ”  Попадинець М.І., Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Палько С.Я..
  2. Районному методичному кабінету до 29 листопада 2019 року сформувати команду та надіслати заявку до Координаційної ради Конкурсу для участі у ІІІ етапі.

4.Забезпечити участь команди району в ІІІ етапі Конкурсу 14 грудня 2019 року.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. 

 

 

 Голова ліквідаційної комісії                                                Терезія ТОДАВЧИЧ